Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STREDOVÁ KONZOLA

+5
Tasek
berko
maky
Hynek
nera738
9 posters

Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  nera738 Sat Aug 14, 2010 6:30 pm

Zdravím. nejak som si všimol že mi nejde zásuvka v stredovej konzole. celé som to rozobra že čo a výsledok. nejde ani svetlo. celé som to prestrekol kontoxom a nič. prečistil som aj šteker čo vedie do konzoli. nepomohlo. mohol by byť zlomený kábel. skúšačka ukazovala 6 voltov. poistky - ani neviem ktorá je na to. No zaujímavé je že ten čudlík čo posúva celý panel funguje. Do r..i, kde je chyba? Má niekto skúsenosť? Všetko sa to začína nejak serinkať.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Hynek Sun Aug 15, 2010 4:58 pm

Myslel jsem že mám taky tento problém.Ale všchno bylo jinak.

Jde o to, že zásuvka ve středovém panelu má trochu jinou konstrukci než ta pod radiem.
Musíš vyzkoušet různé spotřbiče, které mají různé koncovky.
Mě také nefungovalo nic (3 různé věci), až jsem zkusil něco od kolegy a to fungovalo.
Předtím jsem měl panel taky rozebraný a zjišťoval jsem, proč mi do zásuvky "nejde proud".
Zkus to a uvidíš.
Hynek
Hynek

Poeet p?íspivku : 151
Location : české budějovice
Registration date : 18. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  maky Sun Aug 15, 2010 8:55 pm

Hoši promiňte malou technickou, nechci vás nějak podezírat, ale ta středová i ty ostatní zásuvky jdou pouze když je zapnuté zapalování!!!! ale koncovka od nabíječek by měla být v pohodě.Ba dovolím si tvrdit(teda zkoušel sem pouze tu v boxu a na konzoli zapalovač), že jsou všechny stejný. maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  nera738 Mon Aug 16, 2010 4:34 am

tak moje zistenie je takéto. po druhom rozobratí som zistil, teda švagor kutil zistil, že je zlý kontakt na štekry. opravilo sa a je to ok. teda svetlo je ok. o ničo to tam oprelo a vybilo aj poistku. je to tá na výšku svetiel. no ale problém zo zásuvkou ostal. nejde ani keď je v 2-brza-štart a ani keď je naštartované. proste neide. no ale prúd tam neide už v spojovacom štekry. taký modrý pod tou konzolou. tak naozaj neviem čo sa mohlo stať. do zástrčky som dával renault kompresor čo bol k autu. tak a teraz buďme múdry.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  berko Mon Aug 16, 2010 5:10 am

berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Hynek Mon Aug 16, 2010 6:17 am

Přesně tak.
Tohle je předposlední příspěvek z odkazu na vlákno:
" Co sa tyka funkcnosti zasuvky, mne tam kratke zastrcky nefunguju asi nedostanu na seba kontakty."

Prostě jak jsem psal, zásuvky jsou rozdílné a to co pasuje do zásuvky pod radiem, ne vždy funguje i ve středové posuvné přihrádce.
Před koupí něčeho, je třeba tu koncovku do zásuvky vyzkoušet.
Hynek
Hynek

Poeet p?íspivku : 151
Location : české budějovice
Registration date : 18. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  nera738 Mon Aug 16, 2010 9:58 am

hynek len problém je v tom, že pred tým mi to normálne fungovalo ( s tým kompresorom) tak neviem. ale podla nás nieje možne aby všetko fungovalo, len zásuvka nie. neviete či nemá niekde sólo poistku?
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Hynek Mon Aug 16, 2010 10:39 am

Tak to jóóó. Nevěděl jsem, že už to předtím s kompresorem fungovalo.

Pojistku to má určitě pod volantem vlevo, protože jsem to rozebíral, když mi to "nefungovalo" a pojistka mi při tom odešla.
Ale jaká to je ??? Nevzpomenu si která to byla.
Hynek
Hynek

Poeet p?íspivku : 151
Location : české budějovice
Registration date : 18. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Tasek Thu Mar 24, 2011 6:22 am

Hoj pánové,
mám dotaz na povolané, kteří májí přístup do katalogu náhradních dílů,zda se mi mohou podívat, jestli je možné některé díly do středové konzole zakoupit samostatně. Potřebuji vypínač na osvětlení prostoru pod loketní opěrky. Předem děkuji.

Tomáš

Tasek

Poeet p?íspivku : 47
Age : 39
Location : Olomouc, Brno
Registration date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Koci Thu Mar 24, 2011 9:06 am

pomůže to?

[img]STREDOVÁ KONZOLA Rgskonzola[/img]
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Tasek Thu Mar 24, 2011 11:02 am

Ahoj Koci,
díky za obrázek, ale není tam to co potřebuji, není v katalogu ještě něco bližšího? Jedná se mi o ten vypínač, který vypíná osvětlení přihrádky při zatažení roletky...

Tasek

Poeet p?íspivku : 47
Age : 39
Location : Olomouc, Brno
Registration date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Koci Thu Mar 24, 2011 12:32 pm

víc tam toho není. nic o vypínači scratch
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Tasek Thu Mar 24, 2011 12:37 pm

tak to je špatné, soudruzi někde udělali chybu, vzhledem k tomu, že je to kolíbkový vypínač s dvěma jezdci z mědi(1mm šířka), tak mohli počítat s tím, že se může kazit...

Tasek

Poeet p?íspivku : 47
Age : 39
Location : Olomouc, Brno
Registration date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty dobrej kluci chtel jsem se taky podivat na tu zasuvku ktera my nejde tak jsem to chtel cely rozebrat a jak jsem rozsrouboval tu celou stredovou konzoly a zvednul ta uz my nejde posuv stredove konzole . nevite nekdo kde se stala chyba?

Příspěvek  pajel211175 Sat Jul 26, 2014 2:51 pm

Tasek napsal:tak to je špatné, soudruzi někde udělali chybu, vzhledem k tomu, že je to kolíbkový vypínač s dvěma jezdci z mědi(1mm šířka), tak mohli počítat s tím, že se může kazit...

pajel211175

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 03. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  jirkaol Fri Sep 05, 2014 10:32 am

A co spínač na rukojeti, vím že když jsem to měl rozebrany, tak dost nešikovně se to dávalo dohromady. Já jsem ten spínač vyřadil a dal jsem si tam jinej. Je to sice těžkej bastl, ale na funkci to nemá vliv.
jirkaol
jirkaol

Poeet p?íspivku : 63
Location : Olomouc
Registration date : 20. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  wybro Wed Apr 27, 2016 3:52 pm

Zdravím vas koukám že stejný problém z opěrkou nás má více. Mně nejprve odešel pojezd pak osvětlení a nakonec i zásuvka. Skřínku jsem rozebral zkusil jsem motorek pojezdu na 12v a normalně fungoval. Na svorkovnici pod středovkou jsem naměříl na jednom kablíku 12V a na jednom jenom 1,65V. No zjistil jsem že pojistka pro zapalovač je pod sedadlem řidiče. Jediná co byla spálená po výměně zásuvka jede bohužel jen ona. Nevím kam vede ten druhý přívod z tím malým proudem nezjistil to už někdo kde je ještě nějaká pojistka k té opěrce. Pod volantem jsou všechny OK . Díky za každou radu Wybro Crying or Very sad

wybro

Poeet p?íspivku : 1
Location : Havířov
Registration date : 27. 04. 16

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  nera738 Sun Feb 05, 2017 5:06 pm

wybro napsal:Zdravím vas koukám že stejný problém z opěrkou nás má více. Mně nejprve odešel pojezd pak osvětlení a nakonec i zásuvka. Skřínku jsem rozebral zkusil jsem motorek pojezdu na 12v a normalně fungoval. Na svorkovnici pod středovkou jsem naměříl na jednom kablíku 12V a na jednom jenom 1,65V. No zjistil jsem že pojistka pro zapalovač je pod sedadlem řidiče. Jediná co byla spálená po výměně zásuvka jede bohužel jen ona. Nevím kam vede ten druhý přívod z tím malým proudem nezjistil to už někdo kde je ještě nějaká pojistka k té opěrce. Pod volantem jsou všechny OK . Díky za každou radu Wybro Crying or Very sad  


Ahoj. Vyriešil si ten pojazd? Airbag som spravil a nejde mi posunúť konzola.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  nera738 Mon Feb 06, 2017 2:02 pm

jirkaol napsal:A co spínač na rukojeti, vím že když jsem to měl rozebrany, tak dost nešikovně se to dávalo dohromady. Já jsem ten spínač vyřadil a dal jsem si tam jinej. Je to sice těžkej bastl, ale na funkci to nemá vliv.


Ahoj. Aký spínač si tam dal? Mám ho práve vonku a javy sa dobrý.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

STREDOVÁ KONZOLA Empty Re: STREDOVÁ KONZOLA

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru