Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostřikovač předních světel

3 posters

Goto down

Ostřikovač předních světel Empty Ostřikovač předních světel

Příspěvek  maky Mon May 30, 2011 6:21 pm

Zdar hoši, tak zakládám novej topic, páč si myslím, že ostřikovače předních světel nejsou až zase tak časté, dle ticha které provází můj dotaz ohledně ostřiku světel. Tak záhada specifika mého RGS je vysvětlena. Motorek ostřikovačů oken na mém mazlovi ze strany od kola je proto, že zepředu kde máte vy všichni ostatní motorky na okna, já mám druhý ostřikovač se dvěma hadičkama, ale bez ventilku na ostřikování světel.No a protože mi také neběží, tak ho objednám a vymněním!!!!! samo, že nafotím a vložím. Sakra, zase něco extra..... scratch
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Ostřikovač předních světel Empty Re: Ostřikovač předních světel

Příspěvek  maky Wed Jun 01, 2011 12:48 pm

Ach jóó, všechno jinak, tak to s těma dvouma motorkama je fakt!!!!! akorát, že jsou oba stejný a mě nenapadá žádnej rozumnej důvod, proč na přední světla je motorek s ventilkem, když ho nic nepřesune. V návodu je, že : ostřikovače světel se uvedou do chodu společně s ostřikovači předního okna, když jsou současně rozsvícená světla. No a protože já mám světla stále rozsvícená a nejdou vypnout( samo, že sem četl návod na vypnutí denního svícení, ale mě nejde, ať mačkám jak dlouho chci , motor zapnutý, vypnutý, prostě světla svítí stále, akorát jdou přepnout na obrysovky) tak sem zjistil, že ani navigace nejde v režimu denní a noční podsvícení ( pouze když vypnu motor a zhasnou svetla, tak se naigace rosvítí denním podsvícením, když nastartuju a světla se rozsvítí, tak se to automaticky přepne na noční svícení.) No a tak si myslím, že to souvisí s tím ostřikovačem???????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Ostřikovač předních světel Empty Re: Ostřikovač předních světel

Příspěvek  svar Wed Jun 01, 2011 1:00 pm

Nebude jednodušší přibalit do auta o jednu hadru víc? lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Ostřikovač předních světel Empty Re: Ostřikovač předních světel

Příspěvek  maky Wed Jun 01, 2011 4:06 pm

Jasně, dám si jednu čirou pálenou a uvidím i za roh
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Ostřikovač předních světel Empty Re: Ostřikovač předních světel

Příspěvek  jano.cizik Mon Nov 18, 2013 10:02 pm

ventil je tam preto lebo nestrieka hned na obydva svetla ale najprv na jedno potom druhe aspon mne to tak robi

jano.cizik

Poeet p?íspivku : 65
Age : 41
Location : Spišská Belá Slovensko
Registration date : 16. 11. 13

Návrat nahoru Goto down

Ostřikovač předních světel Empty Re: Ostřikovač předních světel

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru