Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

alternativní zapojení denních světel

3 posters

Goto down

alternativní zapojení denních světel Empty alternativní zapojení denních světel

Příspěvek  Davik Sun Jun 19, 2011 10:08 am

Ahoj scéňaři,

po dvou letech mi "umřel" modul na denní světla. Při přepnutí na potkávací zůstaly DRL svítit.

Brácha vytvořil alternativní přepínací zapojení pomocí relé. Bohužel si neuvědomil, že jsou světla zapojená přímo na baterku, tudíž budou svítit permanentně. Proto ho napadla alternativa - najít kabel (teď to popíšu hodně laicky), v kterém jde elektřina pouze když se pustí elektřina do instalace. Napadlo ho, bychom zkusili vysunout orig. autorádio, kde je drát na 100 %. To se nám ale nepodařilo.

¨Mohl by mi někdo poradit, jestli není tento drát v pojistkové skříni v motoru nebo popř. kde by se dal snadno najít?

Děkuji David


Davik

Poeet p?íspivku : 18
Age : 43
Location : Strakonice,Cheb
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

alternativní zapojení denních světel Empty Re: alternativní zapojení denních světel

Příspěvek  Pajin Sun Jun 19, 2011 8:34 pm

Zdarec já to měl napojené na přívodu na EGR ventil ale mám 1.5dci tak nevím jak je to u benzínu alternativní zapojení denních světel 388709
Pajin
Pajin

Poeet p?íspivku : 57
Age : 65
Location : Prostějov
Registration date : 25. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

alternativní zapojení denních světel Empty Re: alternativní zapojení denních světel

Příspěvek  Davik Mon Jun 20, 2011 7:42 am

můj benzíňák EGR nemá, ale zjistil jsem na konkurenčním renaultforu, že v pojistkovce v motoru je to žlutý drát, který toto prý umožní

Davik

Poeet p?íspivku : 18
Age : 43
Location : Strakonice,Cheb
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

alternativní zapojení denních světel Empty Re: alternativní zapojení denních světel

Příspěvek  _Mickey_ Mon Jun 20, 2011 8:05 am

Renault forum neni konkurencni :-)

Jenom se tam probiraji vsechny Rencky a my jsem takova specialitka..

Mickey

PS - To jen tak pro upresneni, nic ve zlem a sorry za offtopic.
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

alternativní zapojení denních světel Empty Re: alternativní zapojení denních světel

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru