Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

3 posters

Goto down

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan) Empty Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

Příspěvek  bambinot Fri Aug 07, 2009 9:23 am

Zdravím přátelé,
po delší pauze Vám tady napíšu svojí zkušenost, musel jsem to dlouho "vydejchávat"! Před srazem v Mělníku mě kleknul Grandík, ztráta výkonu a od 2500ot/min. se dusilo. Zároveň se ukázali hlášky "abgassystem defekt+einspritzung pruefen".Vyčistil jsem EGR a po té odpojil baterii, aby se poruchy vyresetovali. Bohužel, zůstali nadále a tak jsem zajel do Mostu, to jsem si naběhl!!! Na diagnostice zjistili poruchu EGR ventilu a obvod snímačů č.2-sem patří pedál plynu a tlakové čidlo klimy.Předpokládal jsem, že to jsou odborníci a že mají již nějaké zkušenosti, tak jsem tam Grandíka nechal. Asi za 2-hoď ky mi technik sdělil, že je vadný EGR a že jej objednal(pátek) a zítra bude(sobota) Cena s prací cca.9.000kč affraid V sobotu mi už volal, že EGR dorazil, ale je porušená zástrčka s pinama, tak posílá zpět a nový bude až v úterý. V úterý volal, že EGR mají a během dne vymění a ozvou se. Již se neozvali, ve středu také ne, tak jsem ve čtvrtek jel do Mostu. Myslel jsem, že si ze mě dělají "p....", přinesli mi ukázat řídící jednotku, že se musí odvézt do Teplic na proměření(cca. 3.000kč). S novým EGR ventilem se pořád ukazují poruchy. pale V pátek volal, řídící jednotka je dobrá a pokračují v hledání!!! Další telefon byl v úterý, že prý zkoušejí vyměnit pedál plynu z jiného auta a jak jinak, "pokračují v hledání závady". Do pátku se nic nedělo, tak jsem v sobotu opět vyjel do Mostu. Měl jsem asi štěstí, byl tam i mechanik, co na tom dělal, tak jsem se ptal, co vše dělali. Prý zkontrolovali celý motor a elektriku Question Tak jsem se hned zeptal, jestli kontrolovali i klimu, protože jsem ji nepoužíval a nevím, v jakém je stavu. Odpověď byla jednoduchá, "samozřejmě ano"! Takže klasika, odjel jsem domů a oni pokračují dále. V úterý telefon, zjistili "VADNÉ TLAKOVÉ ČIDLO NA KLIMĚ", výměna+doplnění(cca. 4.000kč)Tak celkem s prací 20.000kč affraid
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan) Empty Re: Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

Příspěvek  Vranik Fri Aug 07, 2009 2:01 pm

tak to ale snad nejsi povinen platit, tys chtel odstranit zavadu a tu zpusobovala klima takze bych to videl jen na ty 4tis
to je jako by ti kvuli tomu treba prezuli auto a ackoli to s tim nema co delat tak to chteli zaplatit

jinak me se stalo to stejne, tlakove cidlo + naplneni, 5,5tis
Vranik
Vranik

Poeet p?íspivku : 82
Location : Severně od prahy
Registration date : 14. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan) Empty Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

Příspěvek  bambinot Fri Aug 07, 2009 5:25 pm

Zdravím kolego,
to je pravda, že jsem to nemusel platit a mohl jsem po nich požadovat zpětnou montáž původního EGR ventilu, jde ale o to, jestli by mi potom auto totálně "nerozesrali", jestli bych mohl být u zpětné výměny atd. Když jsem viděl ten jejich přístup, tak jsem rád, že mám Grandíka zpátky a že to jezdí!!! To víš, že jsem to probíral se známými, vesměs jsme se shodli na tom samém. Mám demontované věci, tak zkusím od někoho zkontrolovat EGR a pokud bude dobrý, tak to zkusím potom vyřešit ještě jinak. Ale i tak, tomuhle "značkovému" servisu se budu zdaleka vyhýbat pig
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan) Empty Re: Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

Příspěvek  pirduch Wed Aug 12, 2009 7:36 pm

Již několikrát mne spousta lidí odrazovala od hůrkovo "servisu" v Mostě, a koukám,že asi měli recht...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan) Empty Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

Příspěvek  bambinot Thu Aug 13, 2009 5:38 pm

Zdravím kolego,
to měli pravdu,asi již měli osobní zkušenosti! Také já tě před tímto servisem varuji affraid
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan) Empty Re: Autocentrum Hůrka-Most (Renault-Dacia-Nissan)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru