Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...)

4 posters

Goto down

Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...) Empty Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...)

Příspěvek  vecino Sat May 02, 2009 10:25 am

Od tohoto vlákna si slibuju přehled servisů, kam jezdíte a jste spokojeni, že by jste na ně dali doporučení. Rozhodně nechci nikomu dělat reklamu - to odmítám. Já jsem teď furt jezdil do Rencka a už je odmítám sponzorovat (kapsu mi už vysáli solidně). Třeba zjistíme, že v naší blízkosti jsou nějaký šikovný ruce, který nám mohly vypomáhat už dávno.

1) Místo
2) Název servisu + odkaz
3) Ceny, zkušenosti, přístup,...
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...) Empty Re: Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...)

Příspěvek  Grandík Sat May 02, 2009 7:05 pm

Dobrý nápad, ale bohužel jsem žádného odborníka, opravdového Automechanika Renaultů s velým "A" nenašel. Vyměnit díly umím taky, tedy pokud k tomu nepotřebuji např. diagnostiku nebo plničku klímy. Dle mého názoru ne vše je na výměnu, někdy stačí jen šikovné ruce a vyměnit jen malý (levný) díl. Viz mikrospínače v klikách. Origo díl stojí cca 550,- Kč na jednu kliku. Mikrospínač bude jistě levnější a nežli znovu zoxiduje, auto bude mít určitě jiného majitele. Při nejhorším udělám stejnou opravu za pár korun znovu. Jen koupit ty správné mikrospínače!? Nějak se k tomu nemohu dostat. Very Happy

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...) Empty Re: Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...)

Příspěvek  svar Mon May 11, 2009 6:42 pm

Z vlastní zkušeností asi nepomůžu, protože využívám téměř vlastních služeb díky mému zaměstnání. Dost chvály je slyšet na servis v Traplicích u Uherského Hradiště- pan Mrkvica. Před několika lety jsem s ním měl zkušenost více než dobrou a předpokládám, že drží standard.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...) Empty Re: Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...)

Příspěvek  Georgess Mon Mar 19, 2012 10:40 am

Chlapi, a neco blize Breclave treba by nebylo, nemate nekdo zkusenost s dobrym servisem na Renaulty, v patek jsem byl ve znackovem a dneska jdu reklamovat praci. Super kseft, pak clovek nema chodit do znackovych servisu a to nemluvim, ze akci, kterou vypisuje oficialne Renault, k te se tvarili tak, ze ano, je, ale mi ji nenabizime:-( Skoda reci...
Georgess
Georgess

Poeet p?íspivku : 28
Registration date : 23. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...) Empty Re: Seznam ověřených servisů (cena / kvalita, tipy, doporučení, celá ČR...)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru