Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Galerie našich koženejch miláčků..

+4
PRADedaR
svar
_Mickey_
maky
8 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  svar Mon Feb 27, 2012 4:13 pm

maky napsal:Tak začnu popořádku,
svar: koukám, že čím starší tím ti dochází černá barva na vlásky dětí, ( nebo je řidší mořidlo a je potřeba snížit dávku lihového ředidla....neboť mořidlo se ředí lihem!!!)
Není to ředidlem, ale příroda tomu tak chtěla. Oni byli barevně původně všichni stejní jak ten nejmenší Question
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty polovička čety víc jsem zatím nedal do kopy ale časem napravím

Příspěvek  PRADedaR Mon Feb 27, 2012 5:38 pm


http://dedar.rajce.idnes.cz/Deti/
ten kouzelný děda jsem prosím já .Ti chlapíci žijí u nás , děvčata a vysoký chlapík s tím velkým chlapem jsou ti co jim vyhořela živnost.Ta holčina je na matur.plese je vnučka víc jsem toho do hromady nedal ,ale napravím to 26.3.2012
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  Jirin_CZ Mon Feb 27, 2012 8:36 pm

Tak ja se taky pridam.. Smile Comet 4roky, Hucul (Lucka) 22let a Mates 20let... Smile

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 229428_1701360935329_1277100931_31397388_2372967_n
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  PRADedaR Mon Feb 27, 2012 8:44 pm

pěkní koníci kde mají domeček
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  Jirin_CZ Mon Feb 27, 2012 8:52 pm

Jsou u kamaradky na Predni kopanine.. kousek od letiste ruzyne... Smile
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  Jirin_CZ Mon Feb 27, 2012 8:58 pm

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 34049_1313827967247_1277100931_30721904_4228137_n
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Tue Feb 28, 2012 6:08 am

Dobrý jirin.cz, a toho třetího neukážeš, protože ti rozbil nos??? nebo už jste ho dali do salámu???? Paninku si na něj měl posadit!!!!To by byl sendvič!!! ale paráda, chlupatej benzín je pohoda, žádná ropná krize!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Wed Feb 29, 2012 5:03 pm

Tak dedoR pěkná sbírka, máš to moc hezky rozprostřený, od pořízků k mazlíčkům, a ten nejmenší to bude mladej Rosi, néé, a taky horoůlezcííí, no bacha na výpravy, ale myslím, že teď na chvilku mají jiné starosti. Ale ty dvě slečny s tím kouzelným dortem, myslím na první třídu, nééé. No a dedoR, nezdá se ti, že nám ty děti, néé vnoučata, nějak zestárly... měl sem debatu o dietě se synem a tak sem musel vysvětlit, že ještě před 8 lety a nechání hulení sem měl tolik co on ( 92 kg.) a troufám si říci, že ani ten bojler sem neměl takovej!!!!co má on už dnes, ale cpal do mě pořád že prej zeleninku a jogurtíček a luštěninky, tak sem zase vyprávěl story o bůčku a špíčku, ale tomu on nerozumí!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  PRADedaR Wed Feb 29, 2012 5:58 pm

no podívej ono je to tak dědkové zrají mladí stárnou ta blondýna je snacha.A co se dotýká diet když vezmu ,že jsem kouřil těch 40 cigár a vážil 98kg akdyž jsem přestal tak za rok jsem vážil 120 kg a ať dělám co dělám moc to nefunguje a tak si říkám když už to narostlo ja škoda to ničit máme aspon důstojné postavy a né nějaká vohrábla
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Wed Feb 29, 2012 9:12 pm

Zlatá slova, akorát doktoři tomu nerozumí a pořád melou něco o infarktu, bolesti nohou, špatnému stavu páteře a povídají, že když zhubnem a budem cvičit, že nás nic bolet nebude!!!, a to je fakt, v hrobě prej nic nebolí. Neboť bez dobrůtek určitě umřu! No tak sem se nechal ukecat a cvičím 2x denně, žena se u toho může podělat smíchy, že prej to ty zvuky co ze mně vychází ( funění a hekání), a jak mi lezou oči z důlků, a největší sranda prej je když si mám sednout na paty a položit čelo na zem!!! taková kravina kam asi tak si mám odložit břicho, néééé
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  svar Wed Feb 29, 2012 9:16 pm

To si na ty paty musíš sednout čelně ke schodišti. Pak je tam místa habakuk lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Wed Feb 29, 2012 9:32 pm

Dobrá rada od dobráka, já nemám v obyváku ani v ložnici schody, jedině, že bych si přinesl štaflé!!!! Počkej ty pacholku na tebe taky dojde!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty plním slib

Příspěvek  PRADedaR Sun Mar 25, 2012 6:29 pm

ta paní na fotce je moje velitelka a ta banda kolem jsou ta kožená zlatíčka vnoučátka moje: http://dedar.rajce.idnes.cz/nastenka#Snmek048.jpg
http://dedar.rajce.idnes.cz/nastenka#Snmek049.jpg Laughing
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  svar Sun Mar 25, 2012 6:44 pm

Je vidět, že má komu velet. To tam máte soukromou rodinnou školu? Počet tak na solidní malotřídku Laughing
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  PRADedaR Sun Mar 25, 2012 6:54 pm

na školu to není velký rozdíl ve věku a taky se sejdou tak akorát ve vánoce ale to přijdou k bábě a dědovi všichni a to je potom radost obrovská cheers
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Sun Mar 25, 2012 8:42 pm

Jojo, a babka polívku vaří v bazénu, na knedlíky zadělává v rokli telegrafním sloupem a dědek poráží obecního bejka....nojo to znám, taky se nás u mámy sjede okolo 30 kusů (taky sem ze 4), a polívku vaří v bazénu.. jak říká klasik dedoR máš to pěkný, neškrábej si to
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Sat Jul 28, 2012 8:44 am

A než jsme se nadáli, půlka prázdnin je v pr... yč
http://makyly.rajce.idnes.cz/Prazdniny_u_dedy_a_babi
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  PRADedaR Sat Jul 28, 2012 2:44 pm

No jak se tak dívám zase šťastný Makydědek,ale je to fajn tohle si užít. Moc ti to přeju. flower geek
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  maky Sat Jul 28, 2012 7:51 pm

hoši to musí bejt slyšet až u vás na Moravě, jak si tady mlaskám a hejkám blahem...akorát kdyby ty záda a nohy nebolely... ale přežijeme, a za chvilku budem jen vzpomínat...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Galerie našich koženejch miláčků.. - Stránka 2 Empty Re: Galerie našich koženejch miláčků..

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru