Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vzduchové potrubí

2 posters

Goto down

Vzduchové potrubí Empty Vzduchové potrubí

Příspěvek  martin.kazik Fri Dec 02, 2016 12:47 pm

Zdravím pánové... mám takový problém a ani v Renaultu u nás na moravě - Nový Jičín, Vsetín si nevědí rady.

Na jedné cestě - vzduchové hadičky a ventily se mi něco porouchalo, nevím jak to nazvat... Auto jede, nikde nic, ale určitě to něco má dělat nebo nějak fungovat. radši pošlu fotky, Někdo se stím snad setkal.

Dokážete poradit...
Na první obrázku bod č.1 - Ventil trošku odřený od krytu motoru, ten je tedka sundaný.
Bod č.2 - Ventil, na kterém je ulomenýdržák na hadičku. ten je asi 1,5cm dlouhy na tom je nasunuta hadička...mě tam trčí asi 0,5cm z toho ventilu a hadička furt vypadává.
A na dalším obrázku je i bod č.3 - Tady je klasická hadice, asi nějaká tlaková, připadá mi to jako zahradnická, ale ta tam byla od koupi auta...
Každopádně mi nejsou schopni poradit ani v Renaultu... prý to pro moje auto ani nejde objednat.

Auto Grand Scenic 2005, 2,0 16V 120Kw....

Vzduchové potrubí 9bg6md

Vzduchové potrubí 316r988

Vzduchové potrubí 16k9n5t

Vzduchové potrubí 2rqgifq

martin.kazik

Poeet p?íspivku : 81
Age : 36
Location : Velká Lhota
Registration date : 19. 03. 12

Návrat nahoru Goto down

Vzduchové potrubí Empty Re: Vzduchové potrubí

Příspěvek  svar Fri Dec 02, 2016 3:32 pm

Nějak mi to připomíná toto http://www.skoda-dily.cz/nahradni-dil/07c133529a-zpetny-ventil-de-27550.html Zkus to vytáhnout a pokud na jednu stranu půjde profouknout a na druhou ne, tak je to jasný a je to zpětný ventil. Ta silná hadice vede kam?
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru