Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nástupce

+3
MacaC
sali
pirduch
7 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Nástupce Empty Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 12, 2020 8:33 pm

Kamaradi, kolegove....

Brzy se tu s vami asi rozloucim. I tak uz to je tu dost mrtve, protoze nase vozy jsou uz malem veterany ;-)
Uz me nebavi na aute porad neco opravovat a resit, takze jsem se rozhodl, ze letosni technickou uz asi nebudu ani riskovat (chtelo by to komplet nove zadni brzdy, je vule na tyci rizeni, neco klepe na predni naprave a tak dale a tak dale), takze pomalu vybiram nastupce.

Mate nejake osobni tipy nebo zkusensti kolegu, kteri uz zmenili vozidlo, za co vymenili?
Ja zatim asi smeruju k Citroenu C4 Grand. Proste shanim opet MPV vozidlo, idealne aby slouzilo tak dobre jako soucasny Renda ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  pirduch Wed Feb 12, 2020 9:26 pm

Tak já před 3 lety přešel na Grandscenic III, a jsem spokojen. Nejdříve jsem přemýšlel o IV.,ale zklamala mne opět menší praktičností a větší mírou SUVizace...
Zkoušel jsem předtím i C4 Picasso, i VW Touran, potřebuju 7 míst, takže výběr byl už prve dost omezen a Dacii Lodgy jsem z toho vyškrtnul hned. Citroen vedl cenou, VW je sice drahý,a takový krabicoidní,ale zase asi kvalitní, a mám obavy,že až za cca 5 let budu chtít zase změnu, už jiné MPV na trhu možná ani nebude. Nádherný bylo, když mi dealer postupně předváděl vychytávky Tourana a já mu vždy odpovídal,že to mám na GS II už 11let. Pak mi to spočítal a já myslel,že mi chce vnutit Espace podle tý ceny...
Pokud tedy chceš jít do novýho auta, C4 Picasso vypadá jako nejlepší volba,bohužel. GS IV mne zklamal stísněností na zadních sedadlech, nemožností jejich vyjmutí či sklopení jednotlivých sedadel a taky těma velkýma 20 kolama.
Pokud bys snesl ještě jetý auto, tak GS III mohu plně doporučit,želbohu už asi bude těžký najít důvěryhodný kousek.
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 13, 2020 7:40 am

Ahoj a diky za re.

Nebudu kupovat nove auto, to je mi lito, za to davat takovy prachy.
Koukam ale po zanovnich vozech. Tak 1-2 roky stary, kde ta cena je klidne az o 200000 nizsi, nez u noveho vozu.
Ja sice nemam 3 deti, mam 2 a uz celkem odrustaj, ale porad jeste s nama jezdi na hory, na dovolenou a tak.

Diky stari vozu mi tedy odpada Scenic III a je pravda, ze Scenic IV se mi moc nelibi.
Takze jsem taky koukal koukal a klasicke MPV je nyni uz asi opravdu jenom ten Citroen C4 nebo VW Touran. Protoze ty vetsi typu VW Sharan, Seat Alhambra uz jsou mimo cenove.
No a pomalu se dostavam do segmentu SUV typu Honda CR-V, Hyundai Tuscon apod. ale opet narazim na cenove limity, takze se obloukem vracim k C4 :-)

Tam me mirne zarazi, ze pomerne rozsireny je benzinovy motor 1.2 96 kW. Ale po zkusenostech s tim, co vsechno (tycky, klouby ramena) jsem menil na Scendovi si rikam, jestli ten benzin s mym rocnim najezdem tak 16-18000 km nebude lepsi volba.

Tak uvidime...




_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  pirduch Thu Feb 13, 2020 9:24 pm

já mám taky jen 2 děti, 12tiletý holky dvojčata,ale dost často u nás jsou i šváry děti,takže 7 míst je praktických. Přeju teda dobrý výběr, já šel do GSIII právě tak rychle protože jsem chtěl taky cca 2letý, a když jsem viděl, co se stalo s GSIV,musel jsem spěchat...
Koupil jsem 2 letý po njakým Renaultím manažerovi s 25000 najetými km, a hlavně s 5tiletou zárukou. Ta mi letos v září končí, takže ještě v srpnu absolvujeme rodinný výlet do Skotska...jinak najedu mezi 15-20000 ročně taky.
K SUV mám odpor, protože když vidím jak jsou ty auta povětšinou zvenku mohutná a vevnitř nic moc, kufr jako jsem já měl ve svém Twingu před lety, a přitom jsou předražený, nechápu, proč to každej chce.Myslel jsem,že ta moda pomine,ale automobilky se toho chytly a pomalu rušej normální auta výměnou za tyhle pseudoSUV,na nichž maj větší marži. Fakt nevím, co budu kupovat příště, asi holt už zůstanu u tohoto.
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Fri Feb 14, 2020 7:58 am

Aha. Nevim, jak jsem z toho vycetl, ze mas deti 3.
No, co neni, muze byt :-)
Ano s SUV mas naprostou pravdu. Kolegyne ma nejaky SUV Hyundai. Jednou jsem ji pomahal davat do kufru kartony mleka. 2. Vic se jich tam skoro neveslo. Ja davam do sveho 10 vedle sebe.
Takze prave pokud koukam na MPV, tak mi opravdu zbyva ten Citron nebo Touran. A cenove je jasna volba Citron.
Je otazkou, kolik to auto vyrdzi, ale doufam, ze minimalne stejne jako Renda.

Nehci si kupovat nove auto co 4 roky.
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  MacaC Wed Feb 26, 2020 7:00 pm

Nám rencek musí vydržet ještě 4roky.... vloni jsem do něj vrazil 32k(rozvody a tlumiče), ale taky mám v řiti řízení, do toho ale už nejdu páč dát 15 za repas +práce to se mi fakt nechce :-(.

Díval jsem se před rokem na ceny aut a nevím co bych si vybral, v cenové relaci kam bych dosáhl se povětšinou válí 1,2 HTP fábie Rolling Eyes , takže se na výběr vozu vůbec netěším. A hlavně jsem si zvykl u tothoto auta že člověk si nesedá úplně na zem. Sice nejsem dědek, ale je to pohodlější Very Happy
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 26, 2020 8:14 pm

Nam do toho hodila vidle technicka, ktera nas ceka v cervenci a v soucasnem stavu by auto neproslo.
Investovat do nej uz proste nema smysl.
Ted ale probirame moznosti (tzn. C4 Grand, VW Touran a nakonec jsem vzal na milost i GrandScenica) a je to neuveritelny... aby to auto melo aspon nejakou vybavu, kterou mam ted (vyhrivane sedacky, samozatmivaci zrcatko, startovani cudlem a tak) tak musim koukat bud po hodne novych vozech nebo po vozech s vysokym stupnem vybavy.
A tech moc neni.
Chci zanovni auto a malym najezdem.
No a zjistil jsem postupne, ze se dostavam do sekce, kdy uz rozdil mezi novym a ojetym autem neni skoro zadny :-(

Takze jsem puvodne chtel dat za auto tak 300-400 tisic a ted uz jsem kolem 500 tis BEZ DPH (auto mi nastesti umozni koupit firma).

Hruuuuuuuuuuuza :-/

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  MacaC Wed Feb 26, 2020 8:25 pm

no moje hladina bude někde kolem 150-200tis a tím pádem sem totálně v řiti páč fakt není moc na výběr Evil or Very Mad
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Wed Feb 26, 2020 8:30 pm

No ale nejlepsi je, ze je uplne jedno, jestli si vyberes Citroen, Renault, VW.
Ty auta stojej vlastne vsechny stejne a vicemene maji i stejnou vybavu a vsechno. Jedno ma tamto, ale nema tohle, druhy naopak. Idealni jsem nenasel :-)
A vcil mudruj :-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  sali Thu Feb 27, 2020 7:49 am

Kamarád koupil před dvěma lety VW Caddy maxi v nějaké akci kdy dlouhý 7mi místný s výbavou navíc za cca 80 tis v ceně základního krátkého a s motorem 1,4 TSI v manuálu 420 bez DPH. Sice nemá lakované nárazníky, protože to bylo dalších 5 tis plus, a auto aj tak bude jezdit hlavně po stavbách, ale jinak je tam pro rodinné cestování všechno. A na to, že je to původně dodávka tomu velice dobře funguje podvozek. Spotřeba se drží kolem 7mi litrů a až budu přemýšlet o dalším autě tak to bude jeden z vážných kandidátů. Jenom je potřeba počkat na akci.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 27, 2020 12:39 pm

Zrovna vcera jsme se byli podivat na VW Tourana a prodejce nam rikal, jestli neuvazujeme o Caddym.
Tak jsme se na nej podivali a neuvazujeme :-D

Sranda je, ze si ted delam takove srovnani a Scenic z toho vychazi temer nejhur.
Je fakt, ze jako jedinej ma posuvnou schranku mezi sedackama, ale tu jsem posunul tak 3x, ale jinak par veci vubec nema, co ma jak Citron, tak VW.
A cena je +/- stejna. Nejlevnejsi je teda Citron (ale motor 1.2 benzin), ale je to o +/- 15000 treba.

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  sali Thu Feb 27, 2020 12:58 pm

Člověče mě by ta Caddy taky normálně nenapadla. Auto pro zedníky! A když s tím Martin přijel, svezl jsem se. Pak jsme s tím jeli na chatu na pánskou jízdu. Řídil jsem cca 100 km tam a 100 km zpět. A člověče velké překvapení z podvozku a celkového zpracování. A jeli jsme v tom čtyři dospělí moráváci to znamená co kus to cca 115kg živé váhy, k tomu tak 150 kg proviantu ( víno, slivka, štěně, plná lednička masa, malý gril) a nejezdím pomalu a přesto spotřeba u celkem syrového auta pod 7 litrů.
Když to Martin vybíral tak ještě dostal nabídku na Fiat Doblo a tam nemůžu říct jak to jezdí bo skladem v ČR byli jenom diesel varianty a Martin měl požadavek na benzín. Ten by se musel objednat do výroby a už by se to nestíhalo do konce roku, aby to dostal do nákladů.

Ale jinak pravda Citroen má poslední dobou u C4 Picasso a G. Picasso neskutečné ceny. A když před přechodem na WTLP vyprodával skladovky, tak za takové ceny že sem nevěřil vlastním očím.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 27, 2020 6:08 pm

No a jen tak ze zvedavosti... co byste tedy vybrali vy?
Scenic?
C4 Grand?
VW Touran?

Oni ty auta jsou fakt skoro stejna, jenom treba u Scenicu chybi el. otvirani kufru, ale zase ma oproti obema ty schranky pod sedadly, na podlaze a tak.

Ja se vubec nemuzu rozhodnout :-)
Asi nejlepsi pomer cena / vybava ma C4. Jenze jak je to s kvalitou auta? Co to vydrzi? A motor 1.2.
Scenia mam vyzkouseneho, ale fakt je oproti kolegum chudsi pribuzny. Trosku me odrazuji 20 palcova kola.
VW je pro me uzemi neprobadane. Nikdy jsem nemel koncernove auto, ale je fakt, ze zena ma 4 roky Fabii a jediny krom oleje se na ni menila jedna tycka rizeni. Je nejdrazsi.

Asi si hodim korunou (koruna virem) :-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  MacaC Thu Feb 27, 2020 6:24 pm

těžko radit - spíš bych to řešil pocitem jízdy.... výbava kromě airbagů by asi nerozhodovala. Ta 1,2 si myslím na tu C4 bude slabá.... já před grandem měl lancii kappu 2.0 a teď s 1,6 pořád trpím Laughing , prostě někdy ten výkon chybí:-(
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 27, 2020 6:40 pm

No ja nejsem zadny zavodnik.
S tou C4 jsem jel. Prislo mi to relativne v pohode. Ale jel jsem s tim po meste + kousek za. Na 130 km/h to akcelerovalo v pohode, ale jel jsem s tim prvne a nebyl to zadny realny provoz a nikoho jsem se nesnazil predjet.
Prodejce to samozrejme chvalil :-)
Scenic ma motor 1.3, ale uz 103 kW a VW 1.5 a 110 kW.

U me i vybava rozhoduje, treba ty 5. dvere se mi strasne libej. VW treba nema navigaci, ale to se resi pres telefon.
Pristi tyden se jeste pojedeme svezt Touranem a asi zkusim domluvit i Scenica a uvidime.

_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  sali Thu Feb 27, 2020 6:49 pm

Dvacítky kola bych neviděl jako problém. Ceny za pneu není nijak přehnaná.
U té 1,2 Citroen bude záležet jaké to má převody.
Co se spolehlivosti týká tak kdysi když ten motor šel na trh tak ho z Peugeotu kuchli v garáž tv Rasťo Chvála to tam popisoval jako povedený motor bez slabých míst. Ale samozřejmě to byla verze bez filtru pevných částic.
Srovnání 1,6 atmosféra a 1,2 tříválec s turbem není úplně relevantní. Jsou to dva různé světy.
Nakonec to stejně rozhodneš podle pocitů.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  sali Thu Feb 27, 2020 6:53 pm

Jo a co bych si vybral?
C4 grand 1,6 diesel nebo VW Caddy 1,4 trendline krátký aktuálně v akci
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Thu Feb 27, 2020 7:07 pm

Nedelej mi v tom jeste vetsi chaos :-)
Na vyber je z techto 3 vozu, dalsi uz tam zahrnovat nebudu a basta.
Zkousel jsem poptat jeste Peugeota 5008, ale to uz je zbytecne drahy.

A zklamu te :-) C4 ma motory jenom 1.2 benzin, 1.5 a 2.0 nafta. A nafta je jenom s automatem. Coz by mi uplne nevadilo, ale i proto ta vyssi cena.
Jenze cenovej rozdil mezi tim benzinem a naftou je skoro 90000 Kc v nakupu.
A nejsem si jistej, jestli potrebuju naftu. Mam najezd tak 16-18000 km / rok, takze takovy ten prelom.
Naftak je samozrejme tezsi a kdyz si vzpomenu, co vsechno jsem menil na Scenikovi na predni naprave, tak si rikam, jestli ten lehci benzin nebude lepsi volba...
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  sali Fri Feb 28, 2020 12:25 pm

Omlouvám se za překlep samozřejmě 1,5 HDI a pro mě co nepotřebuje 7 míst by to bylo podle aktuálního ceníku GRAND C4 Spacetourer live pack 1,2 automat nebo 1,5 HDI manuál za stejnou cenu 519900,- takže bych měl hodně jednoduché rozhodování vyšší krouťák by vyhrál.
No a k nájezdu do 18k záleží jak dlouhá je tvoje nejobvyklejší trasa. Na courání se po okrese trasy do 15 km mám kombíka v benzínu a Scenic diesel jezdím když jedeme delší trasy nebo když potřebuju táhnout karavan nebo vozík a že toho tahání teď když jsme koupili barák ke kompletní opravě určitě bude dost.
Když srovnám vlastních 18k za rok na kombíku a to skoro neopustím okres, nebo kamarád co najede taky 18k za rok ale jezdí jenom 30x do roka Praha Kyjov a zpět jinak stojí auto na sídlišti. Každý to máme jinak a přitom na papíře stejně.
Plus nejsem úplně náročný na výbavu. Vyhřívané zrcátka, mlhovky, klima, rádio, tempomat, dešťový a světelný senzor, centrál a jsem spokojený. Co v autě není to se nepos…
Hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Fri Feb 28, 2020 2:58 pm

V pohode :-)
Ja jsem taky blbe koukal. Protoze oni maji konfigurator postaveny tak, ze kdyz si navolim vybavu Shine, kterou bych chtel, tak tam jsou naftaky jen s automatem.
Jezdim v pracovni dny 16 km tam, 16 km zpet + nejaka treba couracka po meste.
O vikendu nekam dal, tak jednou mesicne tchyne (120 km tam a 120 km zpet) a potom ruzne vylety a tak.

Ale spis bych to videl na ten benzin no, byt naftak je mi sympatictejsi, ale cena to vyvazi.

Dneska jsem volal do Renaultu a prodlouzili akci zimni gumy zdarma do konce brezna + mi slibili i na firmu dat bonus 40000 Kc za "odevzdani" Rendy + jestli za to neco budou ochotny dat na vykup (coz si myslim, ze tak 5,50 :-) ).
Takze zena uz me tlaci do Scenica. Ale uprimne je u me asi az na 3. miste... Bo nema ten ovladanej kufr :-) A tusim ani adaptivni tempomat.
Fakt nechapu, ze do toho nedali vic vychytavek.
VW ma vyhrivany celni sklo a volant, ale nema nejaky ty 360 kamery a C4 ma snad uplne vsechno (krom teda vyhrivanyho volantu a skla), ale zase nema LED svetla :-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  sali Fri Feb 28, 2020 3:25 pm

Tak s těma trasama si tak přesně na rozhraní benzín/diesel kdy u mě kdybych vybíral tu C4 a za stejné peníze jsou obě verze beru diesel. Tobě to ve vyšších výbavách samozřejmě dělá rozdíl a pak bych asi taky volil benzín.
A co se týká vychytávek jako adaptivní to či ono tak na některých služebních autech je máme. Šéf má Mercedesa GL a má ty elektrické páté dveře a co tři roky se na tom mění za fuj peníze motory na otevírání. Adaptivní kdeco nás na služebních autech tak vytáčí že pokud to jde tak je o klíče od Áčkového mercedesu z roku 2001 a Vita z roku 2005 bitka a nikdo se nehrne do aut s adaptivním tempomatem, automatickými světly, držením v pruhu atd.
Zatím bych na to moc nespoléhal, na papíře jako magnet na zákazníkovi peníze dobrý, v realitě né vždy použitelné.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  MacaC Fri Feb 28, 2020 4:03 pm

souhlasím... jak mě neskutečně vytáční startstop na amorokovi, sice má tlačítko na blokaci ale jen do nového startu. Můj pohyb je je start klíčem, zmáčknutí tlačítka apak zpět na volant nebo řadičku Very Happy . Jinak čím víc fičurin tím víc věcí k podělání.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Fri Feb 28, 2020 8:40 pm

No jo, kdyz ja mam tyhle ficurky tak strasne rad :-D
Teda start-stop zrovna uplne ne, ale zbytek ano ;-)
Na Scendovi se mi z cele elektroniky rozbila palubka (ale to je klasika) a rucka.
Nicmene vse vydrzelo asi 10 let.
Ale je pravda, ze dneska uz to neni s kvalitou, co byvalo...

Jak tak sbiram nazory, tak zatim temer vsichni rikaji, ze by se vyhli Citroenu, byt to nemaji nicim podlozene, ale pocitove.
A doporucuji mi VW.

Tak pokud se nestane zazrak a ve stredu nas Renda necim neuhrane, tak to asi vyhraje VW.
Zatim nas tedy lakaji na ten vykup stavajiciho auta, coz je sleva jako prase...
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  pirduch Tue Mar 03, 2020 7:31 pm

Tak VW asi není špatná volba, i když já je nějak nemusím...Renda je prostě hezčí, VW jsou strašně nudný auta...ale je pravdou,že Touran asi zůstane posledním mohykánem mezi echt MPV bez virusu SUV...aspon doufám, za několik let mne to čeká nejspíš taky a jestli se Renda nevzpamatuje...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Tue Mar 03, 2020 7:40 pm

Byl jsem se divat u VW a prodejkyne rikala, ze se bude rusit i Sharan, ze uz ho ani neinovujou.
Co je na tom pravdy nevim.
S Rendou je to tak 40:60.
Uvazuju tam nakonec o novym voze a jenom to spravne nakonfigurovat je vopruz. Chces samozatmavovaci zrcatko? Jedine s prosklenou strechou za 25000 Kc.
Vyhrivany sedacky? Jenom s el. posuvnym sedadlem, + 15000 Kc celkem.
A to mi chvili prodejce tvrdi, ze si k tomu musim vzit i kozene sedacky. Coz nastesti za chvili dementoval.

Suma sumarum jsem nakonec na vyssi cene, nez za VW, kde jeste dostanu vyhrivany volant a sklo.

Achjo.
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce Empty Re: Nástupce

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru