Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

4 posters

Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  miraz Mon May 21, 2012 3:57 pm

Cauky,
tak jsem se stal hrdym majitelem GRAND SCENIC II 1.9 dci.

Do provozu 10/2005
Najeto [km]: 146000
Po servisu - Nový motor - komplet po G.O, nové rozvody a vodní pumpa

ABS, Elektrické ovládání oken/zrcátek, vypadá bez nehod, Zelena metalíza, 8 x airbag, Autorádio, Posilovač řízení, Aut. klimatizace, Centrál na DO, Imobilizer, 2 x startovací automaticka karta, DEFEND LOCK, 6ti rychlostní, Plasty v barvě, Zahrádka,Tónovaná okna, Boční záclonky, Mlhovky, Roleta v kufru, Palubní počítač, Dešťový senzor, Zadní stěrač, Loketní opěrka, El. ruční brzda, Motor facelift (nevim co to je, ale prý dává se od 2 pol. 2005 :-)), koupeno v CZ u autorizovaného prodejce, servisní knížka, tempomat, omezovac, multifunkcni volant.

Cena 99.000,- Kč + všechno mi prolezl kamarad technik ze servisu a prý vše ok, jen malinčičko něci klepe pod pravým předním kolem.

Zjištěné závady: pár škrábanečku odpovidající 7 let staří + BLBĚ HRAJE RADIO + URVANÝ KOUSEK PLASTU ROLETY KUFRU (malinky kousek plastu ve tvaru hacku, ktery zapadne do zamecku na boku kufru) + URVANÁ JEDNA ZÁSLEPKA NA STŘEŠNÍ NOSIČ.

TAK JSEM VAM SEM CHTEL VLOZIT FOTA, ALE BOHUZEL, JAKO NOVY CLEN NA TENTO LUXUS NEMAM PRAVO :-(

Nevite, prosim, kde lze za rozumný peníz sehnat tu záslepku a drzak rolety kufru? Taky bych potreboval zmenit nemcinu na aglictinu - dela nekdo v okoli Pardubic nebo Hradce Kralove? Netusite, proc muze radio hrat blbe (CD hraje v pohode)?

Diky za pripadne radz a mejte se.


Naposledy upravil miraz dne Wed May 23, 2012 5:08 pm, celkově upraveno 4 krát
miraz
miraz

Poeet p?íspivku : 6
Age : 49
Location : Holice
Registration date : 21. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty Re: TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  svar Mon May 21, 2012 4:19 pm

Zdarec hrdý majiteli. Píšeš roletku v kufru- zkus vrakoviště, určitě něco bude, otázkou, za jakou cenu. Záslepka se jako solo díl nedá sehnat, jedině celá lišta Sad (3000,- Kč). Přehodit jazyk jde jenom na diagnostice nebo clipu. Prober forum a určitě najdeš kontakty. Radio se tu už taky někde řešilo, klidně to může být studený spoj nebo volný konektor, ale nechal bych to elektrikářům. Ať tedy dobře slouží a jezdí TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 19836 a třeba se necháš inspirovat tématem srazy a na podzim to omrknem na vlastní oko TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 475575
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty Re: TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  maky Mon May 21, 2012 4:41 pm

Nazdar hrdý majiteli skvělého vozu, jak píše svar, musíš si na foru prohledat starší vlákna, vše co píšeš ( rádio) se tu už řešilo, může to být jen špatně nastavené rádio v menu, musíš mít ten správný typ auta, jinak se to nedá poslouchat, s tou záslepkou nejsi také sám také minulej týden někdo plakal, no a jinak ses o týden netrefil už jak se dočteš na srazu minulej víken jsme měli suprovej sčuch na Mělníce... jo a to týdenní zdržení se nezlob ale tak je toto forum nastaveno a museli jsme to přežít všichni, to vydržíš, a pak nám toho mazla předvedeš...jo a jinak si koupil dobře.... ať ti jezdí...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty Re: TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  miraz Mon May 21, 2012 5:48 pm

Ahoj chalani,
diky za rady a pochvalu. Na podzim s rodinou urcite na sraz dovalim. Tak jsem radio prenastavil, zitra to projedu a uvidime pri jizde.

P.S. Auto jsem vyhral v aukci na aukro.cz a po koupi jsem zjistil, ze je asi teda jakoby vyvoneny :-)))). Hlavne jsem docela koukal, kolik vychytavek to proti sluzebni Octavce ma :-). Puvodne jsem chtel Ford Focus, kdyz jsem ale s rodinkou uplne nahodou nasel v jednom bazaru uplne v rohu Grandaka, tak mi manzelka a dcera dali ultimatum. Bud my a scenic nebo nic :-).

Jen mi trochu chybi panorama.


Naposledy upravil miraz dne Wed May 23, 2012 5:05 pm, celkově upraveno 2 krát
miraz
miraz

Poeet p?íspivku : 6
Age : 49
Location : Holice
Registration date : 21. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty Re: TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  maky Mon May 21, 2012 7:07 pm

Po panorámě nebul, hučí a klepe... v létě jí neotevřeš, abys nedostal úpal a v zimě zmrzneš, mám jí vím o čem píšu....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty Re: TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  _Mickey_ Mon May 21, 2012 7:26 pm

Tyjo, oni uz se auta vyhravaji na aukru jo?
Neskutecny.
Ale jinak jsi me krapitko "nasral", jsem si myslel, ze moje auti (skoro stejne parametry) ma cenu tak 160 000 kc a panacek si to koupi za 99 000 Kc ;-)
To se dela?

Jinak samozrejme vitej a preju hodne stastnych kilometru!

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2 Empty Re: TAK JSEM KOUPIL GRAND SCENIC 2

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru