Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popenec

+10
Jirin_CZ
svar
XAO
jaris
honzikf
Lazak
hudy
berko
Frodo
Popenec
14 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Popenec - Stránka 3 Empty Re: Popenec

Příspěvek  kris Fri May 30, 2014 4:59 am

Ahoj,
Aká znacka je ten silentblok? S obrazku sa mi nezda, ci to neni neaka druhovyroba..Aby si nedopadol ako ja(kukni moj príspevok v tématu silentblok motora ) Sad 

Scenic II 1,9dci 88kw 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 3 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Fri May 30, 2014 12:49 pm

Ten horní je Febi a ten spodní Sasic.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 3 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Sat Jan 26, 2019 3:54 pm

Caute. Musim se priznat k jedne veci. Uz 3 mesice si vozim rit v "novem " aute. Znacku jsem neopustil, tak snad me neukamenujete. Koupili jsme si Renault Laguna 3, r.v. 2014, motor: 2.0 dci 110kw. 95000km nalitano. Z vybavy bych asi vypsal jen nejdulezitejsi vec pro me a to jsou nataceci bixenony. To je fakt pecka. Zbytek jsou kraviny, ktere tam proste uz byly (R-link, navigace atd...) Co se mi na aute libi, tak je urcite vykon motoru. Pro me az moc bych rekl, ale na bezoecne predjizdeni je to fajn. Jsem klidny ridic. Co se mi nelibi. Oproti scenicu ii tu bejsou absolutne zadne odkladaci prostory. A myslim tim opravdu zadne, hnus. Uz to neni typicky francouz. Prijde mi to hrozne tvrde. Scenic je oproti tomu jezdici gauc. Mista pro cestujici vzadu je zalostne malo. Přirovnal bych to k Octavii I pred faceliftem. Ale to me az tak netrapi, ja vzadu nesedim 😀. Nepochopitelna vec je ta, ze se sterace nedaji odklopit, vazne. Uz to, ze nejdou ani prizvednout, kdyz jsou v klidove pozici je opruz. Nastesti inzenyri z francie vymysleli tzv. servisni pozici, kdy se sterace zastavi v pulce skla. To zni fajn, ze. Ale kua ani tak ty sterace nejdou uplne odklopit. Proste si je nezvednete a nenechate ve vzprimene pozici, nwjde to. Takze kdyz mrzne a nechcete, aby sterace primrzly k oknu, tak pod raminka musim davat korky od vina. Tak jsem to vymyslel ja. Ty vole to je neco. Jo jeste jsem zapomnel jednu vec, ktera me neuveritelne sere. Myslite si, ze vam vrze vnitrek interieru? Opravdu? Tak to se za mnou stavte a ja vam predvedu, jak vrze vypada vrzajici interier 😂. Jo a bedny odr adia taky stoji za hovno. V scenicu to hraje o dost lepe, přesto, ze v Lagune je priplatkove radio Arkamys. Takze asi tak. Jinak Cenda zustava samozrejme doma. Prebira ho zena. A Twingo asi pujde v lete do sveta, nebo spis uz na vrakoviste. Toz zdur 😉
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 3 Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Mon Jan 28, 2019 9:38 am

Laguna je trochu dost jiná koncepce auta, proto bude tvrdší. Svezení je určitě jiný, sportovnější.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 3 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Mon Jan 28, 2019 10:45 am

Jj je to oproti scenicu sportovnejsi. Jeste jsem si nezvykl na to, ze clovek seda tak strasne nizko. To nastupovani do Scenica je samozrejme mnohem pohodlnejsi. Zjistil jsem, ze ted jezdim hrozne rychle. Udrzet 50 je hrozne zezke. Normalne ted jezdim mimo mesto 110 a vzbec mi to neprijde. Pokud nezapnu omezovac, nebo aspon tempomat, tak se vzdycky zapomenu. Ono to ve 130km toci jen 2250 otacek, takze ticho jako po pesine. To scenic dava hlukem v kabine jasne najevo uz v 90km. Auto je to fajn, aby to nevyznelo spatne, ale ma i sve chyby, tak to proste je. Ale se Scenicem jezdim strasne rad do ted, kdyz si ho pujcim. Je to super auto. Jedina vec, co mi chybi je ten vykon, jinak vubec nic 😉
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec - Stránka 3 Empty Re: Popenec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru