Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

elektrický predohrev motora

2 posters

Goto down

elektrický predohrev motora Empty elektrický predohrev motora

Příspěvek  ivvan Sat Sep 29, 2012 3:35 pm

ahojte granďáci, riešil niekto z vás elektrický predohrev motora? je to lacnejšie ako webasto a tento rok sa bohužial vyskytla situácia, že musím jazdiť veľmi krátke trasy ráno so studeným motorom a tá elektrická špirála by tej 1.9 dízlu určite pomohla, ked je tak mínus desať a viac tak je to utrpenie jazdiť s tým.
našiel som, že to robí napríklad Defa, ale nenašiel som sadu priamo na scenica, ak to niekto už v minulosti riešil, podeľte sa prosím o značku a skúsenosti, vdaka.

ivvan

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 29. 09. 12

http://fytoterapia.albumy.biz/

Návrat nahoru Goto down

elektrický predohrev motora Empty Re: elektrický predohrev motora

Příspěvek  mrarek Sun Sep 30, 2012 7:03 am

Elektrické ohřívače jsou 1,9 DTI motor. jsou 3 kusy. Možná stojí za to jdopasowac?

elektrický predohrev motora 62257665
mrarek
mrarek

Poeet p?íspivku : 38
Location : Polska
Registration date : 06. 08. 12

Návrat nahoru Goto down

elektrický predohrev motora Empty Re: elektrický predohrev motora

Příspěvek  ivvan Sun Sep 30, 2012 8:40 am

tri? s tým som sa zatial nestretol, kde sú namontované? zatial som našiel iba od Defy tie čo sa montujú namiesto protimrazovej poistky do bloku motora, len tam som nenašiel na Scenika presne typ. A potom tie typy čo sa zabudujú do chladiaceho okruhu, tie by sa zrejme dali namontovať aj do scenika, len by to chcelo nejaké praktické skúsenosti od niekoho kto to má/montuje kde to umiestniť a či to má vôbec význam sa s tým hrať.

ivvan

Poeet p?íspivku : 10
Registration date : 29. 09. 12

http://fytoterapia.albumy.biz/

Návrat nahoru Goto down

elektrický predohrev motora Empty Re: elektrický predohrev motora

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru