Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

25. sraz RCCR/SR

+7
Rostini
hudy
sali
Navigator of SVAR
maky
XAO
svar
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Wed Aug 04, 2010 7:37 pm

Je jistý termín, 24.9.- 26.9. 2010. Místo zatím předběžně Mělník, možná bude snad i změna. Necháme se překvapit, s čím přijdou hlavní. Důležité, že víme, kdy si udělat volno a odmítat všechny ostatní nepodstatné akce 25. sraz RCCR/SR 388709 25. sraz RCCR/SR 19836
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  XAO Fri Aug 06, 2010 6:38 pm

Datum je známé, ale bohužel se kryje s jinou akcí - tradiční pouť, takže nejedeme!
XAO
XAO

Poeet p?íspivku : 78
Location : Světlá nad Sázavou
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Sat Aug 07, 2010 7:05 am

Zdarec hoši, tak u mně je to na vážkách, ženu mám do 23.8. v lázních, pak na 14 dní do roboty a 3.9. hojalááá odjezd do jugošky, a návrat 19.9. a jelikož je sraz další víkend, tak to teda budu muset hóóódně škemrat, no ještě uvidíme. a mino nit, mám také pocit že to autíčko se pěkně začíná srati, jak píše Popenec a Frodo, mám 124000,( kliky, airback, ERG, obevila se loužička oleje, je v háji spodní silentblok, a drnčí střecha) tak jdu do montérek ať něco stihnu opravit.Zdar snad na srazu Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Přijet musíte

Příspěvek  Navigator of SVAR Wed Aug 11, 2010 8:14 am

Přijet musíte všichni sakra ( jak jinak by jste se dozvěděli výsledky z minula :-) ) . Maky: to je teda drsný, doufám že jsi si to nezpůsobil tou sběsilou jízdou ve zručce. ERG jsme měnili loni na meganu 2.
Slibované změně místa moc nevěřím asi bych to viděl na Mělník vzhledem k "časové tísni" organizátorů. No aspon to tam už trochu známe a tím se zvyšuje šance na orienťáky. Bohužel nevím jeslti tentokrát budu SVAROVI navigovat, kryje se mi to s jinou akci, ktera zatim neni ale potvrzena, takze sance zije.
Navigator of SVAR
Navigator of SVAR

Poeet p?íspivku : 109
Age : 39
Registration date : 02. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  sali Wed Aug 11, 2010 6:20 pm

Tak konečně máme termín, jak ale listuju kalendářem, tak svar asi nebude jediný kdo bude bez navigátora. Jitřence se do tohoto termínu zatím ne zcela jistě a potichu vkrádá práce. Jelikož se jedná o její zásadní postup v kariéře, tak pokud jí to klapne tak se srazem mně pošle k šípku. Což mi nezabrání v tom abych dojel.
alien alien alien
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Wed Aug 11, 2010 8:34 pm

Když se podaří, tak dojedu se svým navigátorem a ještě dovezu náhradního. Když ne, tak mi zůstane jenom ten náhradní. A když ani ten neklapne, tak se stěhuju salimu do auta a pak se všichni těšte Very Happy
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Thu Aug 12, 2010 6:02 am

Ty jóó duo velké stehno, to bude masakr!!!!!!!!! To vyhrajete 1,2, ba, když se trošíčku budete snažit i 3 místo, Načež řečnícká otázka????? Má to ještě vůbec cenu závodit?????? nebo počkat se slivovičkou na vítěze, no a třeba ani nečekat a hned jí vychlastat , jím by asi bylo špatně, třeba by mohli z té bedny spadnout. No nic ve zlém to nebudete mít konkurenci. Snad se zadaří a apoň očíčkem se zúčastním ??????????maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  hudy Thu Aug 12, 2010 11:28 pm

Pětadvacátýho září je naplánovaná svatba v rodině, tentokrát to tedy se srazem vidim špatně. Evil or Very Mad
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Fri Aug 13, 2010 5:14 am

Zdarec hoši, mám návrh, kašlem na sraz a jedem se opít s Hudym na svatbu......maky 25. sraz RCCR/SR 872773
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Dobrý nápad

Příspěvek  Navigator of SVAR Fri Aug 13, 2010 8:42 am

Nezní to špatně, v nejhorším i nějakej ten orienťák vymyslím, a jízda zručnosti taky nebude problém. bounce
Navigator of SVAR
Navigator of SVAR

Poeet p?íspivku : 109
Age : 39
Registration date : 02. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Fri Aug 13, 2010 9:34 am

hudy napsal:Pětadvacátýho září je naplánovaná svatba v rodině, tentokrát to tedy se srazem vidim špatně. Evil or Very Mad
Pošlem nevěstu s ženichem na orienťák, no a když se najdou, tak se můžou vzít 25. sraz RCCR/SR 594167 No a na zručce ukážou, jak jsou schopni vykličkovat z problémů 25. sraz RCCR/SR 19836
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Fri Aug 20, 2010 8:56 pm

Tak jak jste na tom? Kdo nejede, to už se zhruba ví, ale přiznejte se, kdo v Mělníku bude?
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  sali Wed Aug 25, 2010 3:47 pm

Nevim neco jsem asi zaspal,ale kdo rekl ze sraz bude v Melniku. Pokud si pamatuju tak ve hre je podle Viktora i jine misto. A jak koukam na RC stranky tak tam taky o definitivnim miste ani slovo.

Sorry ze pisu bez hacku a carek, ale su mimo republiku a mistni klavesnice neznaji cestinu.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Wed Aug 25, 2010 6:14 pm

Tady, hned v prvním příspěvku to je jasně napsaný a předpokládám, že se tomu dá věřit http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=41940
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  sali Fri Aug 27, 2010 10:44 am

Tak to jo. Ten prispevek, ale musel projit editaci, protoze co si pamatuju tak misto meli oznamit pozdeji a dali jenom datum srazu aby si mohli zacit ucastnici vyrizovat volno. OK takze tedy do Melniku.
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  Rostini Wed Sep 15, 2010 8:57 pm

Prosil by jsem o souřadnice akce srazu GS
Sice gps nevlastním, všude se vyznám, mám atlas občas nějaký ten list chybí, ale v Mělníku jsem ještě nebyl i když vím kde je ale ta akce, nevím. Zdáse že mi to vyjde ale asi pojedu jen jako singl a nazpátek budu vyzvedávat synka a pár spoluhráčů z baseballového turnaje MČ v Praze. No to bude bordel v autě. Tak prosím něco bližšího k tomuto srazu díky.
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Thu Sep 16, 2010 6:03 pm

Tady se to odehrává http://www.campmelnik.cz/
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  Rostini Thu Sep 16, 2010 8:38 pm

Jardo jak je to s ubytováním mám si to rezervovat nějak dopředu nebo stačí na místě. Nebo stačí přespat v autě. A vůbec spí se tam ?! Protože na takových akcích se vlastně nespí že?
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Fri Sep 17, 2010 4:32 am

Já osobně mám rád jistotu a trochu pohodlíčka, takže mám rezervaci do sudu, ale jinak se meze nekladou. Dá se i na místě, určitě nějaký pokoj bude volný. A s tím spánkem, stačí tak 3 hoďky. Někteří to mají vyzkoušený a vymakaný na přespání i v autě- "jaris"
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  jaris Thu Sep 23, 2010 7:38 pm

HOY, je pravda , že spaní v autě ( s drobnými úpravami ) jsme si už na dvou srazech ozkoušeli, ale to se mnou byl jen synek - navigátor. Jelikož se s námi pojede asi podívat i má choť, vidím to spíš na přespání v něčem nemobilním ( vyřešíme na místě). Snad to nakonec vyjde, a alespoň na pátek a sobotu bychom zajeli. Poslední dobou jsem tu na fóru moc nepobyl, ale výřečný Maky mně jistě dodá všechny potřebné informace. Tak se nestyďte a přijeďte pokud možno v co největším počtu. rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  pirduch Thu Sep 23, 2010 7:57 pm

Tak já bohužel opět nebudu, máme spousty lítání a zařizování a vše musí být do konce září, tudíž teď...tak snad na jaře. Mějte se krásně a ať je tam scéniců víc než hafo...(pro neznalé:hafo je měrná jednotka asi v řádu hodně..)
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  svar Thu Sep 23, 2010 8:08 pm

Vidím to tak, že dojedu a snad stihnu zahájení, možná krapet později. V tom případě alarmuju přítele na telefonu.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  pirduch Thu Sep 23, 2010 8:10 pm

svar napsal:Vidím to tak, že dojedu a snad stihnu zahájení, možná krapet později. V tom případě alarmuju přítele na telefonu.
¨

Šťastný to člověk...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 54
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Thu Sep 23, 2010 8:24 pm

Zdarec mládencí, díky Jarýsu, za důvěru, snad nezklamu, ale tentokrát se bohužel zúčastním pouze jako host,tzn. přijedu pravdě podobně na 100pro. v sobotu okolo 18 hod. na grilovačku a posezení. bude gril????? mám si vzít masíčko?????? možná že se i ubytuju a dám i pivíčko, možná i slunko z moravy......, ale postavil sem si lešení na domečku a chystám se opravit chybu po klempířích na lemování jelikož nám zatéka do komůrky, no a vše odvisí od šikovnosti zda opravím a zbourám lešení abych nemusel v neděli lézt nahoru v podroušeném stavu, mohl bych pak i hapat!!!! tak se borci těším mějte se maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  maky Fri Sep 24, 2010 6:07 pm

Tak co borci, sou nějaké zprávy ze srazu?????kolik počet kousků???? zda vůbec někdo?????? jak vypadá startovní pole????? maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

25. sraz RCCR/SR Empty Re: 25. sraz RCCR/SR

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru