Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojistky středového boxu?

4 posters

Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Pojistky středového boxu?

Příspěvek  VitaKri Tue Apr 17, 2012 5:53 am

Ahojky.
Po přečtení vlákna o světýlku ve středové kozoli (boxu) jsem šel také zjišťovat. No a zjistil jsem, že ani v jednom autě nemám v té zadní schránce světýlko. cyclops (a to mám v obou autech tu nejvyšší výbavu po faceliftu)
A co horší, tak v jednom autě mi ani nesvítí to světýlko ve středovém boxu (i když je zapnuté - porovnával jsem to s druhým autem, kde mi to funguje). Zkusil jsem vyměnit žárovku a také nic. Pak jsem ještě vyzkoušel, zda funguje ta elektrická zásuvka v boxu a také nic. Evil or Very Mad

Proto se chci zeptat, zda ten boxík nemá někde nějakou pojistku, když mi nejde ani světlo ani zásuvka, popř. nemůže být někde rozpojen nějaký konektor?
PS. Posun konzoly funguje.
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  svar Tue Apr 17, 2012 4:48 pm

Už to tu někde šlo, že jsou pod sedačkou řidiče
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  VitaKri Tue Apr 17, 2012 9:07 pm

Tak pod sedadlem řidiče nalezeno: 3x pojistka 10, 1x pojistka 20, 1x pojistka 25 (dá se tam pěkně dostat jen vysunutím schránky pod řidičem). Vše vyměněno a stále nic. Evil or Very Mad Ani světlo ani zásuvka ve středovém boxu.

PS: Když jsem auto koupil, tak jsem zjistil, že má vodu ve schránkách pod předními sedadly. Vše jsem vysušil a kanálky vyčistil. Krabička na pojistky se skoro dotýká té pěny, která byla mokrá, ale vypadá hezky a čistě. Je možné, že uvnitř je nějak zkratovaná nebo zaoxidovaná? Všechny pojistky vypadají jako nové. Naspod té krabičky (odkud vedou přívodní kabely k pojistkám) není vidět, ta krabička na pojistky je tam nějak přidělaná a nechci ji násilím urvat. Mad
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  Jirin_CZ Tue Apr 17, 2012 9:30 pm

Pojistkovy box ma nasobe nekolik pojistek (podle vybavy) a jedno rele...

25A parkovaci brzda
20A vyhrivani sedacek
10A napajeni zasuvek v konzole a v aute....

Zkontroluj pojistky i jejich kontakty.... Neboj se za ten box vzit.. Je jen nackvanutej... Smile A osvetleni prihradky ma na starosti jeste pojistka pod volantem se symbolem naklapeni svetel... 5A...
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  VitaKri Thu Apr 19, 2012 8:07 pm

Tak pojistka 5A pod volantem byla skutečně přepálená, ale ani po výměně středový box nezačal svítit a ani elektrika nejde do zásuvky ve středovém boxu Crying or Very sad Pouze se opět začalo ozývat známé hrčení inicializace xenonů. Laughing

Jinak jsem ještě vypozoroval, že zásuvky po řadící pákou mi u tohoto auta (kde mi nejde to světýlko) funguje i v době, kdy je vypnutá elektrika (a např. nejdou zásuvky pod zadníma sedadlama - ty začnou fungovat až po nahození elektriky). Question U druhého auta (kde světýlko svítí) je zásuvka pod řadící pákou při vypnuté elektrice vypnutá. Shocked

A ještě jsem zjistil, že mi nejde ani zásuvka ve středovém boxu u auta, kde mi světýlko ve středovém boxu svítí. Evil or Very Mad

Jinak box na pojistky pod sedadlem jsem vycvaknul, ale nic špatného jsem na něm nezjistil.
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  VitaKri Fri Apr 20, 2012 3:02 pm

Takže všechno vylejt.
Zásuvky ve středovém boxu fungují, jen jsem to zkoušel se špatným adaptérem (mám takový ten mini s výstupem na USB). Zřejmě mají zásuvky v tom středovém boxu jinou hloubku. S jiným adaptérem mě to funguje. Very Happy
Již jen rozchodit to světlo. Rolling Eyes
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  nera738 Tue Jul 09, 2013 4:10 pm

Jirin_CZ napsal:Pojistkovy box ma nasobe nekolik pojistek (podle vybavy) a jedno rele...

25A parkovaci brzda
20A vyhrivani sedacek
10A napajeni zasuvek v konzole a v aute....

Zkontroluj pojistky i jejich kontakty.... Neboj se za ten box vzit.. Je jen nackvanutej... :)A osvetleni prihradky ma na starosti jeste pojistka pod volantem se symbolem naklapeni svetel... 5A...

mal som ten istý problém asi 3 roky. ďakujem ďakujem ďakujem.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  nera738 Mon Feb 06, 2017 2:33 pm

Ahoj. Neviete či aj posun má nejakú poistku? Všetko ide, len posun nie. Spínač aj kontakty vyzerajú ok. Tak neviem.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  nera738 Mon Feb 06, 2017 3:50 pm

nera738 napsal:Ahoj. Neviete či aj posun má nejakú poistku? Všetko ide, len posun nie. Spínač aj kontakty vyzerajú ok. Tak neviem.

Hotovo. Nedalo mi to, tak som jemne presmirgloval kontakty, prestrekol aj spínač a ahaho. Všetko funguje.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojistky středového boxu? Empty Re: Pojistky středového boxu?

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru