Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

3 posters

Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  karloscz Tue Dec 19, 2017 10:17 pm

Zdarec. Možná to už někdo zkoušel a možná že to už někdo vymyslel. Jde mi o to, zda jde zamknout auto při běžícím motoru z venku. Má zkušenost - přijel jsem vyzvednout manželku z práce a myslel jsem si že nechám spuštěný motor a nechám topit, vyndám kartu a z venku ho normálně zamknu, dálkově pomocí karty. Nešlo to - karta nereagovala. A co kdybych použil kartu náhradní, šlo by to ?

Vyděl jsem jednou v TV reportáž na jedno auto, už nevím na jaké, že když vyndali kartu ze zapalování a vyhodili jí z okna tak auto po pár metrech samo chcíplo.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty a proč nezamkneš normálně klíčkem ??

Příspěvek  petr novy Fri Dec 22, 2017 12:06 pm

karloscz napsal:Zdarec. Možná to už někdo zkoušel a možná že to už někdo vymyslel. Jde mi o to, zda jde zamknout auto při běžícím motoru z venku. Má zkušenost - přijel jsem vyzvednout manželku z práce a myslel jsem si že nechám spuštěný motor a nechám topit, vyndám kartu a z venku ho normálně zamknu, dálkově pomocí karty. Nešlo to - karta nereagovala. A co kdybych použil kartu náhradní, šlo by to ?

Vyděl jsem jednou v TV reportáž na jedno auto, už nevím na jaké, že když vyndali kartu ze zapalování a vyhodili jí z okna tak auto po pár metrech samo chcíplo.

a proč nezamkneš normálně klíčkem ??
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  karloscz Sat Dec 23, 2017 12:24 am

protože mám centrál a klíček jen součástí přístupové karty, kdyby náhodou karta nešla.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Re: Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  petr novy Sat Dec 23, 2017 8:07 am

karloscz napsal:protože mám centrál a klíček jen součástí přístupové karty, kdyby náhodou karta nešla.

no právě, proč tedy nezamkneš klíčkem ?? vyndej kartu, nech nastartovaný motor, vylez ven..vyndej klíček a zamkni...
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Re: Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  karloscz Sat Dec 23, 2017 9:08 am

to pak ztrácí efekt. Zkusím druhou kartu, ale asi to nepujde.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Re: Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  R-ježek Sat Dec 23, 2017 6:33 pm

Já to dělám v zimě a to tak, že nastartuji, vytáhnu kartu ze čtečky, když je čisté okno řidiče tak ho stáhnu, jinak očistit, zavřu auto s kartou v ruce, zamknout čudlem u řadící páky a pak zavřu okno ovládáním ve dveřích a vytáhnu ruku ven.Pěkně se to zamkne, zavře a pak to otevírám pomocí toho kličku v kartě. Jednoduché.😁 Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Re: Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  petr novy Sun Dec 24, 2017 4:44 pm

R-ježek napsal:Já to dělám v zimě a to tak, že nastartuji, vytáhnu kartu ze čtečky, když je čisté okno řidiče tak ho stáhnu, jinak očistit, zavřu auto s kartou v ruce, zamknout čudlem u řadící páky a pak zavřu okno ovládáním ve dveřích a vytáhnu ruku ven.Pěkně se to zamkne, zavře a pak to otevírám pomocí toho kličku v kartě. Jednoduché.😁 Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  38652

cílem je, mít nastartované auto a zároveň ho mít zamknuté. Pokud je auto nastartované, tak karta nefunguje.takže já to dělám tak, že auto kartou nastartuji, vylezu ven a klíčkem zamknu...a auto je nastartované a zamknuté zároveň. Nebo by si musel mít dálkové startování vozidla.
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

Zamknutí auta při běžícím motoru z venku  Empty Re: Zamknutí auta při běžícím motoru z venku

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru