Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drzak na obycejnou navigaci?

+4
maky
mkb
Koci
jenik
8 posters

Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  jenik Fri Mar 30, 2012 6:27 am

Jelikoz vybava meho Granda nezahrnuje vestavenou navigaci a original drzak na sklo proste neni ten idealni hledam nejaky drzak, ktery bych mohl nechat stale namontovany a pripadnou navigaci jen nejak jednoduse pripevnil.
nasel jsem jen toto
http://www.sunnysoft.cz/zbozi/122PBR-853351/brodit-proclip-renault-scenic-04-06-europe-center-mount.html#

Mate nekdo jine reseni? Diky

jenik

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  Koci Fri Mar 30, 2012 7:34 am

a co máš za navi?

klikni si na téma
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  jenik Fri Mar 30, 2012 12:02 pm

Zadnou dobrou znacku, proste obycejnou s 4´ displejem.

jenik

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  mkb Fri Mar 30, 2012 2:29 pm

Nechávat v autě držák se nevyplácí.
Tam kde je držák většinou bývá i navigace. Tak rozbijeme sklo a podíváme se. Možná bude někde v autě schovaná.
Tak nějak asi přemýšlí všímavý a potřebný občan. Zkušenosti to dokazují. Hlavně škoda toho okna. Idea
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  maky Fri Mar 30, 2012 3:51 pm

Zdarec syncí, tak já to řeším tak, že na mou nounejm 5" přenosnou navi nasadím origo držák jak je vidět na zadní straně navi a zasunu jí do výklenku v přístrojovce před původní navi sedne tam jako P na hrnec. Také sem jí zkusil na stranu před řidiče, sedne tam taky, ale pak není vidět na přístroje. No a zapojit do zapalovače a jedem. Zacvaknout okamžik, vycvaknout také... nikde nic nezůstane... a ať si zlodějí ve dne v noci chodějí...dopr... nejdou mi fotky????? ha opět člověk zvítězil nad matkou přírodou!!! jo a račte si všimnout autíčka v navi...
http://makyly.rajce.idnes.cz/Renda_umisteni_navi


Naposledy upravil maky dne Sat Mar 31, 2012 7:10 am, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  sali Fri Mar 30, 2012 7:22 pm

Jo tak jako maky dávám navi pod kšilt jenom si místo držáku pomáhám nano podložkou. Nalepíš na zadní stranu a šup s ní na místo a vyzkoušeno že ani na hopsa štrase D1 se z místa ani nehne. Podložka je korunová záležitost a navi se ti nezrcadlí v noci do předního okna, jediný mínus, že nevidíš co máš naladěno na radiu a venkovní teplotu ti odečítá spolujezdec.
http://tn-cz.rajce.idnes.cz/navi_scenic
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  jenik Mon Apr 02, 2012 12:52 pm

sali napsal:Jo tak jako maky dávám navi pod kšilt jenom si místo držáku pomáhám nano podložkou. Nalepíš na zadní stranu a šup s ní na místo a vyzkoušeno že ani na hopsa štrase D1 se z místa ani nehne. Podložka je korunová záležitost a navi se ti nezrcadlí v noci do předního okna, jediný mínus, že nevidíš co máš naladěno na radiu a venkovní teplotu ti odečítá spolujezdec.
http://tn-cz.rajce.idnes.cz/navi_scenic
Tak nejak to mam ted taky, ale to proste neni ono, chtel bych takhle mit nejaky lepsi drzak Smile

jenik

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 02, 2012 6:26 pm

Ja premyslel o tom, ze pod palubku lipnu nejakej silnej magnet a ten potom taky pridelam i na drzak navi...takovy ty neodymovy (znalec promine jestli se to pise nejak jinak) drzej jak krava i pri minimalnich rozmerech.
Skoncilo to na 2 vecech:
a) Pri konzultaci s prodejcem magnetu mi bylo receno, ze sice maji velkou pridrznou silu, ale asi by to upadlo diky otresum...pac ta sila neni v horizontalnim smeru...nebo jak to mam napsat
b) Neumim rozebrat palubku tak, abych neco rozbil :-D

Jestli nekdo na neco yntelygentniho prijdete, tak dejte kazdopadne vedet.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  maky Mon Apr 02, 2012 6:53 pm

No tak potom jedině jak píše koci to je tak asi nejschůdnější, ale je tam ten problém se sundáváním toho držáku. Já sem ale s tím mým naprosto spokojený...
"klikni si na téma"
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  F_L_Y Wed Apr 04, 2012 2:16 pm

Já jsem měl ještě nedávno vyřešené držení navigace takto: hliníkový pásek plechu ohnutý něco ve tvaru zakřivehého "Z", jedna část zasunutá za středový rámeček (kde je ovládání klimatizace) a druhý konec oboustranou páskou byl fixován pod kapličkou. Celé to bylo posazené až na kraji toho rámečku a kapličky, takže bylo vidět i na display radia. Na plechu jsem měl přišroubován SH držák od firmy Brodit a druhý protikus byl na držáku navigace. Bohužel foto už nezašlu, mám nyní zcela jinou navigaci, kterou mám přichycenou na skle.

F_L_Y

Poeet p?íspivku : 24
Age : 59
Location : Most, kraj Ústecký
Registration date : 28. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  berko Wed Apr 04, 2012 5:09 pm

navi mam uchycenou na klasickem držaku navi na leve straně na trojuhelniku na dveřích...na skle
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  jenik Tue Apr 10, 2012 8:33 am

F_L_Y napsal:Já jsem měl ještě nedávno vyřešené držení navigace takto: hliníkový pásek plechu ohnutý něco ve tvaru zakřivehého "Z", jedna část zasunutá za středový rámeček (kde je ovládání klimatizace) a druhý konec oboustranou páskou byl fixován pod kapličkou. Celé to bylo posazené až na kraji toho rámečku a kapličky, takže bylo vidět i na display radia. Na plechu jsem měl přišroubován SH držák od firmy Brodit a druhý protikus byl na držáku navigace. Bohužel foto už nezašlu, mám nyní zcela jinou navigaci, kterou mám přichycenou na skle.

Mas fotku?

jenik

Poeet p?íspivku : 16
Registration date : 02. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Drzak na obycejnou navigaci? Empty Re: Drzak na obycejnou navigaci?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru