Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrání

3 posters

Goto down

Zrání Empty Zrání

Příspěvek  PRADedaR Thu Dec 19, 2013 8:08 pm

Zdar kamarádi,náš kamarád Slávek zvaný MAKY víc než 60 let zrál, až dozrál ke zjištění,že
1.Jsem důchodce
2.Mou prací je zábava

3.Čas mě netlačí
4.Vyzvánění telefonu mi nevadí
5.Nedělám si starosti kvůli penězům
6.Nic ,ale vůbec nic mě nemuže rozházet
Aby to tak bylo a tvůj odpočinek byl spokojený a dlouhý ti přejí DedaR a Babulka
Tím odpočinkem sem samozřejmě nemyslel ten poslední geek 
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  maky Thu Dec 19, 2013 8:47 pm

62 roků a 8 měsíců, na tomto světě žil, mlčel sem, pil a papal sem s chutí, za 62let a 8 měsíců, mě do důchodu jít nutí!!!!, co já si teď počít mám, když doma není k hnutí!!!! počkám si tedy na jaro, až slunko osuší meze, zajedu si do Hořic, snad rendlík mě tam sveze.....Možná, že také kámoši, co auta s pindou mají, trošku napít slivovičky, ze svarových zásob dají????? Tak vzhůru ráno naposled, do té drsné díry, aby ten důchod mizernej, nezničil mé krásné míry!!!! Tak hoši co zas ráno vstávate, do té hnusné zimy, v práci poctivě makejte, ať nám rostou přijmy. Až se budu v poledne knedlíkem, zelíčkem a bůčkem cpát, budu vděčně vzpomínat, na tu vaší píli, u sklenice s pivem přísahám, připiju na zdraví Vám, dokud budu mít síli. Tak dědo a babulko, od zejtra patřím k vám, večer s klokanem u Podkovy, na zdraví všech si pivo dám!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  svar Fri Dec 20, 2013 9:21 am

Takže už jsi opravdu uzrál do těch nejlepších let, kdy si začneš už jenom užívat. Přeju ti, abys, tak jako všichni tobě podobní, neustále bojoval s časem, protože tito ho opravdu nemají nazbyt. Slibuju, že budu usilovně pracovat, aby byly důchody co nejvyšší  Very Happy . Pokud u tebe nepropukne skleroza, tak se určitě potkáme na mnoha dalších srazech a snad nejenom na nich.  lol! 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  maky Fri Dec 20, 2013 4:42 pm

Tak hoši dokonáno jest, dnes byl slavnostní oběd na konec roku, a bylo vitání nových zaměstnanců a ovace a loučení se zaměstnanci kteří odchází ( byl sem sám, )tak nastoupily 3 grácie a slavnostně mi předaly dárek na rozloučenou a poděkování za 20 let práce.... stále ještě sem nenavázal na možnost dávat sem foto...( ale byla to litrová lahev rumu Božkov za 218 Kč, za každý den práce 3 halíře!!!, ale snad není z moravy , páč mi k němu nedali slepeckou hůl!!!) Beru klokana ( až se napapá, a dem se ožrat!!!!!).
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  maky Tue Jan 07, 2014 9:00 am

Zdarec syncí. tak mi včera přišel důchodový výměr, a zase slovy klasika " A když Pán uviděl mzdu služebníka tohoto domu, odvrátil svou tvář a hořce zaplakal"...... No na vyskakování to nejní, ale hlady snad taky nechcípnem.....Jo a když jsme u té výživy dědoR. odkud pak, že ty Hořické trubičky byly???? http://www.stream.cz/nejnovejsi/adost/10001215-nezdrave-oplatky-a-trubicky
Tak hezký den chlapci s pindou....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  PRADedaR Tue Jan 07, 2014 6:46 pm

nojo Maky ,dyt sem ti říkal,že ten duchod na umření nebude,na vyskakování taky né ale ve dvou to de aspon u nás.No Hořické trubičky nebyly ani od jedněch,ale i kdyby byly šmakézní nebo né? Pokud ano potom mě nemuže plácání toho vychrtlíka rozházet,mě je 66 roků a nepřipadám si být zdravotně poškozený ,dycky sem jedl co bylo doma a co nám dala máma na stůl.No a plácání Něnčourů a Rakušáků opravdu sedí stačí zavzpomínat na jejich potravinové průs.ry. Jím co mě babulka povolí páč se mylně domnívá, že sem obézní,ale já budu statečný a přežiju ty dietky.
Tak vzhůru na bůček páč jak říká Svar bůček krájený na tenké plátky je vlastně dietní geek 
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  maky Tue Jan 07, 2014 7:55 pm

Ba to já jen tak na okraj, také sem slyšel tvrzení výživových poradců, že bílé maso je dietní... a opravdu tomu věřím a dodržuju to každý den si dám kousek špeku, ten je přece nejbělejší!!!!!! Tak zdarec a braňme si tu naší krásnou linii...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  svar Tue Jan 07, 2014 10:06 pm

Být ty svátky ještě delší, tak jsem byl na nejlepší cestě dohnat linii pořádných chlapů i s dietním špekem  Very Happy 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zrání Empty Re: Zrání

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru