Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Větrák

4 posters

Goto down

Větrák Empty Větrák

Příspěvek  Popenec Mon Nov 14, 2016 12:24 pm

Čau,
je to jen v mém autě, že mi to skoro vůbec nefouká, nebo to fouká do kabiny i vám tak málo. Když to dám na 3, tak jako jde cítit, že z toho něco fouká (kdybych před mřížku dal papír, tak se snad ani nepohne), když to dám na 4, tak se to o něco zlepší, ale srovnat to třeba s pitomou fábíí nebo twingem se to fakt nedá. Přitom to mám nastavené jen do kabiny. Pokud dám nohy a kabinu, tak mi do kabiny nejde skoro žádný luft, přestože to jede na plné kule. V tomhle mě to auto fakt štve. Může být někde po trati luftu nějaký problém, nebo proč to tak málo fouká?
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Větrák Empty Re: Větrák

Příspěvek  kris Mon Nov 14, 2016 1:48 pm

Cau, u mna to isté.... Twisted Evil

https://grandscenic.forumczech.com/t1540-slabe-fukanie-ventilatora

Scenic II 1,9dci 88kw 2003

kris

Poeet p?íspivku : 135
Registration date : 11. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Větrák Empty Re: Větrák

Příspěvek  sali Mon Nov 28, 2016 4:26 pm

Zkontroloval bych kabinový filtr. Něco podobného plus neustále zamlžená okna sem měl, když si auto nasálo polystyren co poletoval na parkovišti když dělali zateplení paneláku.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Větrák Empty Re: Větrák

Příspěvek  David19 Mon Jan 09, 2017 6:26 pm

Zdravím řešil jsem něco podobného a v mém případě byla příčina velice jednoduchá . V kufru pod boční tapucírungem dole jsou takové dvě mřížky které slouží na odvod vzduchu z auta , a na pravé straně sjel takový filc(asi tlumení nad blatníkem) a zakryl tu mřížku a problém byl na světě.Po odstranění filcu ventilátor fouká a nic se nemlží. Tak snad to pomůže Větrák 38652

David19

Poeet p?íspivku : 8
Age : 48
Location : Strmilov
Registration date : 19. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Větrák Empty Re: Větrák

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru