Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nový značkový servis v Ostravě - NEBRAT!

Goto down

Nový značkový servis v Ostravě - NEBRAT! Empty Nový značkový servis v Ostravě - NEBRAT!

Příspěvek  Frodo Mon Nov 16, 2015 5:05 pm

Pro všechny Ostraváky a renaulťáky z okolí.
Zhruba před měsícem se pod Mariánskohorskou u Kauflandu otevřel nový značková servis Renault - firma CMN.
Chtěl jsem se podívat, jaké mají ceny a jak fungují, proto jsem využil prasklé žárovky v PP světle a zajel si ji vyměnit.
První pocit dobrý  - oproti 1 km vzdálenému Doležalovi mají na showroomu hromadu aut (Doležal skoro nic) a dokonce jsem tam potkal i prodejce, který mi kdysi prodával auto. Tím ale dobrý pocit končil.

Prvně mi chyběl pozdrav a úsměv - jsem na toto háklivý...
Když jsem se po 10 minutách vecpal ke stolu, jestli mi vymění žárovku, technik mne informoval, že momentálně nemá lidi, ať chvíli počkám. Po chvilce vyšel mechanik a já ho následoval k autu. Prvně chvíli stál u zavřených dveří, přemýšlel a hrál si s kartou. Když se mu podařilo otevřít auto, celkem snadno odjistil přední kapotu. Pak byl ale v pasti. Kapotu už neodjistil...
Když jsem mu poradil, chvíli čučel pod kapotu a hledal vzpěru. Pak se zeptal - která žárovka že to je...
Asi by nebylo na škodu, kdyby si nastartoval a zkontroloval všechny světla (jak to i někde dělají), ale to bych už chtěl moc...

Nakonec slavnostně nastartoval a zmizel v servise.
Pak se nic nedělo. Zhruba po 40 ti minutách jsem nevydržel a šel se zeptat, co se děje. Prý nemůžou vyšroubovat světlo...
S vykulenýma očima jsem technikovi vysvětloval, že ještě nikdy mi nemontovali světlo, že to jde normálně. Technik odběhl a po pěti minutách přišel a ukazoval, že si odřel celou ruku ale nejde to...

Po jedné hodině a dvaceti minutách mi předali auto... Oprava pouhých 120,- Kč. Aspoň to...

Nakonec mi to za mnou čekající zákazník vysvětlil. Vždy zde byl servis Hyundai, ale nepohodli se a museli přestat tyto vozy prodávat. Proto jsou zdejší mechanici zvyklí na jiné auta a Renaulty neumí...

Tak co, šli by jste si zde udělat třeba rozvody? Já tedy ne.
Asi jsem zde byl naposled. Asi určitě Very Happy
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru