Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výměna žárovky v odkládací schránce

3 posters

Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty Výměna žárovky v odkládací schránce

Příspěvek  mirasochor Tue Jan 10, 2012 7:52 am

Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak vyměnit nefunkční žárovku ve odkládací schránce u spolujezdce vpředu. Nenašel jsem způsob jak vyjmout plastové sklíčko bez demontáže hvězdičkových šroubů, kde se bojím poškození aibagů. Díky za info pokud jste to již někdo dělal.

mirasochor

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty Re: Výměna žárovky v odkládací schránce

Příspěvek  svar Tue Jan 10, 2012 8:08 am

Musí jít ven. Zapáčíš tenkým šroubovákem z levé strany lampičky, povolí zpětný zádrhel a je venku. Zpátky jenom naklapneš
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty nejde to

Příspěvek  mirasochor Mon Jan 16, 2012 11:06 am

svar napsal:Musí jít ven. Zapáčíš tenkým šroubovákem z levé strany lampičky, povolí zpětný zádrhel a je venku. Zpátky jenom naklapneš

Nejde to. Ten transparentní kryt žárovky je větší, než otvor v šedém plastu z kterého je vnitřek odkládácího prostoru.

mirasochor

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty Re: Výměna žárovky v odkládací schránce

Příspěvek  svar Mon Jan 16, 2012 12:02 pm

Tak jsem to propátral a opravdu nezbyde nic jinýho, než vyhodit šroubky a vytáhnout kastlík. Případně pak otvor lehce zvětšit. Soudruzi z NDR udělali někde chybu. Mad
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty Re: Výměna žárovky v odkládací schránce

Příspěvek  mirasochor Mon Jan 16, 2012 12:05 pm

svar napsal:Tak jsem to propátral a opravdu nezbyde nic jinýho, než vyhodit šroubky a vytáhnout kastlík. Případně pak otvor lehce zvětšit. Soudruzi z NDR udělali někde chybu. Mad
Díky za konzultaci!!! O víkendu se do toho pustím.

mirasochor

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 10. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty Re: Výměna žárovky v odkládací schránce

Příspěvek  maky Mon Jan 16, 2012 12:35 pm

Nezapomeň nafotit a popsat, uložit do návodů..... prošlapeš cestičku zoufalcům za tebou
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 72
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Výměna žárovky v odkládací schránce Empty Re: Výměna žárovky v odkládací schránce

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru