Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nástupce

+3
MacaC
sali
pirduch
7 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Thu Mar 26, 2020 7:44 pm

No sranda je, ze mne prodejce tlaci ve stylu "nabidka je platna do 31.3. a dal nemuzu ceny garantovat".
A ja mam zaplatit zalohu (tipuju, ze nevratnou) a doufat. A vlastne ani nevim, kdy mi eventuelne to auto predaji.
Jestli to stat zatrhne treba do cervna, tak budu cekat 2 mesice na auto.

No a do toho jeste se asi teda budu snazit prodat to svy auto bokem (coz jsem si myslel, ze si to ulehcim tim protiuctem). Takze dam inzerat, zitra nekdo prijede, ze ho chce a ja muzu byt dva mesice bez auta.

Kruci kluci, ja si ale umim vybrat termin pro vyber auta :-)

A jeste mne napadlo, ze se ani neozval nikdo, kdo by chtel rezervu s navijakem, pricniky... ;-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  MacaC Thu Mar 26, 2020 8:29 pm

jo rezervu s navijákem sem sháněl... nakonec tam mám asi s jiného rencka...má převratné díry a nemá pojistku, takže vždy po čase kontroluji zda se nehýbe Laughing

S tou koupí je to ted prostě v řiti, ono se vším.... když se posere lednička tak jedině online a nechat dovézt a ani nebudu vědět jak reálně vypadá. Takže držím palce v rozhodnutí jak to udělat. Sám bych asi nevěděl co dělat.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 27, 2020 7:50 am

Ja nemyslel zrovna tebe :-)
Napsal jsem tu prispevek, ze prodam vlastne cokoliv z auta, co nebude mit vliv na funkci nebo pujde vymenit kus za kus a nikdo se neozval.
Asi uz o ty nase plecky neni zajem :-D
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  maky Fri Mar 27, 2020 8:25 am

No kamarádi, když přijedeš na sraz, tak uvidíš, že ta banda čendů už se nám umenšila, např. svar už má taky trojkovýho, a další přešli asi ke konkurenci, já teda také zvažuju omlazení ( 15. let a 280000) ale, když se kouknu po nabídce?? tak dcera má trojkovýho, ale ten mě nenadchnul normálně se mi nelíbí zjevem, a čtyřkový to je raketa a hlavně některé věci ( sedačky, kola, apod. co jste tu psali) tak zatím si ještě ponechám stávajícího a zkusím udržovat co to půjde, Páč když ho dám do frcu, tak za něj dostanu 000 nic, a za ojetinu 3 nebo 4 dám majlant a u té trojky jsem zase u starého krámu s velkým náletem... čili zase lotynka kolik se do něj vejde ??? No myslím, že nás naši mazlíci rozmazlili a teď budem těžko rozhodovat.. Hlavně, tím, že ten přechod MPV k SPV je nahouby, synek má KIU spotáge, no je to pohledný, má náhon na 4 kola a všechny fičůry, ale když někam jede tak má problém kam s tím... oproti grangíkovi kufr akorát na spoďáry a kreditní kartu. a žere jako mlejn... o 2 - 3 ltry více než můj dědáček, a to i ten můj oproti 1,5 taky papá víc.. o dva litry.. byla chyba si myslet, že pro 7 lidí nebo tahání přívěsu je lépe 1,9 než 1,5, obyťák jsem tahal i za stovkou a žigulem 1,2, a s plným autem, když jedu na srazu za svarem mám problém se ho udržet, jak peláší ta 1,5 a to že většinou jezdím sám s babkou je holý fakt.. Tak syncí rozum do hrsti sečíst klady a zápory projet nabídky a pročíst recenze no a pořádně si vybrat, néé aby jste za týden chodily okolo jiného auta a hořce litovali.. Tak šťastnou ruku a chlubte se ať máme světlo na konci výběrového tunelu..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Fri Mar 27, 2020 12:02 pm

Maky ja jsem chtel taky zustat u rendy.
Me se ten IV. docela i libi, svezeni dobry (1.3 benzin), vychytavky dobry (teda nema to el. paty dvere), dokonce prosklena strecha by byla.
Ale jela v tom se mnou rodina a vsichni 3 jedouci vzadu se shodli, ze tohle teda ne.
V Touranu je dle nich rozhodne vic mista a je to tam prijemnejsi. Dokonce i ta C4 nad nim zvitezila.

Takze tim to haslo.

A ja bych toho Tourana i koupil, fakt, kdyby mi rekli, ze mi za rendu daji treba tech 20 000 Kc, tak do toho jdu.
Takhle me akorat nasrali :-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  MacaC Fri Mar 27, 2020 2:58 pm

No upřímně vůbec netuším co si pořídím za auto:-(.... a bude hůř. Naftu nechci kvůli malému ročnímu nájezdu, takže udivím co nakonec pořídím. Náhodou nemáte někdo řízení na 1,6 Laughing Laughing asi bych potřeboval výměnu ale nějak se mi do toho nechce, tuším že repas stál 15000, plus práce Sad No nic držím palce při vybírání a hlavně aby to nějak klaplo.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  maky Sun Mar 29, 2020 9:42 pm

hele hoši a už někdo porovnával rozměry scenic IV a espík V, v 7 mistné verzi ??
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  pirduch Mon Mar 30, 2020 5:47 pm

Vizuelně je Espík větší o něco málo, finančně o hodně moc...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  _Mickey_ Wed Apr 01, 2020 11:41 am

maky napsal:hele hoši a už někdo porovnával rozměry scenic IV a espík V, v 7 mistné verzi ??

Neporovnaval, pac to zdechlo hned na cene :-)
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  pirduch Thu Apr 09, 2020 8:16 pm

Espace V je o parník jinde s cenou, a co jsem mohl okouknout před pár lety, když jsem hledal náhradu GS II, tak i celkově. Bylo to pro mne tenkrát první zklamání jak Renault opouští sektor MPV, a GS IV toho byl jen potvrzením, bohužel.
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nástupce - Stránka 3 Empty Re: Nástupce

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru