Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Čalounění dveří

3 posters

Goto down

Čalounění dveří Empty Čalounění dveří

Příspěvek  R-ježek Tue Feb 18, 2014 4:12 pm

Zdravím pánové, tak to dlouho netrvalo a mám zas hračku. Nemáte někdo zkušenosti s přečalouněním látky ve dveřích? Mám ji na straně řidiče již dost vytahanou jak se opírám o madlo dveří a chtěl bych ji nahradit novou. Samo, že bych předělal i ostatní dveře. Zatím jsem koukal na lepidla ve spreji a látka by se asi nějaká našla.  Very Happy Ruda
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Čalounění dveří Empty Re: Čalounění dveří

Příspěvek  svar Tue Feb 18, 2014 6:48 pm

Nedá pokoj a furt bude cosi hledat  Laughing . Asi bych koupil čalounění z nějaké havárky
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Čalounění dveří Empty Re: Čalounění dveří

Příspěvek  maky Tue Feb 18, 2014 8:28 pm

Mno rudo, tak to není jen tak, přelepit vytahanou látku novou látkou, tak že původní nastříkáš lepidlem ve spreji a na to natáhneš novou!, tak to nejde, měl bys dvě vytahané latky a nic to neřeší. Původní látka je podlepená a napnutá, tak, že to musíš udělat také. Látku podlepit molitanem 0,5cm, a poté pořádně vytvarovat při lepení. Ale nejjednodušší pokud nemáš nervy ze železa, trpělivosti na rozdávání a fortel, tak poslechnout rady svara!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Čalounění dveří Empty Re: Čalounění dveří

Příspěvek  R-ježek Wed Feb 19, 2014 10:08 pm

No tak to se budu muset zase nějak rozhodnout. Kouknu na ceny vrakovišť a uvidím. Snad to nebude darda. Ale jinak jak Maky popisuje, tak nějak bych postupoval, dělal jsem malému přebalovák do koupelny na pračku a pak ještě do ložnice a celkem se to povedlo. Jen to byla rovná plocha a ten tapec je tvarovaný. No a taky jyná tloušťka molitanu a látka místo koženky. Ale zas když jsme zvládly s drahou polovičkou i čelo na postel tak mne to trochu nutí to udělat vlastno růčo. No uvidím. Díky za náměty a dám vědět jak to dopadlo. Laughing 
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Čalounění dveří Empty Re: Čalounění dveří

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru