Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

automatické sklápění el. zrcátek

+6
jaris
sali
hudy
xxmirek
MartinLM-SK
koprda
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  medabeda Mon Mar 30, 2009 9:00 pm

jaris napsal:HOY, zrcátka mi fungují stejně jako to popisuje medabeda Very Happy . Jednalo se mi o to, že pokud do nich vypneš přívod oným bazmekem, bude to jako v životě Twisted Evil - neny many, neny laska- a tudíž zrcátka zůstanou sklopená. Je fakt, že jsem nezkoušel nakolik lehce se dají odklopit růčo. rabbit
Jdou lehce růčo cheers
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  MartinLM-SK Tue Mar 31, 2009 4:05 pm

Mal už niekto spätné zrkadlo rozobraté ???
Mám problém, že keď ho sklopím tak mi ho naspäť už nevráti, možno ho vráti tak do polovice. Nezostáva, len spustiť okienko a ručne ho narovnať späť.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  medabeda Tue Mar 31, 2009 5:43 pm

MartinLM-SK napsal:Mal už niekto spätné zrkadlo rozobraté ???
Mám problém, že keď ho sklopím tak mi ho naspäť už nevráti, možno ho vráti tak do polovice. Nezostáva, len spustiť okienko a ručne ho narovnať späť.
Čau Márty,rozebrané jsem neměl,ale taky se mi jednou kouslo,zkoušel jsem to asi 2x narovnat a po 3tí se to rozchodilo a od té doby OK cheers .(třeba dlouho nepoužívaná funkce) zkus třeba prostříkat WDéčkem(KLOUB) nebo tomu podobný přípravek cyclops .Víc ti asi nepomůžu pale
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  MartinLM-SK Wed Apr 01, 2009 5:15 am

Kupodivu pomohlo.
Sklopil a vystrel som zrkadlá asi 20x za sebou. Sprvu sa im ani moc nechcelo (zadrhávali a zostávali v medzipolohe), ale nakoniec si dali povedať a teraz fungujú v pohode. Radím, nepomáhať im ručne, ale znova ich sklopiť elektricky a znova vystrieť a tak dookola. Priznám sa, že túto ich funkciu nepoužívam moc často a v tom bude asi aj problém. Takže, Méďabéďa ďakujem automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 38652 .
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  Grandík Wed Apr 01, 2009 6:45 am

Měl jsem také problém s otevíráním pravého zrcátka. Vždy však po dešti. Proto jsem jej demontoval, rozebral na součástky(je to docela hračka), ale ten mechanizmus na ovládání sklápění se mi nepodařilo rozebrat (tedy ono by to určitě šlo, ale měl jsem strach, že by to potom již nešlo dát dohoromady, je to asi lepené) Vyčistil jsem kluzné plochy a také prostříkl WD. Potom jsem vše smontoval a od té doby nemám problém. Na těch kluzných plochách bylo dost velké množství nějakého marastu a prachu, tak asi proto. Pokud má motorek velký odpor, tak jej elektronika odpojí od napájení a zrcátko se prostě dál nehne. Domnívám se, že i na tomto principu je založeno zastavování celého mechanizmu. Dle mého názoru tam žádné "koncáky" nejsou a vše zajišťuje elektronika v závislosti na zatížení motorku.
Dále jsem zkoušel zamknout auto a nastavit zrcátka. Po uzamčení auta mi nastavení vnějších zpětných zrcátek plně funguje. Ještě mně však napadlo, zda se napájení do zrcátek po nějaké době nevypne. Na to jsem však neměl čas, tak zase někdy příště. Myslím tím něco jako kontrolka uzamčení zadních dveří na voládání okének u řidiče a kontrolka uzamčení vozidla na vypínači umístěného na konzoli řadící páky. Jestli se nepletu, tak tyto po uzamčení vozidla po nějakou dobu svítí a poté zhasnou.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  hudy Thu Apr 02, 2009 4:41 am

Zrovna před týdnem se mi stalo s pravým zrcátkem něco podobného. Byl jsem v myčce a ta mi zrcátka odklopila (vyvrátila) směrem dopredu, tak nez kartáče dojely dozadu a omývaly zpátky hned jsem zrcátka nechal elektricky narovnat a sklopit směrem dozadu jak to má být (ted jsem ocenil, ze se dají ovládat i s vypnutým motorem). Po umytí jsem je chtěl narovnat, ale pravé se otevřelo jen do poloviny. Opětovným rychlým otočením ovladače sklápění tam a hned zase zpět se dootevřelo už do správné polohy. Při opětovném opakování bylo totéž, ale nějak jsem to dál neřešil. Druhý den už vše fungovalo OK, takže vliv na správnou funkci má opravdu voda.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  Grandík Thu Apr 02, 2009 7:59 am

Máš pravdu i mně se to vlastně po myčce stalo také, ale po vyschnutí to bylo plně funkční.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  MartinLM-SK Mon Apr 27, 2009 3:10 pm

Pýtal som sa v Renault servise o sofvérovú úpravu na sklápania zrkadiel pri uzamknutí vozidla. Pán v obleku mi povedal, že sa to nedá. Pre istotu si išiel svoje tvrdenie overiť aj do dielne k pánom v montérkach.
Poradil mi však, že ak si kúpim novú Lagúnu tak tam sa to už dá Laughing .
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  koprda Mon Apr 27, 2009 6:30 pm

MartinLM-SK napsal:Pýtal som sa v Renault servise o sofvérovú úpravu na sklápania zrkadiel pri uzamknutí vozidla. Pán v obleku mi povedal, že sa to nedá. Pre istotu si išiel svoje tvrdenie overiť aj do dielne k pánom v montérkach.
Poradil mi však, že ak si kúpim novú Lagúnu tak tam sa to už dá Laughing .

..máš pravdu, mně řekli v servisu to samé, tuto funkci má až laguna...já myslel udělat si to sám doma ( když to jde u laguny, půjde to i u scénica ), jenže sem nějakej línej jocolor
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

automatické sklápění el. zrcátek - Stránka 2 Empty Re: automatické sklápění el. zrcátek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru