Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mikrofon

2 posters

Goto down

Mikrofon Empty Mikrofon

Příspěvek  VitaKri Sat May 08, 2010 4:53 pm

Ahoj.
Jsem čerstvým majitelem Grand Scenica 2007 s navigací Carminat CNC, která má v sobě Bluethoot.Very Happy
Spárování s mobilem proběhlo v pohodě. Vytáčet a přijímat hovory také mohu. Jediné co mě trápí je, že mě nikdo neslyší Crying or Very sad, já je slyším perfektně. Nevíte čím by to mohlo být? Mikrofon je podle mě v pořádku, protože když jsem si dělal vlastní tel. seznam v autě, tak jsem si tam ukládal i hlasové povely pro vytáčení, které mi potom systém zopakoval, tj. uložil si to co jsem řekl do mikrofonu. Takže spíš nějaké nastavení - auta nebo telefonu. Ale jaké? No
Díky.

Tak nové postřehy z testování:
1) Pokud přijímám hovor v autě, tak ten kdo mi volá mě slyší.
2) Pokud ale volám já, tak mě neslyší (nezáleží zda vytáčím na telefonu nebo z auta).
Ale pokud během telefonování zmáčknu Heatset (vyberu a potvrdím na obrazovce), tak přejdu do režimu, že telefonuji mobilem, tak mě ten komu volám zase slyší. A pokud potom zmáčknu tlačítko TEL na ovladači auta, tak přejdu zpět do režimu telefonování přes auto a ten komu volám mě už slyší i přes mikrofon v autě. Nějak to nechápu. Question
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Mikrofon Empty Vyřešeno

Příspěvek  VitaKri Mon May 10, 2010 6:31 pm

Tak záhada vyřešena. Je to telefonem. Zřejmě starý firmware. Pokusím se ho aktualizovat.
VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Mikrofon Empty Re: Mikrofon

Příspěvek  palladin Wed May 12, 2010 9:12 am

Možno je to trošku mimo, ale ja mám v aute vstavanú HF Nokia CARK112. S predchádzajúcim telefónom (SE C902,) problém nebol. Po výmene za Nokiu E63 nebolo možné hlasovo vytáčať, rozpadalo sa spojenie a mikrofón HF nejde, zvuk sníma len mikrofón z telefónu. Podobne dopadla bratova N95. Potom som zistil, že je to nekompatibilné s týmito modelmi Nokie, tak buď kúpim niečo iné, alebo výmena za inú sadu HF, ktorá je kompatibilná s Nokiou...
Update firmware telefónu nepomôže.
palladin
palladin

Poeet p?íspivku : 161
Location : Prievidza
Registration date : 11. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Mikrofon Empty Vyřešeno

Příspěvek  VitaKri Sun May 16, 2010 8:45 am

VitaKri
VitaKri

Poeet p?íspivku : 96
Age : 49
Location : Tišnov
Registration date : 03. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Mikrofon Empty Re: Mikrofon

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru