Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nosic na bicykle

+2
pirduch
grand20_16v
6 posters

Goto down

Nosic na bicykle Empty Nosic na bicykle

Příspěvek  grand20_16v Tue Apr 20, 2010 11:24 am

zdravim, mate niekto skusenosti s nosicmy, ktore sa montuju na 5 dvere (na kufor) ? ako je to s manipulaciou , pripadne na co dat pozor pri vybere spravneho typu ?
dikes za akekolvek poznatky

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  pirduch Wed Apr 21, 2010 7:21 pm

Taky budu rád za postřehy,anžto zapálený cyklistik...Já teď pro změnu bojuju se střešním nosičem,protože origoš,co mám na autě, je hodně širokej, a nenarvu tím pádem na něj klasický držáky na kola....tak snad se mi podaří udělat objímky,co půjdou ob jednu dír na kolonosičích,abych je mohl nasadit...
O nosiči na zadní dveře bych taky uvažoval,i když...zatím se mi daří dát i k dvojčatům do kufru 2 trekingový kola + vozejk za kolo pro holky...a spoustu dalších věcí...ale je to prostě skládání...
Tak kdo má nějakou zkušenost, piště prosím....díkec
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  svar Thu Apr 22, 2010 4:54 am

Osobně zkušenost nemám, ale kolega má Espace a chtěl ho taky. Ovšem zjistil, že celá váha je na pantech a navíc s nosičem neotevře dveře. Druhá typa sice byla uchycená do střešních ližin, ale o dveře se opírala jenom přes přísavky a opět otevřít byl problém. Nakonec zvítězil nosič na tažný Shocked
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  vecino Thu Apr 22, 2010 6:23 am

Já jsem o tom taky jednu dobu uvažoval, ale odradila mě jednak cena a také nepraktičnost - nemožnost otevřít páté dveře. Nevím třeba teď už mají nový typy, kde to jde, ale zase jak píše svar je to náhul na panty. Šel jsem cestou klasických nosičů na střechu a je to ok.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  Kopy Fri Apr 23, 2010 6:40 am

Zdar,já osobně bych to dal na střechu a sebou vozil při nejhorším nějaký skládací schůdky nebo kastl se starobrnem.
Co takhle nosič na tažný ,jestli máš.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  vecino Fri Apr 23, 2010 6:45 am

Já mám dva metry takže ok, ale chápu že pro někoho s menším vzrůstem to může být problém. Holt je to vysoký.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  pirduch Fri Apr 23, 2010 4:36 pm

vecino napsal:Já mám dva metry takže ok, ale chápu že pro někoho s menším vzrůstem to může být problém. Holt je to vysoký.

Nu já sice 2 metry nemám, ale zvládl bych to taky, leč zatím jsem nesehnal takovej, co by šel na ty naše origo široký střešní příčníky...pokud teda nechci nakoupit přímo u Renaultů....
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  maky Fri Apr 23, 2010 7:37 pm

Nazdar hoši, tak ten nosič na 5 dveře, opravdu zatěžuje panty, ale to horší je, že když chcete otevřít ty dveře musí vše dolu, naproti tomu ten nosič na kouli je teď v prodeji v PENY za 2650kč včetně světel, a co je hlavní je odklopný a tak se dají 5 dveře otevřít bez sundavání kol. Ale není potom za co zapojit vlek. Naproti tomu když dáš na střechu ouzkej bag, tak k němu v pohodě švihneš ještě držáky na 2 kola a klíďo ještě na kouli hodíš vlek. No a udělat nové C panty ( ohnuté kulatinky se zavitem) není až tak velký problém. Tak a vybírejte Maky.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nosic na bicykle Empty Re: Nosic na bicykle

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru