Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejlepší chlapova léta

5 posters

Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  PRADedaR Thu Apr 24, 2014 6:05 pm

Zítra 25.4 oslaví náš kamarád MAKY 63 narozeniny,všechno nejlepší a hodně spokojených let mezi tema co tě mají rádi přejí DedaR a Babulka.PS Babulka posílá tři hubany jeden napravo druhý nalevo no a ten třetí to mě nechce sama říct tak se rači ani nebudu ptat. Nejlepší chlapova léta 38652 flower geek 
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  maky Thu Apr 24, 2014 6:32 pm


Ano, ano, zítra se u mého Age: změní 62 na 63!!! Ach jo ty starej sklerotiku, ten třetí a nejsladší patří přece na čelíčko jako od maminky pro radost a štěstí!!!, Ale i tak Vám moc děkuju a za pěknou gratulaci a dej Miládce taky pár sladkejch, neboj já ti je na srazu vrátím!!!!, tak vzhůru do dalších spokojených, je to žůžo, jak si ráno říkám mám???, nebo nemám??? chce se mi nebo se mi nechce ( tím nemyslím na čůrání!!!) ale nepospíchá to, tak si ještě dáchnu!!! opravdu je to hoši skvělý a stále se nemohu nabažit nemuset ráno v půl šestý jako po celej život, ale jen chce se mi, a můžu!!!!  Teda asi není daleko kdy přijde chce se mi ale nebudu moc!!! to bude zase jinej fičák!!! Tak se mějte rezetkově...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  sali Fri Apr 25, 2014 6:24 am

Rok po roce léta běží,
zastavíš je ale stěží.

Nedělej si z toho nic,
že je ti zas o rok víc.

Hodně štěstí, hodně zdraví,
když je co, tak ať se slaví.

Hodně jídla, hodně peněz,
kde je práce tak tam nelez.

Láska ať tě provází,
ve štěstí i nesnází.

Krásné narozeniny ti přejí Sali a Jitřenka
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  maky Fri Apr 25, 2014 8:01 am

Čauky Sali a Jitřenko, díky za krásný veršovaný přáníčko, vše v pohodě, akorát ten kalendář se točí jako větrák v kavárně!!!, a nejde zastavit ale vypnout bych ho ještě nechtěl!!! Tak se tam v té krásné krajině vína a bodrejch lidí mějte moc hezky.
Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  Koci Fri Apr 25, 2014 11:00 am

Maky přeji ti ať to všechno ještě hodně dlouho jezdí!
Koci
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  maky Fri Apr 25, 2014 1:24 pm

Díky Kocino, když bůh a paňmáma dá......Také ti přeju dlouhé a spokojené manželství a prcek ať pěkně roste...Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  _Mickey_ Sat Apr 26, 2014 5:25 pm

Nazdarek Maky!

I ja se pridavam k zastupu gratulantu a preju secko secicko...co jeste nemas :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  maky Sat Apr 26, 2014 7:12 pm

Mlie meckiy, dikeju za pnaří, ty zustápy nybeli zeas tak dluhoé, ( no nečumte, zase tak vožralej nejsem, abych nevědel co píšu!!!) ale nějakej dobrotisko napsal, že je jedno jak je slovo napsané, stačí když je první a poslední správně, a mozek si to srovná!!!
ale na srazu si to proberem, kurňa mickey koukej přijet a nefrfněj, že tě zase doma potřebujou!!! až umřeš, taky po tobě ani pes neštěkne, jen kamarádi z fora si vzpomenou, že už ses dlouho neozval!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  _Mickey_ Sat Apr 26, 2014 7:25 pm

Maky nebudes mi verit, ale myslim na tebe kudy jezdim.
Minuly vikend jsme jeli do Milovic, hadej kudy? :-D

Ale dneska jsem mel den, ze uz jste na me malem mohli vzpominat:
Jeli jsme do Prahy do Kbel do muuuuzea a odvezt mladeho za kamosem na narozeninovou party a na fotbal na Spartu...cesta pohodicka, zaparkujem, prohlidnem muzeum, odvezem mladyho na misto urceni a ...

Sednu do auta a nastartuju...bum prask, rany jak z dela, potom motor naskocil a uz se nic nedelo. Tak to chcipnu, nastartuju znova, uz nic, uz pohoda. No dobra, tak snad dojedem.
V Praze vedro jako blazen (25C), tak mamina "tato zapni klimu, je mi vedro"...tak zapnu klimu a nic.. klima nejde :-/
No, nedeje se nic, jdou stahnout okna.
Dojedeme k jakemusi nakupnimu centru, jda se nadlabnout. Vyhledam sobe volne misto, vypnu motor a malem infarkt, bo piiiiiiiiiiiiiiiiiip chyba rucni brzdy (ja vim, zlobi me uz dlouho a dokonce jsem na pondeli objednan v servisu, ale tohle udelala prvne).

No, tak dojedu domu, nastesti uz bez nejakych vyfikundaci a rikam si, ze se podivam, zdali naaaahodou to nebyla jenom pojistka u ty klimy, kdyz uz nic...nj, ale ono se k tem pojistkam u klimy dostat, to je vec...tak snad zitra ;-)

Toz kdybych se uz neozval, tak to se mnou slehlo ;-)

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  maky Sat Apr 26, 2014 8:34 pm

Milej mikoušku, jasně, že přes Benátky a ve Vrutici do leva Milovice, do prčic kdybys jel ještě kousek rovně, tak trefáááá. Byl jsem doma a ba i sme grilovali!!!! No komu není rady tomu není RVHP!Neser a koukej dorazit na sraz!!!Vem zbojníky jako navigátory!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nejlepší chlapova léta Empty Re: Nejlepší chlapova léta

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru