Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popenec

+10
Jirin_CZ
svar
XAO
jaris
honzikf
Lazak
hudy
berko
Frodo
Popenec
14 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Jirin_CZ Thu Mar 15, 2012 11:43 am

jako dar ti rad prenecham prepinac temponatu... Smile Bohuzel volant je fakt jako novy a moc rad bych kdyby mi alespon zaplatil ten novej co mam... menil jsem zpatky na cernej... Smile
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Thu Mar 15, 2012 11:47 am

No nazdar plameňáčku jeden nerozumnej, to se budeš ženit z nouze, nebo z nudy?????nebo z nevědomosti???, já si taky bral tu mou, protože sem si myslel, že jen ona jediná na světě jí mááá, ale když mi řekli, že jí má každá už bylo pozdě bycha honiti!!!!! no ale tvůj problém má řešení, přijeď na sraz a my ti to rozmluvíme!!!!!neboť po 40 letech manželství s tou samou, tak snad vím o čem mluvím!!! Čistě z ekonomického hlediska je to nejhorší případ depytlace ( když už sme s kristýnou to téma nadhodily) , nejlevnější jsou lehké děvy z E 55, pak následují milenky a za nima přítelkyně, ovšem manželky, to sou vyhozený prachy..... koupí si pěknou košilku... doma bude spát nahatá, koupí si krásnej kabát, doma bude v teplákách, nebo spoďárech, koupíš jí novou kabelku a na nákup tě pošle s děravou taškou... no jak říkám,,,, jóó taková je realita....prostě nežeň se Na pokec máš kamarády, na hádání kluky v hospodě a na sex...to si poradíš.....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  PRADedaR Mon Mar 19, 2012 7:03 pm

Ale maky nemužeš byt tak nepřející,musíme přát stejnou radost jaká byla přána nám.Pravda je rozmlouvat jistě mužeme ale ono to stejně nepomuže.Tak zůstává jen jedno,pokud si myslí ,že jde do ráje popřát šťastnou cestu tongue affraid
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Mon Mar 19, 2012 7:42 pm

Ba ba, dedoR, moudrosti světa jsou nepřenosné,,, kolika lidem sem už vykládal jak šíleně to bolí když si rozbiješ hubu na motorce, a myslíš, že někdo přestane jezdit????, houdy prostě každej si tu svou musí rozbít sám aby ti dal za pravdu. No a to samé pak je s tím manželstvím.... a jak správně píšeš, tak mu musíme popřát aby měl aspoň tak dobrou a hodnou babu jako máme my.... aby byl tak rozumnej a tolerantní jako sme my, a hlavně aby si pamatoval, že každá bouřka vyčistí vzduch a hlavně žádný jídlo se nejí zahorka jenom skopové, ale jen tak horké aby si hubu nespálil.... No a myslím, že už je dost starej na to, aby věděl co dělá.... No a tobě popenec dám radu , uvědom si že ta dívka co si bereš se dnes s radostí bude starat o pěknýho, milého, šikovnýho mladýho chlapa.... seš si jistej, že se bude starat s radostí za 50let o starýho, šmatlavýho smradlavýho bručouna??? pokud si seš jistej, že ano , pak vzhůru do manželství a užívej si každičký den, každičkou minutu. Hlavně jí pořád říkej že jí máš šíleně rád, že jí strašně miluješ a sám tomu věř!!!!! Jak nám napsal v blahopřání když sem se ženil já městskej úřad : Zdar přátelé a nevadnoucí láska Vás ostříhej!!!! nemusím snad říkat jak sme se nasmáli když jsme po obědě ta blahopřání všecha četli.... A vidíte pánové ze všech desítek možná stovky si pamatujeme jen a jen toto jediné a musím říci teprve s léty chápu ta slova...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Mon Mar 19, 2012 8:15 pm

No tak chlapi, nekazte mu iluze. Jenom ať pozná na vlastní kůži co to je Rolling Eyes
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Mon Mar 19, 2012 8:28 pm

Člověče svare, dlouho nic a pak dáš pecku, že výstřel z německýho kanomu je proti tobě jako rána ze špuntovky, tak teď sem psal na tlumiče myckimu, a zase se můj příspěvek ztratil, ale to mě vyšťouch myckei, ale tak opět, ty seš pytel dobroty, myckeimu špunty do uší, tady zase iluze, to je jako když pohodíš šlupku od banánu a zpoza rohu koukáš kdo si narazí sedýnku ( to sem slušnej co???)..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  _Mickey_ Mon Mar 19, 2012 8:35 pm

Maky me k tem tlumicum napis neco rozumnyho, svar se asi nadlab k veceri vtipnou kasi :-)
Jo a doporucuji si kazdy prispevek pred odeslanim nejdrive zkopirovat a kdyz to zmizne, tak to aspon nemusis psat znova.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Tue Mar 20, 2012 5:37 am

Už mlčím, aby ze mě neměl někdo traumata Smile
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  PRADedaR Wed Mar 21, 2012 3:46 pm

Nedej se krajane těm čehůňum Evil or Very Mad
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Wed Mar 21, 2012 4:00 pm

Nedám se. Vyčkám a v pravý okamžik zasáhnu Shocked
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Mon Dec 10, 2012 1:11 pm

Nazdar kucí,

mám pocit, že mi to v těchto mrazech nějak málo topí, tak jsem si dal papundekl na přední masku a na ten spodek. Nechal jsem tam dole na krajích dva menší nasávací otvory ať tam alespoň trochu fouká ten vzduch. Chci se zeptat, stačí taková velikost těch dir, nebo je to ucpané moc? Co se bude dít, když teploty nebudou jako nedávno -15, ale pouze -2. Nebude se to přehřívat?

Popenec

Popenec - Stránka 2 Dsc0260cz
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Lazak Mon Dec 10, 2012 10:32 pm

Já na Vectře to mám zadělané celé, ale zevnitř, z venku auta mi to nejde vidět. Jestli to má, ale nějaký vliv si nejsem jist, spíš je to placebo. A u tebe to nemá vliv vůbec bych řekl, za prvé tam máš díry jak do ř.ti a za druhé máš benzín a ten by měl být zahřáty během chvilky. Jinak nepřehřeje se ti to určitě, leda by ti vytekla voda lol!

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Tue Dec 11, 2012 5:49 am

No zevnitř by to možná šlo, ale to bych musel sundat masku a to se mi nechtělo. 6e by měl benzín topit dřív než chrochták je mi jasné, ale mě příjde, že mi to v těch -15 začíná topit až po ujetí 10km. a to už jsem skoro v práci Neutral Nevím možná jsem nějaký rozežraný, ale myslím, že by to mělo topit víc.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  PRADedaR Tue Dec 11, 2012 6:17 am

Zdar kluci,Popenec má pravdu něco na zakrytí bude taky o tom uvažuju,mám taky benzín a na ohřeje se to na 80 tak za 6 km. jenom to chce schovat takle je to škaredy affraid Evil or Very Mad
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Wed Dec 12, 2012 8:17 am

A tomu se říká tuning za pusu lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Mon Mar 11, 2013 11:24 am

Dnešní ranní parkování mé ženy. Nic se jí naštěstí nestalo. Škody neznámé.... Auto jede, startuje, řadí, ale ztratila se voda, takže odtah na laně:

Popenec - Stránka 2 Dsc0355ja


Popenec - Stránka 2 Dsc0354wm

Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Mon Mar 11, 2013 3:34 pm

Asi tak trošku bude dražší parkovný Very Happy
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Mon Jul 08, 2013 7:35 pm

Dnes jsem úspěšně absolvoval další technickou kontrolu. Týpek na konci byl trochu frustrovaný, že všude musí napsat, vše v pořádku. Slíbil jsem mu, že za dva roky přijedu s prdlou parkovačkou ať tam může tedy něco napsat Very Happy 
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Tue Jul 09, 2013 2:00 pm

Tak mé včerejší nadšení je pryč. Dnes jsem zjistil, že mi nějaká píp objela auto asi klíčem, nebo já nevím čím. Nasraný přijedu domů a když jsem couval a otáčel, tak jsem ťukl zadním podběhem vedle stojící Citroen Xaru (staré auto) na ten černý nárazník. Je jen podřený, ale je... No ty vole to byl dneska den... A já se svou povahou jsem šel hned za týpkem kterému jsem to "objel" No uvidím, co řekne. Ještě se za mnou nestavil, protože mi otevřela jeho žena Rolling Eyes  DPČ
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Tue Jul 09, 2013 6:36 pm

no doufám popíčku, žes mu jí taky vobjel klíčkem, nebo co tlačívá ženský při tanci v kapce???( mně se ptávají zda nemám v kapce baterku a zda jsem jí nezapomněl zhasnout!!!), než ti přijde domů poděkovat!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Tue Jul 09, 2013 7:04 pm

Maky já tomu nerozumím... Jak to myslíš? Vobjel jsem mu auto, starou fakt ne. Té je už tak asi 60 roků a na takové já nejsem (a ještě k tomu jsem ženatý) lol! 
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Thu May 29, 2014 12:21 pm

Tak a teď mi řekněte, kdo z Vás mi to vymění, protože tohle fakt nedám :-D :

Popenec - Stránka 2 Sngl08
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Thu May 29, 2014 12:35 pm

Tak na ten olej bych se přihlásil. Zbytek se taky dělá dobře, když to budeš mít odkrytovaný zespodu. Ta kost, jsou jenom dva šrouby a na silenblok potřebuješ pozvednout motor
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Thu May 29, 2014 1:46 pm

Vlastně jo, olej si měním vždy a jen zásadně sám. Sice je pravda, že když jsem ho měl "nové", tak jsem to svěřil servisu, ale po výměně mě čekalo nemilé překvapení v podobě 2000kč za výměnu. To ať jdou do píp (byl to neautorizovaný servis) Teď mám olej za 600kč + filtr za 100kč a jsem spokojený. Jinak Jardo díky za ten odkaz na ty díly Cardo. Vše je z toho Carda. Ceny jsou naprosto parádní...
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Thu May 29, 2014 7:19 pm

joo, levné díly z Carda, šikulka je ten náš Jarda!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 2 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru