Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nevrací se desky na levém pedním kole

4 posters

Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  Popenec Sun Feb 26, 2012 6:34 pm

Hojte,

dnes se mi s největší pravděpodobností přestaly vracet destičky od kotouče (nevím jak jinak to napsat Rolling Eyes ) Prostě jedu a zničeho nic začnou desky dřít o kotouč. Takhle to dělá třeba několik kilometrů. Zbavil jsem se toho tak, že jsem zastavil a několikrát jsem sešlápl brz. pedál co to šlo. Co s tím? Je v pytli nějaké to prasátko, nebo jak se tomu nadává? Dá se to jen promazat, aby se brzdy vracely a desky nedřely o kotouč? Kdyby to nešlo opravit nebo nějak rozebrat, co všechno by se muselo koupit a kolik to stojí? Jinak zvuky jsou to hrozné. Když jedete několik km. a pořád to vydává zvuky jako když se dře železo o železo. Hrůza...

Díky popenec
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Re: Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  budulajs Sun Feb 26, 2012 6:38 pm

nebudou desky taky sjetý? (když jsou slyšet....)


Naposledy upravil budulajs dne Sun Feb 26, 2012 6:47 pm, celkově upraveno 1 krát
budulajs
budulajs

Poeet p?íspivku : 62
Location : Brno
Registration date : 22. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Re: Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  berko Sun Feb 26, 2012 6:43 pm

rozdělat a promazat šrouby..vyměnit manžety na šroubech
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Re: Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  Popenec Sun Feb 26, 2012 7:03 pm

Brzdy jsou měněné před půl rokem, jak destičky, tak kotouče na všech kolech, takže sjeté nejsou. To Berko: Jak je složité to rozebrat? Ty manžety se dají koupit zvlášť? Pošli prosím odkaz, jak to vypadá. Díky.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Re: Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  svar Sun Feb 26, 2012 7:07 pm

Vodící kolíky třmenu. Vyšroubovat, namazat, vrátit. Oddělej manžetu u válečku a zjisti stav. Měl by se vracet lehce i při roztažení desek páčidlem. Není problém v tomto počasí a údržbě silnic zapadený kamínek z posypu.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Re: Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  Popenec Sun Feb 26, 2012 8:21 pm

O.K. Až bude čas a počasí hodím na to oko. Ono to nedělá pořád, ale jen občas. Poprvé mi to udělalo před cca. měsícem, ale myslel jsem, že je to zvuk od zadního kola a upadl mi ten krycí plech za kotoučem. Drží mi tam už jen na dvou nýtech. Ale dnes se ten zvuk ukázal zase a jde to z levého předního kola. On ten divný zvuk vycházel i když se jen sedlo do auta a ono se byť jen o kousek pohnulo.

Jinak je to toto, že?

http://www.e-cat.cz/p-1236815/renault/scenic-ii-jm0-1-06-03/1-6-1598ccm-83kw-113hp-06-03/brzdovy-system/hydraulika-brzd/brzdove-valecky-a-trmeny/p-l-vodici-cep-brzdoveho-trmenu-ate.html?cPath=1104_196937_208350_629372_629379_2974837
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Nevrací se desky na levém pedním kole Empty Re: Nevrací se desky na levém pedním kole

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru