Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi

2 posters

Goto down

Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi Empty Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi

Příspěvek  standa Sun Dec 13, 2009 9:42 pm

Zdravicko Smile

Mam v scenicu zabudovanou navi, je to carminat navigation informee 2:
Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi 65320073
, najde se nekdo na foru kdo ji ma taky? Displej je barevny, sice ne moc kvalitni ale nezkousel jste nekdo poslat do toho disp signal treba z dvd?

Ale hlavne by me zajimalo jak vyresit aux, usb a cteni mp3, coz jsem pri koupi auta tak nejak automaticky bral ze to ta navi bude umet, nejako me to nedoslo Sad
Audio connection box od renaultu dle oficialnich informaci s touhle navi vubec nefunguje. Proto uvazuju o tomhle , ale Vsude se setkavam s nejakym oznacenim tuner list, update list, popravde nevim o co jde a hlavne jestli se to taky tyka te moji navi nebo jenom klasickych radii. Nejsem si proste jisty zapojenim a jestli to vubec bude fungovat. Procetl jsem toho hodne uz fakt hodne ale nejake poradne zarucene informace jsem nenasel(a primo sam mam tak trosku strach se zeptat, protoze vzdycky ocekavam jen negativni rekace jaky nejsem hlupak...), google me nasel i hodne fr diskuznich for a francouzsky umim tak maximalne slovo bonjour, ktere mam vyctene z te nahrazky másla od Ramy Very Happy predem vsem dekuji za jakoukoliv radu

standa

Poeet p?íspivku : 21
Location : Ostrava
Registration date : 21. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi Empty Re: Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi

Příspěvek  palladin Mon Dec 14, 2009 5:53 am

Ja som pred letom niekde na nete videl box na pripojenie A/V, ale keďže som nakoniec kúpil auto s bežným rádiom, tak som to vypustil. Ten box sa zapájal do kabeláže a mohol si tam pripojiť napr. DVD alebo kameru...
Teraz mám problém s kompatibilitou vstavanej bluetooth HF (Nokia CARK-112) a riešim to, že by som kúpil novšiu sadu (cca 100€), ktorá podporuje aj A2DP profil a ak má rádio vstup, tak je možné výstup dať do AUX. Zdá sa mi, že tieto rádiá majú AUX cez CINCH. Jedine že sa to nebude dať ovládať z volantu. Kompatibilita je tam aj s inými značkami MT. Cenovo je to rovnako ako tie boxy na USB. Dokonca na Mazda fóre som čítal o tom ako tieto boxy zamrzli, keď v blízkosti zazvonil mobil...
Osobne mám aj FM transmitter, aj keď je to počúvateľné ale nebaví ma hrať sa s diaľkovým ovládačom...

Prajem veľa šťastia pri riešení problému Smile
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi Empty Re: Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi

Příspěvek  standa Mon Dec 14, 2009 9:04 am

Jakoze ted to mam vyresene tak, ze tam mam hozene radio z meho predchoziho clia, kenwooda co ma usb i aux, na ovladani uplne perfektni ale skoda toho displeje. Navic v aute byla vestavena HF jak jsem ho kupoval (tenhle parrot) a tu taky nemam zapojenou. proto stojim pred otazkou jestli zapojit zpatky tu navi + dokoupit ten box, tim bych ziskal ovladani pod volantem, HF a tu navi (no a jeste ukazatel času a teploty Smile ) a nebo zustat u toho kenwooda. o tu navigaci me nejde, mam klasiku tomtoma, takze me jde spise o to ze me tam ten věčně zhasly a nevyužity displej štve :/

standa

Poeet p?íspivku : 21
Location : Ostrava
Registration date : 21. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi Empty Re: Vyuziti displeje navigace + aux/usb k navi

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru