Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

xxmirek

+3
Lazak
koprda
xxmirek
7 posters

Goto down

xxmirek Empty xxmirek

Příspěvek  xxmirek Sat Aug 09, 2008 7:49 am

Starý Scénic připraven k prodeji ( Klikni na text )




xxmirek Staryz11

Generační výměna našeho Scénicu. Starý odchází a nastupuje mladší ...

xxmirek Sc10

Už jsme doma.

Výbava:
manuální převodovka, imobilizér, navigační systém, ABS, automatická klimatizace, el. ovládání zrcátek, ESP, lité disky, tempomat, záruka, boční airbagy, alarm s dálkovým ovládáním, dálkově ovládané centrální zamykání, kódování skel, multifunkční volant, autorádio, palubní počítač, parkovací asistent, posilovač řízení, repro, nastavitelná sedadla, nastavitelný volant, tónovaná skla, vyhřívaná zrcátka, el. ovládání oken, CD přehrávač, zadní stěrač, měnič 220 V, dělená zadní sedadla, výškově nastavitelná sedadla, podélný posuv sedadel, výsuvné opěrky hlav, 6 x airbag, satelitní navigace, indikátor parkování, senzor stěračů, otáčkoměr, protiprokluzový systém kol (ASR), venkovní teploměr
Další informace:
Inter. a exter. jako nový, po 1. maj., pravid. servis Renault, pneu Conti 205/55 R17, výbava Privilege, park. senzory, kontrola tlaku v pneu, velká navi, automat. klima Climatronic, multif. volant v kůži s ovládáním tempomatu, světel. a dešťový senzor, vše v elekt., velká klimat. schránka s loket. opěrkama mezi sedadly, automat. ruční brzda, ESP, ASR ( protiprokluz ), orig. Alu kola 17", 7 míst.

Zatím spokojenost až na problém s hláškou - kontrola emisí.

Slíbené foto:

xxmirek Img00011

xxmirek Img00010

xxmirek Img00012

xxmirek Img00013

xxmirek Img00014

xxmirek Img00015

xxmirek Img00018

xxmirek Img00019

Jen tak pro zajímavost hláška o kontrole emisí dneska zmizela affraid ......


Naposledy upravil xxmirek dne Sun Aug 10, 2008 9:06 pm, celkově upraveno 3 krát
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  koprda Sat Aug 09, 2008 10:06 am

Kurňa, zase ta krásná modrá !!!!! Dávám 1* a poprosil bych o víc fotek a bližší údaje ( rok výroby, motor, výbava ....) Shocked
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  xxmirek Sat Aug 09, 2008 10:12 am

koprda napsal:Kurňa, zase ta krásná modrá !!!!! Dávám 1* a poprosil bych o víc fotek a bližší údaje ( rok výroby, motor, výbava ....) Shocked

Koprdo máš to tam , fotky dodám odpoledne .
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  Lazak Sat Aug 09, 2008 10:24 am

Fakt krásný kousek. lol!
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  koprda Sat Aug 09, 2008 10:27 am

"xxmirek" - výbavu si popsal bezvadně, ale furt mi chybí r.v. ( řekl bych tak 2005 - 2006 podle zadních světel ) a hlavně co v tom máš za motor Question Question Ten měnič na 220 tam máš přímo ve výbavě nebo dodělávanej .. Shocked ? Jak si spokojenej s navigací, resp. jak podrobná je mapa ČR ? A na fotky se těším, doufám že budou i zevnitř !!!!
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  xxmirek Sun Aug 10, 2008 8:51 am

koprda napsal:"xxmirek" - výbavu si popsal bezvadně, ale furt mi chybí r.v. ( řekl bych tak 2005 - 2006 podle zadních světel ) a hlavně co v tom máš za motor Question Question Ten měnič na 220 tam máš přímo ve výbavě nebo dodělávanej .. Shocked ? Jak si spokojenej s navigací, resp. jak podrobná je mapa ČR ? A na fotky se těším, doufám že budou i zevnitř !!!!


Takže abych Ti to ještě doplnil, motor 1,9 DCi 88 kw,rok výroby 2005, měnič tam je již po předchozím majiteli, ještě jsem jej ale nevyužil. Navigace je možná dobrá věc, ale mapy jsou nepodrobné. Jelikož předchozí majitel mi nechal pouze mapu Německa. Teď se snažím sehnat mapu východní Evropy. Mám v současnosti nějakou verzi staženou ze stránek Renault club. Dnes to půjdu otestovat. Jen mi ještě celkem vadí to,že navigace na mě mluví německy. Ptal jsem se v servise, čeština zatím do toho není. Včera jsem slíbil fotky, ale celé odpoledne u nás pršelo, takže fotky budou snad dnes, jelikož svítí krásně sluníčko. Laughing Laughing

xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  velrybar90 Sun Aug 10, 2008 8:57 am

zdravím tě zde na foru.
jak tak koukám, úplně stejná barva co já, akorát výbava lepší. přidej určitě další foto, ať se můžeme kochat. je to parádní kára.
velrybar90
velrybar90

Poeet p?íspivku : 56
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  Frodo Thu Aug 28, 2008 6:20 pm

Kráááááásná barva. Když jsme rozhodovali v jakém kolórku to koupíme, já byl pro tuto modrou, žena pak pro tu, kterou máme. Hádejte, kde vyhrál? Laughing
Ale vážně, tato barva tomu vysloveně sluší. Ale abych nebrečel - na té mojí není vidět špína - měsíc jsem to nemyl a z dálky to bylo furt čisté. Je pravda, že po dnech špinění se musela ta vzdálenost neustále zvětšovat.... Surprised

Gratuluji k přírůstku do rodiny a přeji mnoho šťastných kilometrů!
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Fešák

Příspěvek  vlvacha Sun Aug 31, 2008 4:08 pm

Je to fešák ,ale chtěl jsem se zeptat na mapy do navigace je možné ??
vlvacha
vlvacha

Poeet p?íspivku : 32
Age : 54
Registration date : 31. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  xxmirek Mon Sep 01, 2008 4:11 pm

vlvacha napsal:Je to fešák ,ale chtěl jsem se zeptat na mapy do navigace je možné ??

Díky za pochvalu autíčka, to vždy potěší. Laughing Co se týče map do navigace, tak tento problém řeším také. Jelikož předchozí majitel mi tam na CD zanechal mapu německa a částečně mapu ČR. Pokud prohlédnu mapu Německa, tak ta je hodně podrobná, což se o mapě ČR říci nedá. Zkoušel jsem různé odkazy na mapy, ty se dají vyhledat na fóru Renault. Ale vše bezvýsledné. Buď to vypálené CD vůbec nepřečte, nebo pokud to CD nevyplivne hned, napíše mi že se jedná o nekontabilní verzi. Vypálil jsem i verzi která přesně odpovídá typu navigace a ani to nechce číst. Dle informací z Renaultu by se měla dát koupit originální verze pro východní Evropu. Cenově by se měla pohybovat cca 4 - 5 tis.
Jestli je tato informace pravdivá jsem neprověřoval. Zatím tedy se pokouším sehnat něco na netu.
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty "MALÝ DVOJNÍK"

Příspěvek  xxmirek Sun Nov 16, 2008 10:42 am

To jsem Vám takhle jednou vyvez svou rodinku na nákupy Very Happy - a koho nepotkám.... , vedle bylo volné místo-tak jsem toho hned využil a pořídil tyhle fotky. affraid
Fotky zveřejňuji bez svolení majitele - tak doufám, že se nebude zlobit. xxmirek
xxmirek Dsc00256mi6.thxxmirek Thpix


xxmirek Dsc00255vw8.thxxmirek Thpix
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  ScenicNoir Mon Nov 17, 2008 6:19 pm

Krásná barva. Co používáš na leštění laku ?

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  xxmirek Mon Nov 17, 2008 6:33 pm

ScenicNoir napsal:Krásná barva. Co používáš na leštění laku ?
Ahoj,
nic až tak speciálního. Auto umyji šamponem, ani neznám značku, potom jej vysuším hadrem a naleštím leštěnkou, kterou jsem koupil v Globusu. Je to leštěnka za cca 350 K4 -množství je 750 ml. J eto leštěnka s nějakým barevným pigmentem. Leštěnka se musí koupit identická s barvou auta. Leštěnka je určená pro metalické barvy. Auto se celé touto leštěnkou natře. Po cca 10 min. vznikne na autě bílá emulze, která se flanelovám hadrem rozleští. No a potom je výsledek takový jaký je. Ale myslím si, že postupkterý jsem popsal, je stejný jako u všech leštěnek.....
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

xxmirek Empty Re: xxmirek

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru