Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

5 posters

Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  Vranik Sat Mar 28, 2009 9:48 pm

Dneska se mi při jízdě začal ozývat zvuk podobný jako tikání hodin, ozývá se to někde zpoza ovládání ruční brzdy.
je to naprosto pravidelný zvuk tik tak, pořád dokola , nenapadá mě co by to mohlo být, není to nikterak nahlas ale jak o tom člověk jednou ví ...
Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  Frodo Sun Mar 29, 2009 7:35 am

Že by bomba? Sorry.... Laughing Na Meganu mi tak začínalo cvakat servo, které ovládá klapky ventilace. Pak to začalo rachotit vždy, když jsem změnil směr ofukování - ale rachot byl silný, to by jsi jen tak nepřešel...
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  Vranik Sun Mar 29, 2009 7:51 am

tohle ne, tohle pri zaplem radiu preslechnes, a kdyz bys o tom zvuku nevedel tak to mozna ani nebudes registrovat Shocked
Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  Frodo Sun Mar 29, 2009 8:04 am

Tak ještě jednoduchá možnost, která ti sama přestane - mi se tak ozývá "ventilátor". Přidej na otáčkách ventilátoru a poslouchej změnu frekvence. Stalo se mi to mockrát - bylo to jako když jsme jako kluci strkali plast do špic na kole. Cvakalo to Very Happy a my byli borci.
Jde možná o nějakou nečistotu, která drnčí o ventilátor. Já jsem to vyřešil chvilkovým puštěním ventilátoru na maximum - cvakání zesílilo a pak cvak - a bylo ticho!
Přeji aby to byla jen taková "prkotina"!!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  xxmirek Mon Mar 30, 2009 3:57 pm

Ahoj,
u předchozího Scenica I,jsem měl také podobný problém. Vytáhl jsem kabinový filtr, kde bylo vše jak má být. U spolujezdce, pod přístrojovou deskou, jsem odklopil kryt ventilátoru a tam jsem měl kousek větvičky za stromu. No a to byla příčina celého problému.
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  medabeda Mon Mar 30, 2009 6:01 pm

Něco podobného jsem měl v Safranu a jak píše Míra,taky jsem měl ve ventilátoru nikoliv větvičku,ale listí Rolling Eyes
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  nera738 Tue Jan 12, 2010 5:53 am

múže biť aj to ked teplota klesne pod 5 stupnou tak sa zapína špirála na ohrev vzduchu kým je motor studený. skús si to odsledovat.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  nera738 Wed Mar 03, 2010 10:14 am

oprava: .... môže byť
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy Empty Re: zvuk zpoza ovladani parkovaci brzdy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru