Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Servo

+2
MartinLM-SK
Horacio
6 posters

Goto down

Servo Empty Servo

Příspěvek  Horacio Sat Jun 27, 2009 9:35 pm

Zdravím Grandy,mám prosbu,dotaz- může mě někdo poradit? Stal jsem se majitelem Granda a 2věci mě vrtají hlavou-za prvé zrcátko?Občas z něj slyším jemné vrčení-nějaké relátko nebo motorek?Za druhé asi servo,nevím při srovnávání kol z rejdu levá i pravá strana mírné vrznutí. Ví někdo? Předem moc Díííky za odpověď Zdraví Horácio.

Horacio

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 23. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Vrznutí při srovnávání kol z rejdu.

Příspěvek  Horacio Wed Jul 15, 2009 5:39 am

tak jsem zjistil,že to dělá horní uložení tlumičů-přidřené ložisko-při pootočení volantu se natáčí mírně i pružina,můžete poradit,musí se vyměnit tlumič,nebo se dá vyměnit pouze ložisko-díky moc za každou radu. Zdraví Horácio.

Horacio

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 23. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  MartinLM-SK Wed Jul 15, 2009 9:36 am

Ahoj, mal som to isté. Vymenili mi iba ložiská na oboch stranách. Oprava v neznačkovom servise dva dni, nakoľko ložiská museli objednať. Cena cca 450€ (materiál, práca, geometria a práca na nej)
Ak môžem doporučiť daj si vymeniť aj tlmiče. Nie sú tak dráhé a je predpoklad, že keď ťa opustili ložiská tlmiče nebudú na tom o nič lepšie. Ja som to neurobil a teraz na kontrolnej stolici mi vyšlo, že som nemal váhať.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty ložiska

Příspěvek  Horacio Fri Aug 28, 2009 6:24 pm

Díky za info.Tak jsem se pídil a v Auto Kelly se daj ložiska horního uložení kopit za 5400 kč.2ks.Ještě musim sehnat dobrý servis.Zdraví Horácio

Horacio

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 23. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  medabeda Sat Aug 29, 2009 6:27 am

Horacio napsal:Díky za info.Tak jsem se pídil a v Auto Kelly se daj ložiska horního uložení kopit za 5400 kč.2ks.Ještě musim sehnat dobrý servis.Zdraví Horácio
Podívej se zde http://katalog.mjauto.cz/index.phtml?za 5400kč by to bylo i s tlumičema Twisted Evil .Kupoval jsem KYB plyno kap.a spokojenost Laughing
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  jirkaol Mon Jun 02, 2014 1:07 pm

Nevím jak to popsat, ale při vytočení kol doleva nebo doprava se mi zdá, že slyším takový hučivý zvuk. Po konzultaci s kolegy v práci, (všichni odborníci na všechno Servo 388709 ), jsme došli k tomu, že by to mohlo být servo, a že si mám zkontrolovat hladinu oleje. Problém je, že nemám tucha kde najdu nádržku na olej, pokud ji dvojkovej scenic vůbec má. U jedničkovýho byla vepředu u nárazníku. A nevíte kde ten servomotorek vlastně je umístěn? V servisním manuálu jsem nic nenašel, možná jen špatně hledám.
Za všechny rady předem děkuji.
jirkaol
jirkaol

Poeet p?íspivku : 63
Location : Olomouc
Registration date : 20. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  Karlučo Mon Jun 02, 2014 1:12 pm

No nevím, grand nemá servo ale elektromotor.
Karlučo
Karlučo

Poeet p?íspivku : 515
Age : 45
Location : Křoví
Registration date : 10. 12. 12

https://www.youtube.com/user/karelracek/videos

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  jirkaol Mon Jun 02, 2014 5:59 pm

Předpokládám, že u kraťase to bude stejné. Mě to bylo divné, že tam ta nádobka prostě nikde nebyla k nalezení.
Tak mě ale teď napadá co tam teda tak vrčí. U otáčení volantu to nedělá, až když se rozjedu, třeba když se potřebuju otočit na malém prostoru.
Každopádně dík za radu.
jirkaol
jirkaol

Poeet p?íspivku : 63
Location : Olomouc
Registration date : 20. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  maky Mon Jun 02, 2014 7:53 pm

ano scenic II má elektrickej posilovač řízení, proto jde i když motor neběží, ale máš zapnuté zapalování!!( výhoda, když tě táhnou protože ti neběží motor, ale máš dobrou baterku!!)
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  Karlučo Tue Jun 03, 2014 6:46 pm

Dovolim si souhlasit. Elektro servo funguje jen když je motor nastartován.
Karlučo
Karlučo

Poeet p?íspivku : 515
Age : 45
Location : Křoví
Registration date : 10. 12. 12

https://www.youtube.com/user/karelracek/videos

Návrat nahoru Goto down

Servo Empty Re: Servo

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru