Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

karta

+11
hudy
mistrli
homercb
Popenec
Jirin_CZ
svar
berko
hagarko
_Mickey_
maky
Lukýno
15 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  mistrli Mon Jun 04, 2012 11:47 am

Zdar,
jo jo zamknout určitě, ale nastartovat už nee.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  maky Mon Jun 04, 2012 12:01 pm

mistrlí a hudy, nesouhlasím, ale mě to bez karty a ani s kartou uvnitř zamknout nejde.... ( naštěstí když je karta uvnitř, naneštěstí když je motor vypnutý a karta 10km daleko, nejde odjet pro kartu..), ale rád se zase poučím o nový fígl který neznám ( dvojklik nefunguje, déle podržet tlačítko na klice, ) teď sem ověřoval!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  svar Mon Jun 04, 2012 3:41 pm

homercb napsal: Jen tam chybí taková ta malá schránka pod volantem. Ideální třeba na klíčky k střešním nosičům, na různé imbusy, šroubky apod. Na to se dá lehce zapomenout pale . Díky
Omyl!!!!!!!! Pod ovladačema sklonu světel, intenzity palubky je malá schránka přesně rozměrů, který požaduješ. Za ní jsou schovaný pojistky
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  Koci Mon Jun 04, 2012 4:20 pm

a vítězem se stává Svar: čistá postupka 1234 Very Happy
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  homercb Mon Jun 04, 2012 4:55 pm

Další objev: v zadním znaku je tlačítko na zamknutí auta. To jsou věci... scratch Asi si fakt budu muset prostudovat manuál. Nějak mám guláš ve způsobech otvírání a zavírání auta. NAvíc mám asi málo nabitou baterii v kartě, nechce mi otevřít ani zavřít auto přes tlačítka na ní. Ale když máčknu na tlačítko na klice, tak se auto otevře.
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  mistrli Mon Jun 04, 2012 5:12 pm

Zdar,
tak Maky měl opět pravdu,teď jsem přijel domů,odnesl kartu do garáže a chtěl zamknout tlačítky a nic.... Měl jsem tehdy,když jsem odjel bez karty za to, že jsem to zamknul tlačítky, ale spletl jsem se. Embarassed
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  koprda Mon Jun 04, 2012 6:02 pm

Popenec napsal:Pánové,

dnes jsem přišel k autu a chtěl jsem ho dálkou odemknout, ale nic. Zkoušel jsem to několikrát, ale karta dělala mrtvolu. Vytáhl jsem ten klíček co je v ní a odemkl. Strčil kartu do slotu a nastartoval. Po příjezdu do práce jsem vystoupil a normálně to zamkl kartou. Zkoušel jsem to několikrát a fungovala jako vždy. Myslíte, že by to mohlo být třeba už slabou baterkou?

v minulosti mě přesně tohle potkalo - je to na 100% baterka v kartě..výměna je otázka minuty, cena cca 70,- Kč v renaultu ( jestli si to dobře pamatuju )
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  maky Mon Jun 04, 2012 6:28 pm

Zdarec syncííí, tak svar konečně nachytán na švestkách...Omyl!!!!!!!! Pod ovladačema sklonu světel!!!! jasně, o té schránce houmer ví ale není na tom plakátku , a to měl na mysli, že chybííí!!!, no a k té baterii v kartě, skoč do nejbližší elektry, vytáhni klíček z karty, za ním je baterie, zapamatuj si jakou stranou ji vytáhneš a podej prodavači, ten ti obratem podá novou ( cena okolo 40kč..) a zasuneš a odemykáš!!!! bacha nepřepolovat!!! vzhůru do dalších šťasných kiláčkůůůů jojo a homercb, nemáš náhodou otevírací okno ve víku kufru???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  sali Mon Jun 04, 2012 6:37 pm

Zamčení bez karty nebo s kartou 10km v kabelce. Platí pro všechny typy karet. Zhasnout motor, otevřít řidičovy dveře, všechny ostatní nechat zavřené, držet tlačítko na zamykání vedle šaltpáky do doby než se ozve pípnutí. Vystoupit z vozu a zavřít řidičovy dveře. Platí i pro kontaktní karty například když by se zničila, nebo s ní manželka odejde do baráku a vám se nechce kvůli zamčení auta 30kroků do baráku pro kartu. Odemčení auta po tomto fíglu běžným způsobem. Vyzkoušené!
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  koprda Mon Jun 04, 2012 6:45 pm

"sali" - bez karty v dosahu nebylo možný auto chcípnout ! mám vyzkoušeno...
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  homercb Mon Jun 04, 2012 6:47 pm

jj, maky má pravdu, takhle jsem to myslel s tou schránkou pod volantem. Pro tu baterku do karty zajdu do krámu, radši asi pro dvě. I druhá karta nějak málo spolupracuje... Otvírací okno na kufru nemám a jsem docela rád. Na Laguně jsem ho měl a nějaký konstruktér přemýšlel tak dlouho, že umístil vedení el. proudu k vyhřívání skla přesně do míst, kde je těsnění okna. Došlo k zákonitému, teplo připeklo těsnění a to při otevírání okna porušilo toto vedení, takže mi nefungovala polovina vyhřívání. Oprava se vyřešila sama a to bouračkou... MOc jsem to stejně nevyužíval, když tak při větrání, abych nemusel mít otevřený celý kufr.
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  maky Mon Jun 04, 2012 7:13 pm

No vždyť to píšu, člověk se musí furt učit karta není v dosahu auta!!!... 1/ vypnutí motoru - na tlačítku START - STOP , dvojklik a motor zdechne!., 2/ ad sali zmačknout tlačítko uzamčení dveří při otevřených dveřích řidiče, cvakne poprvé, držet dál až cvakne po druhé ( asi 5 vteřin) a vystoupit z auta a zavřít dveře řidiče a je auto zamknuté!!!, a za 3/ při použítí tohoto postupu mi nezafunguje ušoplesk!!! tak, že musím nejprve kolečkem na ovládání zrcátek tyto sklopit a pak saliho hmat a můžem jet kam chceme!!! ( teď sem to ověřil v garáži!!! No a to nejdůležitější, je že neekzistuje žádný způsob uzamčení auta když je karta uvnitř!!! a to je nejdůležitější poznatek pro skerotiky...( viz můj příspěvek jak sem vezl děti do Vídně na letiště!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  sali Mon Jun 04, 2012 7:19 pm

koprda napsal:"sali" - bez karty v dosahu nebylo možný auto chcípnout ! mám vyzkoušeno...

musíš rychle opakovaně mačkat tlačítko start až do okamžiku zhasnutí motoru, vyzkoušeno na Scenic s obyč kartou a maky to má vyzkoušeno u Scenic s komfort kartou
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  hudy Mon Jun 04, 2012 10:16 pm

POZOR, při zamykání auta pomocí dlouhého držení čudliku uvnitř vozu a poté zabouchnutí posledních dveří (není nutné aby to byly zrovna řidičovy) dojde k uzamčení auta a to i přesto, že ve voze zustane (třeba na sedadle) karta.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  svar Tue Jun 05, 2012 11:58 am

maky napsal:Zdarec syncííí, tak svar konečně nachytán na švestkách...Omyl!!!!!!!! Pod ovladačema sklonu světel!!!! jasně, o té schránce houmer ví ale není na tom plakátku , a to měl na mysli, že chybííí!!!, no a k té baterii v kartě, skoč do nejbližší elektry, vytáhni klíček z karty, za ním je baterie, zapamatuj si jakou stranou ji vytáhneš a podej prodavači, ten ti obratem podá novou ( cena okolo 40kč..) a zasuneš a odemykáš!!!! bacha nepřepolovat!!! vzhůru do dalších šťasných kiláčkůůůů jojo a homercb, nemáš náhodou otevírací okno ve víku kufru???
No a co. Omluvím se opět trnkama (švestkama). Sem tam se spletu nebo něco blbě přečtu Evil or Very Mad
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  maky Tue Jun 05, 2012 12:47 pm

No vždyť píšu konečně, po těch letech správných a občas i velmi vtipných radách si ukázal že nejsi jen suchá enciklopedie, ale také jen normální renaulťák ......teda i když musím přiznat že velice zkušený....ale ty trnky se berou...čus bus trolejbus a inzeruj, už tě silně doháním....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  koprda Tue Jun 05, 2012 3:03 pm

"sali" - tak takhle rychle sem tím čudlíkem nevrtěl, to je pravda ( měl sem keyless entry ) lol!
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  brano_ Sat Dec 15, 2012 6:15 pm

Oprava štartovacej karty Renault megane, scenic , laguna 2 espace. karta - Stránka 2 38652
Karta nezamkne,neodomkne vozidlo, karta nie je detekovana, card not detected, pripadne červena kontrolka imobilizera rychlo bliká.
Piešťany 0903665973
https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/571/renaultkarta.jpg/


brano_

Poeet p?íspivku : 6
Location : Piestany
Registration date : 05. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

karta - Stránka 2 Empty Re: karta

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru