Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestartuje Renault Scenic....

+6
Lazak
bambinot
Prašík
svar
hudy
bobik
10 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Nestartuje Renault Scenic.... - Stránka 2 Empty Re: Nestartuje Renault Scenic....

Příspěvek  maky Sun May 02, 2010 1:33 pm

Čau Bobíku,zavolej si na tel číslo 605580258, nebo mejla na info@cheero.cz tam je chlap, tuším Petr se jmenuje a vyndáš rádio zabalíš dáš 500 kč, za odblokování a 100kč poštovné do balíku k rádiu a za týden (já za 3 dny) rádio doma a maká bez kodování,( já to mám protože mi nejde displej a nemohl sem zadat kód i když ho znám) dokonce mi jde ovládání pod volantem a ovládání měniče cd pod sedačkou.Tak se měj a ať ti to vyjde maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje Renault Scenic.... - Stránka 2 Empty Re: Nestartuje Renault Scenic....

Příspěvek  bobik Sun May 02, 2010 2:21 pm

Takže všem tu : Radio maká za pomocí rad zde se mi ho podařilo vytáhnout a na rádiu byl napsaný poslední kód fixem takže jsem ho zadal a rádio šlapalo . Nechytání bylo způsobeno kontaktem snímače otáček , špinavý to mi jak jinak poradili členové tohoto fóra nebudu jmenovat ale v mém článku je určitě najdete , moc jim děkuji za rady a nápady .
No a nakonec aby toho nebylo málo na jeden víkend , tak jak jsem očistil ten kontakt snímače otáček tak to sice chytalo ale motor šel nějako divně na volnoběh se strašně celé auto klepalo , nemělo to žádný výkon a psalo mi to ABS a ESP Fault a check emisions . A auto jelo nějako divně tak jsem zavolal známému a on hnedka věděl že to bude s největší pravděpodobností nějaká vadná zapalovací cívka , říkal že sice nemá diagnostiku ale pokusem omyl to zjistil dal new cívku a vše funguje tak jak má , nikde nic to nepíše auto jede jak má a já si můžu konečně snad tedy doufám oddychnout . Jinak jak se udělá hezky hodím sem do galerie pár fotek mazlíka kterému říkáme doma " RONÝSEK " . Zatím moc všem děkuji a doufám že budu moct taky někdy poradit jinak jsem z oboru elektromechanik , byty , rozvaděče a podobné .
Zatím moc všem díky .......u příštích záležitostí :-)
bobik
bobik

Poeet p?íspivku : 125
Location : Hradec Králové
Registration date : 22. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru