Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DrlaM

3 posters

Goto down

DrlaM Empty DrlaM

Příspěvek  DrlaM Wed Nov 26, 2014 4:19 pm

Zdravím
Chtěl bych tady mezi vámi zaparkovat svého Čendu a podělit se s Vámi o svoje skušenosti postřehy atd. s provozem tohoto opravdu zajímavého vozidla Smile
http://drlam.rajce.idnes.cz/SCENIC/#1381370_4904902518881_870258470_n.jpg
DrlaM
DrlaM

Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Location : Štěpánov nad Svratkou
Registration date : 10. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  maky Wed Nov 26, 2014 7:44 pm

Zdravím a vítej chlape do klubu, starosti s autíčkem do nás per, radovánkama oblažuj!!! Jo a nezapomeň si na konec května zarezervovat víkend na sraz!!! No a taky si doplň podpis a nacionále do niku.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  DrlaM Wed Nov 26, 2014 8:18 pm

Ok, do května daleko, ale budu si pamatovat, na srazy sice jezdím tímhle http://drlam.rajce.idnes.cz/Octavia/#14_p5040015.jpg ale nebojte, renaulťák jsem taky tělem i duší, tohle je můj třetí, měl jsem R5, R21 a teď scenica, taťka má lagunu, takže dojmů dost a nebylo by od věc si pokecat s podobně postiženejma i jinak než na netu :-)
DrlaM
DrlaM

Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Location : Štěpánov nad Svratkou
Registration date : 10. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  maky Wed Nov 26, 2014 8:48 pm

Člověče chlape, chybí ti pár věcí do interiéru ( např. popelník, prahové hliníkové lišty, očalounit dekly dveří no a zabandážovat ten spletenec kabelů v motorovém prostoru), a když už jsme u toho, kterej šikovnej klempíř ti přinýtoval přední blatníky???? Jo a to je octavia obyč, nebo touring sport???, podle zadní nápravy to není vidět, a motor má jen jeden karbec, tak soudím na tu obyč!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  PRADedaR Wed Nov 26, 2014 8:59 pm

no jo tak nebo tak je to kráska obrovská, připomíná mě to mládí
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  maky Wed Nov 26, 2014 9:22 pm

Ani nemluv jen mě líbej, co sem se jich nadělal, ....za deset let průměrně jedna měsíčně.....( mimo jiné auta Š 1202, 1203, 1000mb,100mb, 120, moskviče, Volgy a Pobědy, lady, fordy, fiaty, zastavy, simcy, ba i IMV, Hillman, VW, dokonce autobusy, tramvaje, náklaďáky, a jednu ameriku forda, Toyotu celiku a Hiace, Wartburky a trabanty, Mercedesy ba i jednoho M 320 kabrioleta, co daroval Hitler Šaňo Machovi , kruci to sem byl šikovnej!!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  DrlaM Thu Nov 27, 2014 5:51 am

To se přiznám,že ty blatniky jsem takle udělal já,jasný maj tam být samořezky se zápustnou hlavou,pro clověka,kterýmu jich tolik prošlo rukama to musí být utrpení vidět tohle. Fotky jsou 8let stary,tak uz ten motor palubka atd. jsou v pořádku,ale prahový lišty jsou opřený pořád v rohu garáže :-) Jinak je to 1089ccm original blok předělanej na 1221ccm, rok výroby 62.
DrlaM
DrlaM

Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Location : Štěpánov nad Svratkou
Registration date : 10. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  maky Thu Nov 27, 2014 11:21 am

Kdepak chlape, samořezný šroubky!!!! to se pěkně v blatníku propálila autogenem dírka a podběh s blatníkem svařil!!! jako kdyby to bylo nabodovaný, člověče to kolikrát z oktávky zbyla jen palubka s přední motorovou příčkou, a tunel nad nosnou troubou a příčka pod zadníma sedačkama s nosníkem zadní nápravy!!! a samozřejmě střecha s předním a zadním sklem a bočníma okýnkama, vše ostatní se buď udělalo nové z plechu nebo se daly nové díly. Jo to ještě tenkrát bylo řemeslo! No a ten převrtanej motor na 1203 to se také dělalo, ale úplně jiná liga byl ten touring sport, tam byl také motor přes 1200ccm mám dojem hodně ke 1300stovce dva karburátory,a hlavně zadní banjo bylo lisovaný z plechu, prostě brácha spíš předchůdce felicie. Jezdily s tím rally a závodily okruhy!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  DrlaM Thu Nov 27, 2014 3:13 pm

Jo 37 KW to už byl trhač asfaltu, s tou klempířinou je výhoda v tom že to má rám, kdepak tohle skoušet na samonoskách i když daj se dělat zázraky Smile
DrlaM
DrlaM

Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Location : Štěpánov nad Svratkou
Registration date : 10. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  DrlaM Thu Nov 27, 2014 3:30 pm

DrlaM 11b1bow
DrlaM
DrlaM

Poeet p?íspivku : 21
Age : 39
Location : Štěpánov nad Svratkou
Registration date : 10. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

DrlaM Empty Re: DrlaM

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru