Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW

2 posters

Goto down

Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW Empty Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW

Příspěvek  mistrli Sun May 31, 2009 3:51 pm

Zdravím,ono to tak ani nesouvisí s výše uvedeným motorem já mám totiž 1,5 dci 78kw,ale možná je to podobné. Před 3 měsíci jsem zakoupil Granda rok výroby 2006 přihlášený 1/2007 ve Francii. Auto jsem koupil od firmy GREGORCAR kdy s majitelem došlo k rychlé domluvě a dovozu mě vybraného vozu. Má(měl v době koupě) najeto 121450km,servisní knížku a celkově byl ve velmi dobrém stavu. Týden po koupi jsem si zajel do jednoho autorizovaného servisu v Ostravě zda by mi auto "prolustrovali". Mechanik chtěl "Vinko" kouknul do monitoru a říkal,že vše je o.k. podle servisní knížky tzn. výměny všech filtrů a olejů v předepsaných intervalech a že i rozvody jsou vyměněny tak jak je uvedeno v servisce. Pak tak nějak mimochodem podotkl ,že je tam vyměněno i ještě něco navíc,ale to nemůže blíže specifikovat jelikož je to INTERNÍ záležitost Fy. Renault.... Tím mě dostal, ale já z něho už více nedostal pale Takže jsem pojal podezření a šel tedy k jinému prodejci Renaultů a vše se opakovalo... affraid Teď po skoro 3 měsících jsem zjistil,že jeden kolega pracuje u dalšího prodejce Renaultu takže jsem ho seznámil s problémem a on mi potvrdil, že opravdu zaměstnanci pod hrozbou snad i propuštění nesmí dávat informace,které jsem požadoval. Jelikož se ale jedná o dobrého kolegu tak mi předevčírem přinesl 2 papíry formátu A4 plně popsané co,kde,kdy bylo s vozem prováděno. Vše souhlasilo až na to,že v 10 měsíci 2008 při 118000 km došlo k pravděpodobně zadření motoru affraid affraid affraid Podle seznamu (opravdu dlouhému) který právě začínal těmi šálky a pokračoval přes písty, ložiska,a atd včetně turba to tipuju na stejný problém jako u Lazáka. No závěr je takový, že teď mám vlastně vůz ,který má na tachometru aktuálně 124000km,ale ve skutečnosti 6000km. Nevím jestli se mám tedy radovat Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW 38652 nebo se bát Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW 109403 Ale po těch 3 měsících jsem se s autem opravdu skamarádil a na Granda nedám dopustit.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW Empty Re: Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW

Příspěvek  svar Sun May 31, 2009 6:30 pm

Vkždým případě to ukazuje, podle dílů, na kompletní GO motoru, takže jsi v "záběhu". Je to zřejmě + bonus ke klidnému cestování. Najezdi co nejvíc Zvláštní klepot 1.9.DCI 88kW 19836
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru