Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

moje zapojení (umístění) navi

2 posters

Goto down

moje zapojení (umístění) navi Empty moje zapojení (umístění) navi

Příspěvek  Davik Fri Jun 05, 2009 11:22 am

Ahoj Scéničáři,

jsem si minulý víkend trochu hrál a „vytunil“ jsem přívod napájecího kabelu k navi (PDA). Původní zapojení nevyhovovalo, neboť mi kabel dost šponoval (bál jsem se, aby mi to nevyviklalo konektor v PDA), tak jsem to vyřešil klipy (viz link), u kterých jsem odřízl „očko“ na protažení pásku a přilepil na palubku. Bohužel jsem měl vcelku nekvalitní vteřiňák, tak mi to dost teklo po palubce, tak jsem to musel ještě drhnout kartáčkem, abych přebytečné lepidlo dostal pryč (není zohledněno na fotkách)
Možná vás to inspiruje, pač jak to má uživatel Lazak je pro mě dost nepraktické. Vadil by mi ten všudelezoucí napájecí kabel a hlavně umístění na levém okně – v zorném poli nejdůležitějšího levého zrcátka.
Policajti zatím neprotestovali - v zorným poli to není, navíc když navi nepoužívám, tak si radši sundavám držák – kvůli případným nenechavcům, co by chtěli kvůli tomu vlézt do auta (mysleli by si, že je navi v kaslíku).
Byl bych rád na vaše +/- reakce, v případě dotazů mě neváhejte kontaktovat.

http://scenicii.rajce.idnes.cz/Umisteni_uchyceni_navigace_-_PDA/


Naposledy upravil Davik dne Sat Jun 06, 2009 11:58 am, celkově upraveno 1 krát

Davik

Poeet p?íspivku : 18
Age : 43
Location : Strakonice,Cheb
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

moje zapojení (umístění) navi Empty Re: moje zapojení (umístění) navi

Příspěvek  Grandík Fri Jun 05, 2009 11:51 am

Nápad vcelku dobrý, ale provedení, nezlob se, to je trošku prasečina. affraid To lepidlo se ti docela dost rozlilo. Embarassed Osobně bych to asi řešil nějakým plastíkem pod panel klimatizace. V pravé části panelu klimatizace mám namontovaný takový držák potažený koženkou od společnosti "KUDA" nebo jak se to jmenuje, pro umístění držáku na bobilní telefon. Tato "noha" je také jen zakotvena pod panelem klimatizece. Tedy žádné lepení nebo šroubování.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

moje zapojení (umístění) navi Empty Re: moje zapojení (umístění) navi

Příspěvek  Davik Fri Jun 05, 2009 12:40 pm

díky za názor, lepidlo jsem z větší části odstranil. Mohl bys mi prosím udělat nějakou fotku, jak to máš v autíku vyřešený Díky

Davik

Poeet p?íspivku : 18
Age : 43
Location : Strakonice,Cheb
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

moje zapojení (umístění) navi Empty Re: moje zapojení (umístění) navi

Příspěvek  Grandík Sat Jun 06, 2009 6:17 am

Navigasi zatím nemám, tak jen kafrám, ale jistě nějakou tu fotku udělám.

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

moje zapojení (umístění) navi Empty Re: moje zapojení (umístění) navi

Příspěvek  Davik Sat Jun 06, 2009 11:54 am

koukal jsem na ty držáky na www, vypadá to dost luxusně (pro uchycení mobilu ideální - tvůj případ), ale nedokážu si to představit pro navi. Podle mýho názoru musí být navi v ve výhledu - idelálně "přicuclá" na skle. Přeci nemůžeš jedním okem koukat na cestu a druhým šilhat na navi umístěnou u ventilace (panelu klimy). Ale je to můj názor, když stačí například jen hlasová, tak jí můžeš mít třeba na zemi - signál z družic tam snad bude:-)))

Davik

Poeet p?íspivku : 18
Age : 43
Location : Strakonice,Cheb
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

moje zapojení (umístění) navi Empty Re: moje zapojení (umístění) navi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru