Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Co vylepšit...

+6
xxmirek
jaris
berko
svar
RaCeK
Lazak
10 posters

Goto down

Co vylepšit... Empty Co vylepšit...

Příspěvek  Lazak Thu Jul 31, 2008 9:13 pm

Co by jste tady ještě třeba chtěli přidat za sekci, popřípadě jestli něco nepřejmenovat nebo neupravit?
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  RaCeK Tue Aug 05, 2008 11:04 am

Nazdárek, asi bych jen přesunul topic o vadném displayi do sekce Elektronika, namísto Interiéru Very Happy

RaCeK

Poeet p?íspivku : 12
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Lazak Tue Aug 05, 2008 5:00 pm

Hotovo scratch
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  svar Tue Sep 16, 2008 8:41 pm

Ke skupině "motor " by možmá šlo přihodit ještě převodovky a brzdy, aby se nemusela dělit skupina pohonu. Zvaž to co s tím a jak. cyclops K interiéru bych přiřadil karoserii ( exteriér)
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Lazak Wed Sep 17, 2008 4:54 pm

Kapánek jsem to rozšířil, nevím jestli jsi to takhle myslel, ale jinak to neumím scratch
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit.

Příspěvek  berko Wed Sep 17, 2008 6:19 pm

dobrý(,'')
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  svar Wed Sep 17, 2008 7:03 pm

Řekl bych, že to umíš docela dobře. Teď se můžeme rozepsat do nejmenších detailů
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  jaris Sun Mar 15, 2009 11:34 pm

HOY, jen mně tak napadlo scratch , jestli by nebylo dobrý založit v sekci Ostatní nový odkaz- study ,, Návody ", kde by se daly přehledněji najít nafocený postupy různých vychytávek ( Lazák- zvláštní klepot...,Svar-stěrače,naviják na rezervu...,Martin LK SK-úschovné priestory, výmena žiarovek...,Romča+Jara-parkovací asistent...atd,atd.). U danných témat pokračovat, aby se ,,nepřetrhla nit", ale nechat tam odkaz na řešení do Návodů. Třeba...Pokud jste pro, přehoďte tam každý svůj návod ,pls. A pokud budete něco dělat, chtělo by to fotit a fotit. rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Lazak Sat Mar 21, 2009 5:47 pm

Tak jsem vám tady moji drazí přidal sekci "Návody" a nějaké ty smajlíky, jak se mi bude chtít dám tady postupně další. Co vylepšit... 872773 Co vylepšit... 38652 Co vylepšit... 19836 Co vylepšit... 455606 Co vylepšit... 998869 Co vylepšit... 519902 Co vylepšit... 104611 Co vylepšit... 109403 Co vylepšit... 475575 Co vylepšit... 872631 Co vylepšit... 388709
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  jaris Sun Mar 22, 2009 9:20 pm

HOY, vřelé díky Co vylepšit... 38652 a světlo v duši Co vylepšit... 388709 , mistře svého oboru.... rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  xxmirek Mon Mar 23, 2009 7:24 pm

Ahoj,
Super nápad, pokud máš ještě nějaké smajlíky v záloze, tak je sem doplň. Všimni si, že se smajlíci hodně používají.Takže ještě jednou díky za všechny. Co vylepšit... 38652 Co vylepšit... 38652 Co vylepšit... 38652
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  jaris Mon Mar 23, 2009 9:21 pm

jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Lazak Thu Mar 15, 2012 7:53 pm

Zdarec, myslíte že by bylo dobré rozšířit toto forum i na sekce pro GSIII, nebo je to už dostatečně pořešeno na renaultforu?

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Děda Thu Mar 15, 2012 8:34 pm

Podle mě je to taky grand scenic, tak proč by tady neměli být, to jako, když má někdo na nový auto, tak ho sem nepustíme???

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Popenec Fri Mar 16, 2012 5:46 am

Neřekl bych že je to o tom někoho sem pustit nebo ne, ale ty nové Scénicy jsou už úplně jiná auta. Takže si myslím, že by to tu dělalo bordel, kdyby se to rozšířilo o další sekce... A když se podívám na RCČR, tak někteří ani neví, jaké auto vlastně mají.

Takže za sebe píšu, že Scenic III sem nepatří, tak jako sem nikdo nepíše o Scenicu I, ale jak říkám je to jen můj názor Wink
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  maky Fri Mar 16, 2012 6:04 am

za mně souhlas s Popencem, ale můžou mít vedle nás svou partu, nééé... Grand scenic a scenic II, a oni Grand scenic a scenic III.. ale nejsem zprávce ani majitel a tak do toho nemám ce kecat, jen můj názor je stejný s plameňákem, , nebo ženáčem!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Lazak Fri Mar 16, 2012 6:29 am

Měl jsem na mysli, jakože jestli forum roztáhnout a udělat stejné sekce pro GSIII jaké jsou na GSII. Jinak tady není žádný zákaz a omezení na vstup na toto forum. Může tady kdokoliv. Jen jestli to má smysl, jestli to už nepokrylo renault forum. Jak jsem zakládal tohle forum, tak na GSII nebylo nikde nic.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Děda Fri Mar 16, 2012 11:47 am

Já jsem to s tím zákazem myslel samozřejmě obrazně, a je také pravda to co napsal popenec, takže to stejně bude na majiteli nebo autorovi jak se rozhodne... affraid lol! jestli tak nebo tak Co vylepšit... 872631

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  svar Fri Mar 16, 2012 12:17 pm

Lazak napsal:Měl jsem na mysli, jakože jestli forum roztáhnout a udělat stejné sekce pro GSIII jaké jsou na GSII. Jinak tady není žádný zákaz a omezení na vstup na toto forum. Může tady kdokoliv. Jen jestli to má smysl, jestli to už nepokrylo renault forum. Jak jsem zakládal tohle forum, tak na GSII nebylo nikde nic.

Lazak
Pokud to neuděláš, tak asi nikdo nic nebude psát. Když to roztáhneš, tak určitě se někdo ozve se svýma zážitkama a zkušenostima. Při zadání do vyhledavače "grand scenic", máš odkaz sem. A jestli je to někdo s GS III, tak jde jinam. Konečný rozhodnutí je samozřejmě na Tobě, já osobně bych se nebránil. Třeba někdo časem přejde na GS III a bude rád za info na jedné hromadě Very Happy
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  maky Fri Mar 16, 2012 8:22 pm

Tak sem se nevyjádřil v ranním spěchu přesně, samozřejmě, že do našeho fora může nahlížet každý, komentovat kdo je přihlášený a přihlásit se může každý, neboť toto forum je veřejně přístupné a skutečně není fér ho pro někoho zavírat, jen souhlasím s popencem, že RS III je podstatně jiné auto, také nevím co to obnáší založit nové forum pro RSG III, a když se rozhodne, že se to naše rozšíří, tak nic nenamítám, protože vím, že nejhorší je izolace, ale měl sem za to, že každý typ vozu má svoje forum, mimo mateřské společné renaultí.... a dokonce sem si všiml, že spousta kluků co chodí na renault forum, tak u nás nepíšou?????? teda až na ty ukecaný vyjímky.... Ale máš pravdu Petře v tom, že naše RS II začne pozvolna vymírat a nakonec tu zůstanou jen dědcí co nebudou už řešit novější vůz.... a vy mladí odejdete na buď mladší RSIII nebo na úplně jiná auta.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Popenec Fri Mar 16, 2012 8:38 pm

Pokud by se to mělo rozšířit, tak bych to viděl asi takto. Při vstupu by si člověk rozhodl, jestli by chtěl vstoupit do témat pro II nebo III ale s tím, že pokec by byl pro obě verze společný. Prostě by se udělalo o jeden klik navíc při rozhodování k jakému autu by chtěl kdo psát.

Grand Scenic II -> klik -> Podtémata (karoserie, brzdy atd.)

Grand Scenic III -> klik -> Podtémata (karoserie, brzdy atd.)

Pokec -> klik -> prostě pokec pro všechny

Takhle bych to viděl já. Je to přehledné a každý si může vybrat. Otázka je jestli je něco takového proveditelného. Nebo třeba nějak jinak, návrhů by mohlo být určitě více.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Pule Tue Mar 20, 2012 9:57 am

hoj, musím naprosto souhlasit s popencem, přeci jen jsou to pořád grand scenici, takže bych se tomu nebránil, naopak by to mohlo pomoct budoucím zájemcům o tento vůz nebo naopak některé z nás v dobrém smyslu odradit. každopádně ať už staří nebo mladí zůstanou všichni pod jednou střechou
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Co vylepšit... Empty Re: Co vylepšit...

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru