Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

+2
berko
velsak
6 posters

Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  velsak Tue Sep 18, 2012 10:28 am

Jako nový majitel GSIII, 1.4Tce, 08-2009 bych se chtěl zeptat jestli někdo zkoušel tento motor provozovat na E85? Já tam zkusil dolít třetinu nádrže (20l), startuje i v 4st.C bez problému, spotřeba prakticky beze změny. A kdyby náhodou někdo měnil olej a měl nafoceno zespodu jak a co rozdělat (spodní kryty) a kde je olejový filtr, byl bych vděčný. Pokud se na to nakonec vrhnu sám, tak to samozřejmě nafotím a popíšu.
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 53
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  berko Tue Sep 18, 2012 4:55 pm

hrubým odhadem bych řekl že tady ten motor krom tebe asi nikdo nemá.... geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  velsak Tue Sep 18, 2012 7:46 pm

huráááááááááááááá, ja su jednička.
sakra co jsem to koupil za auto, nikdo o něm nic neví, mám pocit že ani v Renault servisech Very Happy
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 53
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  maky Wed Sep 19, 2012 4:56 am

Zdarec velsaku, kdo nezlobí, o tom se nemluví..... tak ti přeju aby to byla pravda pravdoucí... a doufám, že pochlubíš a dorazíš na sraz!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  velsak Wed Sep 19, 2012 6:59 am

Rád bych, mám to i blízko, ale mám tenhle víkend být na 3 místech zároveň, což nevidím reálně. Vzhledem k tomu že jde o výročí vlastní svatby, jedny padesátiny a jedny šedesátiny tak se obávám že mi sraz neprojde. Navíc čekáme každou chvíli třetí přírůstek do rodiny (což byl taky jeden z hlavních důvodů že jsem šel do GS - zrovna včera v noci jsem špekuloval jak tam tím prostředním jednopásem přidělat vajíčko), takže ... Sad
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 53
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  svar Wed Sep 19, 2012 7:18 am

Možná si teď s tím motorem připadáš divně, ale časem budou další a pak to bude veselejší. Připadal jsem si stejně, když kolem byly všechno 1,9 a já mám 1,5. uchytit to vajco by neměl být snad problém, pás ze stropu by měl být dostatečně dlouhý a navíc se dají sehnat prodloužení.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  velsak Wed Sep 19, 2012 7:30 am

OK, už jsem to vymyslel. Šlo mi taky o to vymyslet nejjednodušší technologický postup jak tam tři lumpy umístit s použitím co nejmenšího násilí. Nechám pás zapnutý a vejce celkem jednoduše dvěma hmatama přidělám.
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 53
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  PRADedaR Wed Sep 19, 2012 4:03 pm

Zdar kluci,tak velsak čeká přírustek a ještě nemá nahlášeny ta předcházející asi neví,že tu máme vlákno věnované tem velkém radostem co říkáte? flower
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  VitaKri Thu Sep 20, 2012 4:47 am

Taky jsem to ak řešili s tím připnutým pásem - pořád byl zaplý a vajířčko se tam vždycky protáhlo.
Nejmladší dítě musí být uprostřed, aby se ty dvě starší nehádali.Very Happy Nyní máme uprostřed napevno přidělanou sedačku s 5 bodovým zapínání a na krajích jsou už jen sedačky s 3 bodovým pásem.
S současnosti máme doma 7 sedaček Shocked : 3 v jednom autě, 3 v druhém autě a jedno vajíčko na prodej. Very Happy
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 50
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  svar Thu Sep 20, 2012 7:26 am

velsak napsal:Rád bych, mám to i blízko, ale mám tenhle víkend být na 3 místech zároveň, což nevidím reálně. Vzhledem k tomu že jde o výročí vlastní svatby, jedny padesátiny a jedny šedesátiny tak se obávám že mi sraz neprojde. Navíc čekáme každou chvíli třetí přírůstek do rodiny (což byl taky jeden z hlavních důvodů že jsem šel do GS - zrovna včera v noci jsem špekuloval jak tam tím prostředním jednopásem přidělat vajíčko), takže ... Sad
Když zvládáš 3 akce, tak čtvrtá je už brnkačka lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje Empty Re: 1.4 Tce - zkušenosti s E85 a výměna oleje

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru