Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STK bez zápisu do technického průkazu !

2 posters

Goto down

STK bez zápisu do technického průkazu ! Empty STK bez zápisu do technického průkazu !

Příspěvek  petr novy Thu Jan 02, 2014 8:40 am

zdravím přátele svého kmene grand a scéniků..

Rád bych připomenul fakt, o kterém jistě víte.Pokud máte nějaký problém s autem, tlukot od náprav, nesouměrné brzdění, špatně seřízená světla, sjíždění pneumatik, vysoká spotřeba, kouřivost..atd..tak nejjednodušší věc, kterou můžete udělat je, zajet na Stanici Technické Kontroly, a domluvit si preventivní prohlídku bez zápisu do technického průkazu...toto samozřejmě neplatí pro vozidla s prošlou technickou :-D .

Nebojte se STK, oni jsou tu pro vás..a zjistíte, že tam jsou také jen lidi..lidi, kteří mají svoje problémy a radosti..Nejsou to nadlidi, kteří mají za úkol Vás zničit..zde neplatí " Úkol zněl jasně, nesmí projet muž s černou brašnou " .

Věřte mi, že se na tento problém dívám i z druhé strany, ze strany technika...ale já osobně technik nejsem :-D . Ale pozor na arogantní jednání..neříkejte, že o tom víte, že máte poškozené světlo a že to nevadí...že tohle je dobré..atd..Důležité je, mít v autě uklizeno a čisto.Připravený všechny doklady, a viditelně i povinnou výbavu..

Ideální je přijít s větou: "dobrý den, myslím si, že mám na vozidle problém a rád bych se chtěl objednat na preventivní technickou prohlídku bez zápisu do technického průkazu"  :-)

Hezký den přátelé :-)


Naposledy upravil petr novy dne Thu Jan 02, 2014 9:03 am, celkově upraveno 1 krát
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

STK bez zápisu do technického průkazu ! Empty Re: STK bez zápisu do technického průkazu !

Příspěvek  svar Thu Jan 02, 2014 8:57 am

Souhlasím, při poslední návštěvě STK, je pravdou, že tam nikdo nebyl za mnou, tak jsem si nechal "protřepat" i zadní nápravu, abych měl jistotu, že jsou dobrý silentbloky. Dopadlo to dobře, i když technik trošku pokyvoval hlavou, že to nikdo ještě nechtěl, tak měl premieru. Za mírný poplatek udělají kontrolu čehokoliv. Navíc na kontrolu auta mají 30 minut, takže můžou kontrolovat do zblbnutí všechno.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru