Scénic II

Goto down

Scénic II Empty Scénic II

Příspěvek  svar za Fri May 01, 2020 8:08 pm

Prodám Grand Scénic II 1,5 74 kW rok 2004, 7 míst, najeto cca 280 000 km. STK 10/2021. Mechanická ručka. Možnost i na díly, motor KO- spodek. Nejlépe ovšem vcelku. Zánovní zadní brzdiče- 3000 km, všechny tlumiče- 8000 km, naviják rezervy, přepínače pod volantem půl roku po opravě.... Cena celku 10 000,- Kč, po dílech se dohodě nebráním
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2497
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Scénic II Empty Re: Scénic II

Příspěvek  pirduch za Sat May 02, 2020 5:53 pm

I ty, Brute?
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 100
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Sat May 02, 2020 6:25 pm

Ano, osud se nevyhýbá nikomu. Naštval se, že jsem koupil novýho. Po 200 000, co jsme spolu najeli, už na to měl i nàrok. Mohl ještě chvilku vydržet, ale co už.
svar
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  pirduch za Sat May 02, 2020 7:44 pm

No jo, no, doba jde dál... Koupil jsem před 2 lety GS III, ale pořád si říkám, že ve spoustě věcí byla II praktičtější...Víc přihrádek pod nohama,lepší středová přihrádka(hlavně ještě ta zadní kapsa pro druhou řadu,daleko lepší stolky, praktičtější třetí řada sedadel(protože se dá lehce nastoupit zezadu,oproti III), taky mne štve to, že po zastavení a čekání většinou po nějaké chvíli už nelze stahovat okenka,když není karta v zásuvce(zásadně ji mám v ledvince a nevyndávám-nezasunuju...)
A čekal sem lepší spotřebu, leč marně...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 100
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  mistrli za Sun May 03, 2020 11:14 am

No musím taky dodat,že dle mého byla II generace taková vychytanější. III mám už čtvrtým rokem a pořád když sednu do II (kterou provozuje syn a má přes 300000 km a zároveň slouží jako auto pro všechno a pro všechny), tak nějak pocitově je mi bližší. Ale jinak zatím III slouží bez problémů (cca 80000km). Co je špatně je start stop systém, který mi už odpálil jednu baterii(výměna v záruce) a opravdu katastrofální systém uchycení druhé řady sedadel, nevím proč to měnili. Ale je vněm zase pocitově více prostoru.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 288
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  svar za Wed May 20, 2020 8:50 pm

Opravdu nikdo nic nechce za lidovky? Termín setkání auta s drapákem se docela blíží.
svar
svar

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: