Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Repas vstřikovačů

2 posters

Goto down

Repas vstřikovačů Empty Repas vstřikovačů

Příspěvek  R-ježek Tue Dec 21, 2021 7:58 pm

Dobrý den pánové, měl jsem auto v servisu na výměnu rozvodů a dal jsem auto celé zkontrolovat. Mechanik mi zjistil špatně fungující vstřikovače. Dal je na kontrolu do servisu a všechny musely projít repasem. Na volnoběh než byla trochu teplota to mírně kolísalo, v kopcích to bralo mnohem víc nafty než teď a celkově byla špatná odezva na plynový pedál. Kdyby se hodil někomu tento poznatek - vyšší spotřeba při akceleraci , za studenta kolísání motoru - otáček a celkově jinší zvuk chodu motoru = nejspíš vadné vstřiky. Ještě jsem nechal vyměnit olej v převodovce, chladicí kapalinu a brzdovku, tak mám doufám na chvíli klid od velkého servisu. Olej si udělám sám , to je v pohodě ale rozvody a vstřiky to je jiná. Tak ať vám to jezdí Repas vstřikovačů 38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

maky likes this post

Návrat nahoru Goto down

Repas vstřikovačů Empty Re: Repas vstřikovačů

Příspěvek  maky Wed Dec 22, 2021 7:43 am

čau Rudlo, zapomněl jsi na to podstatné cena ?? asi to nestálo pětikačku ?? A jinak všem hezký svátky a štěstí a zdraví do nového roku..
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Repas vstřikovačů Empty Re: Repas vstřikovačů

Příspěvek  R-ježek Wed Dec 22, 2021 9:40 am

Zdravím Maky, stálo to vše 25300,- , jen ten repas každého vstřiku 3800,-, odvezení do spec.servisu na vstřiky a práce kolem, tak snad budou zas na nějakou dobu v pohodě. Možná by to šlo udělat levněji, ale ze zkušenosti vím, že tady v servisních po Praze i mnohem dráž. Jen Rozvody by mi udělali v Praze min za 8500,- a ty vstřiky každý pomalu za cenu nového. Takže já jsem spokojený bo jsem čekal vyšší cenu. Krásné svátky a mnoho pohodových kilometrů v novém roce 😁
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

maky and petr novy like this post

Návrat nahoru Goto down

Repas vstřikovačů Empty Re: Repas vstřikovačů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru