Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tři pipiny ve dvoře

5 posters

Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  maky Sun Oct 02, 2011 9:18 am

Tři pipiny ve dvoře, žádnej s nima neoře, válejí se v termálu, já si taky dopřeju, borovičku, klobásky, práci? na tu, se vykašli..

[IMG=https://2img.net/r/ihimizer/img231/4223/tipipinyvedvoe.jpg][/IMG]

maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  _Mickey_ Sun Oct 02, 2011 7:16 pm

Nazdarek Pipino :-D

Tak jak ses mel. Povidej, prehanej. Cos mi sehnal? ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  maky Mon Oct 03, 2011 1:03 pm

Čauky chlapcí, tak sem se utvrdil v názoru, že jezdit do termálních koupališť když je venku 30st. horko, je holý nesmysl, a pánbůh mě potrestal a místo zimavého konce září zapnul topení naplno!!!! fakt lízt do bazénu s vodou 34st. když venku je 30 st. je o ničem, tak sem lezl do bazenu plaveckého kde voda byla 21st., ale to bylo zase jako když skočíš do jehelníčku...... no ale zase spousta mladých rodinek s prckama, tak,že křik ( mně naštěstí nevadí, ba naopak..), ještě běžely animace, otevřené kiosky, no pohoda... a teď smutná zpráva pro myckeiho..., čeští důchodci našli nový způsob utrácení svých chatrných důchodů ... pořádají autobusové nájezdy a jako ubytko si vybrali všechny mnou používané a dostupné ubykace, jsou opravdu okolo 80-100m od vstupu do bazénů. tak, že se všichni ti domácí vždy dohodnou a ten autobus si rozeberou... no a pak je těžké najít volné místo v termínu kdy důchodcí berou rentu... ale mám ještě nějakej kontakt tak to prověřím a uvidíme, no a ještě ti domácí nechtějí ubytovávat jednu ,dvě rodiny a topit celej barák, sou to parchanti... kňučej, že málo vydělaj a hned odmítnou ubytování...ale zkus to pohonit na tom ubytování meder....nebo jak byl hudy,za 6 euráčku a těch 2km přes meder jezdit a parkovat v rekreační ulici zadarmo...???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  _Mickey_ Tue Oct 04, 2011 6:11 am

No nepotesils me chlapce, nepotesil :-)
Jdu znasilnit Hudyho a manzelku pripravit na skutecnost, ze na 99% budeme doma ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  Lazak Tue Oct 04, 2011 4:56 pm

Mickey my byli letos na víkend s prckama v Tatralandii u Liptovského Mikuláše a musím říct že paráda. Ubytko jsem našel na první šup v Liptovském Mikuláši za 8Euráču na osobu a to mi ještě prcka co má 4 roky nepočítali. Tady je odkaz: http://www.privatoto.alconet.sk/index.html

Jinak Tatralandia nemá chybu, celodenní vstupné pro čtyřčlenou rodinu 40Euro cheers

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  Popenec Tue Oct 04, 2011 6:30 pm

Už jsem přemýšlel, že bych se tam taky někdy podíval, ale bojím se, že tam bude miliarda lidí a nebude tam k hnutí. Takže se rovnou zeptám... Je tam hodně lidí?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 40
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  mistrli Tue Oct 04, 2011 6:40 pm

Zdar,
já tam byl teď v pátek (30.9.) a úplná pohoda,počasí jako v létě a lidí na to jak bylo super počasí málo. Něco jiného je to o prázdninách ... to pak je jako před léty v Těšíně na burze(kdo zná ví o čem je řeč). Vstupné je pravda celkem v pohodě,ale za jídlo tam člověk nechá majlant. Jinak jsem pod Tatrami teď taky objevil toto: www.termalnekupalisko.com a kdo chce relaxovat naprostá bomba,opravdu doporučuji.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  Lazak Tue Oct 04, 2011 6:48 pm

Tak co se lidu týče, tak jak se to veme. My tam byli v polovině prázdnin, první týden v srpnu a tady jsou fotky, tak koukni a úsudek si udělej sám. Ale plánuji, že s mladou ještě pojedeme sami na víkend a otestujeme i ten welnes. Na prcky zatím welnes není. http://lazaka.rajce.idnes.cz/Tatralandia2011/

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  maky Tue Oct 04, 2011 7:23 pm

čus borcí, tak mistrli ten Vrbov je super bomba, já tam jezdil když sem byl s rodinou v Nové Lesné po tůrach po tatrách na zotavenou každý večer, a to tam byla jen louka, horkej ovál (chodit furt dokola s polskejma důchodcema) no trochu zaplavat ve vlažným...pak zpátky do Lesné a na návsi u kostela do hospůdky na véču a pivko..... ( 12 let), ale dali to do gala, ovšem pro nás moc daleko. No myckei, musíš hledat a psát, ale mám jeden tip do Mederu, ale to se ti bojím napsat je to 25 euro za noc a osobu včetně snídaně švédský stůl, za dalších 7 euro večeře, ale ta je po dohodě??? já jí nebral. Je to na hotelu ale přes celý Meder, ještě 500metru od místa co bydlel Hudy,,,,,ale zase je tam pořád volno tam by ses chytil určitě. ale nezoufej něco se jistě chytí...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Tři pipiny ve dvoře Empty Re: Tři pipiny ve dvoře

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru