Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

+2
_Mickey_
Popenec
6 posters

Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  Popenec Wed Sep 07, 2011 9:14 pm

Zdar,
našel jsem návod, tak to možná někomu pomůže, když to tu dám. Je to z nějakého Francouzského fóra:

Samotný návod začíná zhruba v první třetině stránky. Dokončení je o pár řádků níže.... Nevím jak mám udělat, aby se ukázalo přesně to co chci a ne, že se ukáže začátek stránky Rolling Eyes

http://translate.google.cz/translate?sl=auto&tl=cs&js=n&prev=_t&hl=cs&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&u=http%3A%2F%2Fwww.forum-auto.com%2Fmarques%2Frenault%2Fsujet18296-175.htm
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 5:53 am

Jo jo, podle toho navodu jsem se take orientoval, ale nakonec jsem zjistil, ze Grandik to ma uplne jinak - jednoduseji :-)
Ale samozrejme jsem to nenafotil.
I kdyz ono to je jenom o vyndani sedacek a povoleni asi 4 sroubu, potom uz to je jasne kazdymu vcetne me :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  Popenec Thu Sep 08, 2011 8:23 am

Mickey kolik jsi dával za ty zásuvky? Kupoval jsi to v Renaultu nebo to máš z vrakáče?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 8:30 am

Mno...
Nasel jsem si cenu v Dialogysu, coz je nejakych 350Kc bez DPH/ks (+nevim jestli pro kratkeho i plastova zaslepka za 611 Kc bez DPH).
Uz jsem to skoro objednal. Potom jsem ale byl u rencku neco resit a dal jsem se tam do reci s manikem a ten rikal, at neblaznim. Ze to je to samy, co tam maji oni za 150 Kc, akorat na tom je logo renault.
Tak jsem si koupil za 150 a vrznul jsem to tam :-D
Ted uz nevim jestli jsem dal 150 za oba nebo za kus...

Stejne to tam neni videt a logo rencka bych na tom fakt nerozeznal ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  Popenec Thu Sep 08, 2011 9:04 am

Takže jsi to koupil kde? V tom Renaultu, nebo někde jinde (podle toho, že tam není logo Renault, tak asi někde jinde, ale nenapsal jsi kde)... Jsem z té odpovědi trochu zmatený (asi mi to dneska nemyslí) Ale aspoň mám dnes v práci co dělat. Podívám se, jestli tam mám taky ty koncovky.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 9:14 am

Koupil jsem to v renaultu, ale jsou to klasicky standardni zasuvky 12V, to koupis vsude.
Sakra prozrad uz konecne kde delas a jestli tam neni volny misto :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  Popenec Thu Sep 08, 2011 9:26 am

Aha, tak to potom jo. Ale v Renaultu za 150kč? Ta cena je nějak podezřele nízká Smile Mé zaměstnání bys chtěl znát, jo? Žádné také! To byste pak chtěli všichni pracovat tam kde já. A borci z práce by asi nerozdýchali tolik Renaultů na jednom place. Stačí prý, že tam stojí jeden a už se bojí, že ty jejich krámy dostanou z toho mého nějaké choroby....
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 9:29 am

No jo v renaultu, pac to nebylo original, to rikam ;-)
Nebo se manik seknul a melo to byt 1500 :-D
Ale to jsem urcite nedal.
Tak mi to napis do PM a rezervuj mi tam rovnou jeden parkovaci plac.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  maky Thu Sep 08, 2011 10:25 am

Čus borcí, myckei, nepíšeš zda ti jde o práci, nebo dobře placené zaměstnání????? neznám nic takového
Ad.1 blbě se schání a obyčejně toho musíš hodně umět.....
Ad.2 vymysli si. nějakou zhovadilost, například jak romy naučíš číst a psát, nebo jíst příborem a neprdět u jídla ( pracovat je nenaučí nikdo, to už je profláknutý), založ si stranu mírného pokroku v mezích zákona, vlez do poslanecké sněmovny a máš vystaráno.........
Ad.2 Nebo přes ochránce zvířat, že je odnaučíš žrát psy...
Ad.3 že zavedeš pro důchodce kurzy sraní bez žraní......
Pak se budeš válet v prachách a budovat malej soukromej kapitalismus------
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 10:59 am

No ja nevim, co dela Popenec, ale jak to tak vidim, tak nic :-D
Taky bych chtel v pracovni dobe rozebirat a skladat auto...at se to jmenuje zamestnani nebo prace ;-)

No nic, neodbocujme od tematu zasuvek. Zasouvat se musi...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  Popenec Thu Sep 08, 2011 11:09 am

Maky, ale já nejsem žádný cigoš. Však jsi mě na srazu viděl, ne :-D Nebo si už nevzpomínáš Twisted Evil
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  maky Thu Sep 08, 2011 11:27 am

No počkej plameňáčku, však sem nepsal, že seš cigoš, na toho z vás vypadám nejvíc já, ale tak všeobecně sem popsal kudy se chodí pro peníze a kudy pro práci, neboť za svůj dlouhý pracovní poměr 45 let,( ano sem zaměstnacem od svých 15 let, ne až od 18 jak je v této zemi zvykem!!!!) a mohu prohlásit, že se za svou práci nestydím, sem chudej jako kostelní myš....( ano dávno vím, že řemeslo má zlaté dno, ale posrané víko), z práce ještě nikdo nezbohatl...., je pravda, že nižší výdělek v mém zaměstnání je vyvážem možností si kdykoliv v pracovní době zazpívat.....no a když sem jednou do pracovního sešitu napsal nebyla práce ( tenkrát sme si museli psát co jsme každý den udělali a zrovna nebylo žádný auto na dvoře 3 dny) tak mi šéf napsal" nebudou koláče!!!!!! a nebyly......
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  svar Thu Sep 08, 2011 12:35 pm

Neřešte otázky ze sociálních oblastí a věnujte se diskuzi o zasunování a energii affraid
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  maky Thu Sep 08, 2011 12:44 pm

energii mám vyhaslou, zasouvat mohu, tak akorát nohy do bačkor...ale je pravda, že to sem nepatří a že na podobné důležité rozvahy mám zřízen vlastní chlíveček, tak pardon... po srazu vymažu....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 12:47 pm

Nic nemaz, je to poucne pro pristi (de)generace :-)
Akorat teda majitelu GS moc pribyvat uz asi nebude a trojkovych scenicu tu moc nemame nebo se neprojevuji...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty poraď

Příspěvek  JirkaCH Thu Sep 08, 2011 4:46 pm

Dnes jsem se pokusil zlistit co a jak. Sedadla, plastový kryt i ocelová lišta (6šroubů) úplně v pohodě, ale co dál?
Náznaky na zásuvku tam jsou, ale dráty nikde , jen jakýsi svazek s hadičkou odstřikovače k zadnímu oknu (pravaá strana) na levou jsem se nedíval. poraď prosím odkud mám vzít dráty? jsem jaksi bez nápadu. Zásuvky jsem sehnal origo na vrakovišti (100,- za ks).
děkuji
JirkaCH
JirkaCH

Poeet p?íspivku : 131
Age : 49
Location : Bílovice nad Svitavou
Registration date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  svar Thu Sep 08, 2011 5:48 pm

Zřejmě máš typ bez předpřípravy kabelů pro zásuvku. Všechny svazky nejsou stejný. Možnost natahat kabely v novotě.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  _Mickey_ Thu Sep 08, 2011 6:36 pm

Jak rika svar.
Ja to rozdelal a ejhle dva kabliky s koncovkou. Takze nebylo co resit.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Zásuvky

Příspěvek  JirkaCH Wed May 09, 2012 6:07 am

Tak a jsou tam. Zásuvky jsem umístil do předznačených otvorů. Natáhl novou, patřičně dimenzovanou kabeláž.
Při této příležitosti jsem nátáhl zásuvku i do kufru. Vodiče jsem vedl vedle svazku na pravé straně. Zapojení jsem nechal na
kamarádovi v servisu, aby se vypínaly při vytažení karty. Takže spokojenost. všem dík za rady.
JirkaCH
JirkaCH

Poeet p?íspivku : 131
Age : 49
Location : Bílovice nad Svitavou
Registration date : 11. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Zásuvky

Příspěvek  karloscz Tue Apr 03, 2018 9:33 pm

Ha. Chtěl jsem se podívat zda je můj Rencek připraven na zasuvky vzadu, ale nepřišel jsem jak se vyndavají zadní sedačky. U jedničkového Scendi to byla sranda, ale tady ? Prostě jsem na to nepřišel.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  maky Wed Apr 04, 2018 10:16 am

Karlosi , Karlosi, kdy už si konečně přečteš návod k obsluze...??? taková triviální záležitost.. na zadních sedačkách jsou z boku takové páčky a na prostřední je červený pásek... tak, že zasunout opěrky hlav do spodní polohy, páčkou sklopit opěradlo, a druhou páčkou sklopit sedadlo dopředu, a teď se pořádně podívej, klidně si i označ na které vodící tyči je která sedačka nasazená !!!, a pak zmačkni na sedačkách krajních takovej drát ( silný asi 5mm) a ten otevře západky a sedačka je venku, na prostřední zatáhni za ten červenej pásek, tím jí sklopíš a zamáčknutím dráti jí uvolníš a vyndáš !!!
zpětná montáž přesně opačně!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  karloscz Wed Apr 04, 2018 10:28 pm

Ale no tak Maky, návod jsem četl několikrát, ale mezi študováním auta a čtení této diskuze mě napadlo zeptat se přímo tady. Neptal jsem se na sklápění sedadel, to jak je vyndat. Ale jinak díky.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  maky Thu Apr 05, 2018 11:41 am

ale no tak Karlosi, vždyť to tam máš napsaný, sklopíš, zmáčkneš ten drát a otevře se západka a jsou venku.. ale opravdu si pečlivě prohlídni ve kterém ze dvou tyčí jsou nasazené..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá) Empty Re: Montáž zásuvek pod zadní sedadle (kdo je tam nemá)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru