Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jak jsem byl za blbce :-)

2 posters

Goto down

Jak jsem byl za blbce :-) Empty Jak jsem byl za blbce :-)

Příspěvek  RaCeK Thu Jul 31, 2008 8:00 pm

Přátelé moji, utrpěl jsem úžasnou příhodu. Na dovolené minulou středu jsem zjistil, že nám nesvítí potkávačky. Vytáhl jsem 1 žárovku ještě na trati a pohledem zjistil, že vlákno není přepálené. Na druhou žárovku jsem se podíval jen zvenčí a ta byla také nepřepálená. Upozorňuji, že jsem 5dní před tím měnil 1 prasklou žárovku, takže jsem si řekl, že žárovky to tedy nejsou. Prohlédl jsem pojistky a nenašel opět nic. Dojel jsem domů z HK na parkovačky + mlhovky a rozhodl se počkat na kolegu Ing. elektro Cigána, kterej mi řeší veškerý trable s elektrikou. Jenže ten se vrací z dovolené až příští týden a tak jsem to už nevydržel a navštívil (pro mne) nový autoservis u nás ve Slaném. Pan majitel má taky Grandika (resp. koupil ženě), takže ví co a jak. Nechal jsem to stát tam a zazvonil telefon... povídá: prošel jsem to diagnostikou a proměřil až k objímkách a je to v pořádku - jsou v háji žárovky - odešly v paticích. To dělaj ty levný žárovky, teď už beru jen Philipse...
A tak jsem byl samosebou za blbce. Nicméně z toho plyne poučení i pro ostatní... nekupovat levné žárovky a pokud přestanete svítit, každopádně zkuste novou žárovku, i když vypadaj zdravě Very Happy

RaCeK

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Jak jsem byl za blbce :-) Empty Re: Jak jsem byl za blbce :-)

Příspěvek  svar Sat Aug 02, 2008 1:09 pm

Nejsi první ani poslední, kdo je v omylu, že žárovka, která má dobrý vlákno tak musí svítit. Philips (cca300,-) mi vydržela 2 měsíce stejně jako "neznačková" za polovinu. Jinak je to určitě další zkušenost a dobrá rada pro ostatní.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru