Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MAGICAR pro automatický start motoru

+8
berko
Lazak
daveL
hudy
_Mickey_
maky
Efendy
marcelus
12 posters

Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  marcelus Fri Nov 18, 2011 8:12 pm

Ahoj,

velmi mě láká přidat si na Grandíka takové to udělátko MAGICAR (http://www.levnealarmy.com/autoalarm-magicar-m-870as/d-70501/), které mimo jiné umožňuje i dálkový start motoru. Slibuju si od toho, že v zimě si auto předehřeju a nebudu muset škrábat okna a řešit další známé zimní motoristické strasti. V létě se dá zase zapnout klima než příjdu vůbec k autu. Máte to už někdo, popř. nevíte jestli to funguje dobře a není problém to na Granda dát?

marcelus

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Efendy Tue Dec 06, 2011 8:41 pm

marcelus napsal:Ahoj,

velmi mě láká přidat si na Grandíka takové to udělátko MAGICAR (http://www.levnealarmy.com/autoalarm-magicar-m-870as/d-70501/), které mimo jiné umožňuje i dálkový start motoru. Slibuju si od toho, že v zimě si auto předehřeju a nebudu muset škrábat okna a řešit další známé zimní motoristické strasti. V létě se dá zase zapnout klima než příjdu vůbec k autu. Máte to už někdo, popř. nevíte jestli to funguje dobře a není problém to na Granda dát?
Start na dálku jsem měl snad ve všech autech, přesně jak píšeš, v zimě zahřeješ, v létě vychladíš. Do scenica jsem zatím nedával, ale už je to tak trochu v plánu. Jde o to že je víc možností nebo min. dvě.

1/ zajet k machrům a nechat "obejít" nebo vypnout imobilizér
2/ s touto myšlenkou si pohrávám já, zajedu na vrakáč a koupím jeden vstup pro kartu, ten zapojený vysunu z palubky, vložím do něj kartu a nechám ho schovaný pod palubkou (nebo spíše za ní u drátů), na původní místo vložím nezapojený vstup z vrakáče.

Na první pohled bude vše jak má být, tedy to nebude lákat zloděje a auto budu ovládat ovladaček z dálky. Sice bude náhodnému zloději stačít stlačit start a jede, ale když už se někdo do toho auta vloupe tak asi stím že ho ukradne jiným způsobem, nehled na to že pokud se auto nastartuje je to na ovladači vidět a lze ho zase chcípnout a to dělat tak dlouho než vezmu obušek a doběhnu k autu Very Happy

Efendy

Poeet p?íspivku : 76
Registration date : 25. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  maky Wed Dec 07, 2011 6:12 am

Hoši nechci kecat, ale mě auto s kartou uvnitř nejde zamknout??????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  _Mickey_ Wed Dec 07, 2011 7:47 am

Anoprosim, dokonce nejde mrska zamknout ani pri nastartovanym motoru a vyndane karte (samo ne-bezkontaktni).

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  hudy Wed Dec 07, 2011 10:29 pm

No, zkoušel jsem jak zamknout auto, kdyz je karta uvnitr. Jde to, při vypnutem motoru, otevřenych dveřich řidiče se drží dlouho stisknuté zamykací tlačítko uvnitř vozu - auto se zamkne a pak stačí řidičovy dveře za sebou zabouchnout a autu je jedno kde je karta, zamkne je taky.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  daveL Thu Dec 08, 2011 8:40 pm

mě při koupi v Renaultu několikrát opakovali že nemám nechávat v portu když někde dlouhu stojím protože je auto v pohotovostním režimu a vybíjí to baterku.... tak nevím jestli je to pravda ale jestli jo tak ti ten start na dálku bude k ničemu s prázdnou baterkou
daveL
daveL

Poeet p?íspivku : 49
Location : Hluboká n.Vlt
Registration date : 02. 05. 10

http://www.liskaci.blogspot.com

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Efendy Thu Jan 12, 2012 7:57 pm

Tak to je blbé, holt odpojit imobilizer

Efendy

Poeet p?íspivku : 76
Registration date : 25. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Lazak Thu Jan 12, 2012 8:56 pm

No co se pamatuji, tak i kdyby jsi tam nechal nějak někde kartu, tak ještě tam budeš muset nechat nějakého kámoše at ti šlape na spojku či brzdu, jinak to fakt nenastartuješ. Ale třeba tam necháš cihlu na pedálu....přijde mi to jako totální konina ten start na dálku. Než dodělávat tohle, to raději nezávislé topení...

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  berko Fri Jan 13, 2012 6:10 am

jak říká Lazak, nezávislé topení...nebo donutit někoho kdo bude vstávat (manželku) o pul hodiny dřiv a půjde to nastartovat geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jan 13, 2012 6:23 am

U zenatych se tento "pristroj" jmenuje magicwife a u svobodnych "magicgirlfriend" :-)
No trhu je již pomerně dlouho, ale provoz obou se znacne prodrazuje.
Toz asi tak :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  maky Fri Jan 13, 2012 7:31 am

No dobře, tak donutit ten dálkáč aby se zapojil do akce vyhřát - vychladit, jak píšete, auto stojící v garáži zamoří prostor a pak si ani nevychutnáš že máš autí pěkně ( vyhřátý - vychlazený, v bezvědomí ti to bude šumák,) na silnici se zase může stát, že přijdeš a budeš hledat ty dveře do vychlazenýho- vyhřátýho autíčka,
nehledě na to, že by pořízení takového dálkáče neprošlo přes závodní radu!!!!! ( sakra, ani nezkoušet!!!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  _Mickey_ Fri Jan 13, 2012 7:39 am

No v garazi bys na to musel vymyslet nejake sofistikovane zarizeni na odsavani vyfukovych zplodin. Asi jako maji hasici, ty taky auta napojujou na elektriku, odsavace a vzduch :-)
To uz mi prijde jednodussi v grazi zapnout topeni (takove elektricke jde urcite i na casovy spinac).
No a mimo garaz (nekde na sidlaku) bych fakt chtel, aby mi pul hodiny vrcelo na ulici nastartovany auto. To by byla vylozene otazka casu, kdy do toho nekdo svihne cihlu a odjede v mem krasne vyhratem aute :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  PRADedaR Mon Feb 13, 2012 8:19 pm

Teda pánové vy máte starosti až jeden žasne .Skuste požádat tchyni aby Vám autíčko zahřála a dám hlavu na to,že Vám bude horko,že se budete divit
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  maky Mon Feb 13, 2012 8:28 pm

Smůla tchýně je v jiném 7 nebi....teď to řeší zrovna zeťák, že až bude kupovat nový auto, tak jedině s dálkovým startem... No a včera když měli odjet od nás domů tak to co navrhuje dědaR nařídila babka mě!!!!( dědku běž jim to zahřát!!! ať Sofinka nemrzne!) Joo a horko mi nebylo, mrznul sem...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  svar Mon Feb 13, 2012 8:30 pm

Nic. Otužovat se budou. Já to snesu a zbytku to nesmí vadit. Pak by začali ještě vymýšlet futrálky na kola, aby se zahřály i gumy lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Jirin_CZ Tue Feb 14, 2012 4:55 pm

Ja to vyresil... Koupil jsem Webasto.. Very Happy Ohratej motor i vnitrek auta.. Smile A nastavim kdy chci prijit k autu a ono si samo pohlida kdy ma zapnout aby to bylo vyhrate.. Smile Plus chci casem dokoupit dalku abych ho mohl zapnout i neplanovane dopredu... Smile Cele me to prislo na cca 9 000... santa
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  svar Wed Feb 15, 2012 7:53 am

Přiznám se, že jsem nad tím topením taky uvažoval, ale zase nestávám tak často venku, aby bylo potřeba předehřívat, i když teplíčko dělá svoje
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Jirin_CZ Wed Feb 15, 2012 10:30 am

Ja mam auto venku porad.... :/ Uplne nejlepsi je kdyz jdu z nocni a na parkovisti ty mamlasove skrabou okna a ja prijdu k autu, sundam bundu s mikinou a sednu do ohrateho auta s odmrazenym sklem... Smile MAGICAR pro automatický start motoru 38652
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Efendy Sat Mar 24, 2012 8:47 pm

jirin_cz napsal:Ja to vyresil... Koupil jsem Webasto.. Very Happy Ohratej motor i vnitrek auta.. Smile A nastavim kdy chci prijit k autu a ono si samo pohlida kdy ma zapnout aby to bylo vyhrate.. Smile Plus chci casem dokoupit dalku abych ho mohl zapnout i neplanovane dopredu... Smile Cele me to prislo na cca 9 000... santa
No jelikož magicar stojí kolem 3000, tak si radeji koupím ten a věřím že za 5000 to šikovnej mechanik přes el. zapojí naprosto bez problému.
Měl jsem ho ve dvou autech a není to jen start na dálku, ale přivolání řidiče stop na dálku a moře dalších věcí. Auto je více méne neukradnutelné.

Efendy

Poeet p?íspivku : 76
Registration date : 25. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Jirin_CZ Mon Mar 26, 2012 9:39 am

Jenze magicar ti vyradi immo a sikovnejsi zlodej ti s autem odjede stejne... Navic kdyz ho bude fakt chtit tak ho vezme rukou na odtah... ;-)
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Tasek Wed Mar 28, 2012 9:30 am

Existuje takové zařízení, jmenuje se to comandCall, a přes simku to jde krásně napojit v autě, ovládání přes telefon, napojit se dá i alarm, nezávislé topení, palivové čerpadlo atd..., spousta funkcí, akorát musíš mít auti venku, kvůli splodinám. Mám to na služebáku a super věc. Do garáže se dělají ele. spirály k chladiči, které napojíš na 220v a máš teplý motor, po vyjetí ihned topíš (využívají sanity a další, co potřebují mít motor pořád teplej, ale kvůli stání v garáží nemohou mít nastartováno + baterka na bufiku). Co se týká obcházení imobilizéru, tak touto cestou bych se nepouštěl, jak se začne sypat elektrika, jsou s tím jen problémy...!
Koukněte se třeba na www.molpir.cz , pokud by bylo potřeba tam něco kupovat dejte vědět, cenu Vám vyjednám, dodáváme jim kabeláže...!

Tasek

Poeet p?íspivku : 47
Age : 39
Location : Olomouc, Brno
Registration date : 27. 01. 11

Návrat nahoru Goto down

MAGICAR pro automatický start motoru Empty Re: MAGICAR pro automatický start motoru

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru