Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Svíčky

+2
sali
Popenec
6 posters

Goto down

svíčky - Svíčky - Stránka 2 Empty Re: Svíčky

Příspěvek  Popenec Thu Dec 01, 2011 10:11 am

Vzducháč jsem si měnil, jen si nejsem úplně jistý kdy to bylo. Ale mám takový pocit, že někdy minulý rok zhruba v tuto dobu. A koukal jsem se na něj první den srazu v Jedovnicích. To proto, že jsem do motor. prostoru navalil celý 2 kilový práškový hasičák Smile Tam na místě mi nepřišel, že by byl nějak zaprcaný od toho prášku. Dnes to zkontroluji a uvidím jak na tom je...

Jinak do práce můžu jet opravdu i 60 km, ale uznej, že to není dobrý nápad Very Happy Ale vážím si tvé rady to ne, že ne. Budu nad tím ještě chvíli (opravdu jen chvíli) uvažovat.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

svíčky - Svíčky - Stránka 2 Empty Re: Svíčky

Příspěvek  _Mickey_ Thu Dec 01, 2011 10:16 am

Sorry, vubec to sem nepatri, ale pri te zmince o tvem zapalu pro jizdu autem jsem tady rozesmal cely kancl :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

svíčky - Svíčky - Stránka 2 Empty Re: Svíčky

Příspěvek  Popenec Thu Dec 01, 2011 10:47 am

Jsem rád, že jsem pobavil Smile

Ono jde o to, že ten prášek v tom motoru už úplně ztvrdl, a když já jsem ten vzducháč vytahoval, tak to bylo ještě asi sypké a v pohodě. Ale teď po půl roce to možná ten filtr zabetonovalo. Ale proč by se problém objevil až po výměně svíček. Je to divné, ale i tak se na ten filtr podívám.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

svíčky - Svíčky - Stránka 2 Empty Re: Svíčky

Příspěvek  sali Sat Dec 03, 2011 9:04 am

Bez vzduchového filtru nejezdi. Nevím jak, ale Scenic si dokáže natáhnout takového bordelu co jsem ještě u jiných aut neviděl. Včera jsem měnil filtr po 2o.ooo km a vypadal tak, že slabší povahy by si na cestu s filtrem od auta k popelnici oblekli atom bordel.
svíčky - Svíčky - Stránka 2 872631
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

svíčky - Svíčky - Stránka 2 Empty Re: Svíčky

Příspěvek  svar Sat Dec 03, 2011 9:30 am

sali napsal:Bez vzduchového filtru nejezdi. Nevím jak, ale Scenic si dokáže natáhnout takového bordelu co jsem ještě u jiných aut neviděl. Včera jsem měnil filtr po 2o.ooo km a vypadal tak, že slabší povahy by si na cestu s filtrem od auta k popelnici oblekli atom bordel.
svíčky - Svíčky - Stránka 2 872631
Souhlasím s vysokým nasávacím účinkem. Proto nejezdím blízko krajnice. Very Happy Na úklid jsou speciály u technických služeb a ne moje auto svíčky - Svíčky - Stránka 2 519902
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

svíčky - Svíčky - Stránka 2 Empty Re: Svíčky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru