Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rozloučení

2 posters

Goto down

Rozloučení  Empty Rozloučení

Příspěvek  R-ježek Wed May 04, 2022 8:37 pm

Vážení pánové a dámy,
s lítostí vám musím sdělit, že jsem našeho Rendu prodal. Šli jsme do většího - Ford Galaxy 2014 2.0 ecoboost automat. Dnes jsem se s Rendou rozloučil po třinácti letech a bylo mi, jako když odešel člen rodiny. Na Rendu určitě budeme celá rodina vzpomínat a já na toto auta určitě nezapomenu a nedám dopustit. Budu se za ně klidně i rvát, že je to opravdu kára s velkým K. Na tyto stránky rozhodně budu chodit, protože jsou tu skvělí borci. Chtěl bych moc a moc poděkovat Svarovi a Makymu za rady, nápady a prostě za vše kolem aut i za to jací jsou, byť jsem je nepoznal osobně. Sraz jsem nestihl ani jeden, což mne hodně mrzí. Snad se dokopu k výletu na váš sraz aspoň s Galaxem. Dal bych mu masku Very Happy abych nenarušoval atmosféru Renolťáků a Granďáků. Mějte se krásně a ať vám to všem jezdí. Rozloučení  38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Rozloučení  Empty Re: Rozloučení

Příspěvek  svar Wed May 04, 2022 9:31 pm

Gratulace k novýmu vozu a upřímnou soustrast starýmu. Nebudeš první, kdo by přijel na sraz s překabátěným autem.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

R-ježek likes this post

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru