Větrák

Goto down

Větrák Empty Větrák

Příspěvek  Popenec za Mon Nov 14, 2016 12:24 pm

Čau,
je to jen v mém autě, že mi to skoro vůbec nefouká, nebo to fouká do kabiny i vám tak málo. Když to dám na 3, tak jako jde cítit, že z toho něco fouká (kdybych před mřížku dal papír, tak se snad ani nepohne), když to dám na 4, tak se to o něco zlepší, ale srovnat to třeba s pitomou fábíí nebo twingem se to fakt nedá. Přitom to mám nastavené jen do kabiny. Pokud dám nohy a kabinu, tak mi do kabiny nejde skoro žádný luft, přestože to jede na plné kule. V tomhle mě to auto fakt štve. Může být někde po trati luftu nějaký problém, nebo proč to tak málo fouká?

Renault Twingo - r.v. 1999, 1.2, 43kw, poloautomat, shrnovací střecha.... Prcek jak má být.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Větrák Empty Re: Větrák

Příspěvek  kris za Mon Nov 14, 2016 1:48 pm

Cau, u mna to isté.... Twisted Evil

http://grandscenic.forumczech.com/t1540-slabe-fukanie-ventilatora

Scenic II 1,9dci 88kw 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  sali za Mon Nov 28, 2016 4:26 pm

Zkontroloval bych kabinový filtr. Něco podobného plus neustále zamlžená okna sem měl, když si auto nasálo polystyren co poletoval na parkovišti když dělali zateplení paneláku.
hoj sali

sali

Poeet p?íspivku : 643
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  David19 za Mon Jan 09, 2017 6:26 pm

Zdravím řešil jsem něco podobného a v mém případě byla příčina velice jednoduchá . V kufru pod boční tapucírungem dole jsou takové dvě mřížky které slouží na odvod vzduchu z auta , a na pravé straně sjel takový filc(asi tlumení nad blatníkem) a zakryl tu mřížku a problém byl na světě.Po odstranění filcu ventilátor fouká a nic se nemlží. Tak snad to pomůže Větrák 38652

David19

Poeet p?íspivku : 8
Registration date : 19. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Příspěvek  Sponsored content

Sponsored content

Návrat nahoru Goto down

Povolení tohoto fóra: