Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Servisy

4 posters

Goto down

Servisy Empty Servisy

Příspěvek  Robin Wed Sep 24, 2008 9:41 am

Ahoj,

právě mi skončila záruka, tak čekám, že začnou problémy. Až dosud jsme jezdili do Renault servisu na Zličině. I když jsme byli celkem spokojeni, zvažuji jezdit do neautorizovaného servisu. Zatím nemám problém, ale chtěl bych vědět kam zajet, pokud by se něco objevilo (např. mě trochu straší vaše zkušenosti s displayem). Nechcete se podělit o svoje dobré zkušenosti se servisem?

Robin

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 01. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Servisy Empty Re: Servisy

Příspěvek  mildaus Wed Sep 24, 2008 11:50 am

Ahoj, moje zkušenosti s autorizovaným servisem Renault nejsou moc dobré ...
1,když jsem auto přivezl a chtěl udělat rozvody filtry+ náplně zarazila mě rozdílná cena mezi Renaulťák servisem .Rozdíl byl 6 tis... teda skoro 25% a stejnak mi naúčtovali věci o kterých jsem přesvědčen ,že neudělali....
2,při problému se žhavičkami jsem vyzkoušel jejich diagnostiku ... po ní nám chteli měnit vstřikovací jednotku,po dohadování se šéfem servisu jsem nechal přeměřit a vyměnit žhavičky a porucha je pryč .... némužu nenapsat ,že je to díky klukům tady s fora ... já bych na to sám nepřišel. cheers

Doplnění klimatizace a další výměnu oleje a filtrů už svěřím neautorizovanýmu servisu ... pro Renault servis si budu nechávat opravdu jenom špeky ...

Ps : jinak ten dispay mě taky straší Smile

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Servisy Empty Re: Servisy

Příspěvek  Robin Wed Sep 24, 2008 1:36 pm

A to by me prave zajimalo. Ktere neautorizovane servisy mate vyzkousene? Nekdo z Prahy-zapad, Praha nebo Teplice?

Robin

Poeet p?íspivku : 13
Registration date : 01. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Servisy Empty neautorizovaný servs

Příspěvek  Petr Dudík Fri Oct 03, 2008 7:43 am

Ahoj, jsem tu nový a zaujala mne vaše diskuze. Pokud se týká servisu, tak jako majitel Grad Scénicu používám servis na Dobříši -Autodílna Pecka, tel 603263857. Je to bývalý servis renaulta, takže tam tomu rozumí a mají na to i potřebné vybavení. A taky mají dobrého autoelektrikáře. Takže doporučuji všem.
Petr

Petr Dudík

Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 03. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Servisy Empty Ahoj-nevíte někdo o servise v okolí Liberce? Díky Horacio

Příspěvek  Horacio Sat Aug 22, 2009 9:05 pm

Petr Dudík napsal:Ahoj, jsem tu nový a zaujala mne vaše diskuze. Pokud se týká servisu, tak jako majitel Grad Scénicu používám servis na Dobříši -Autodílna Pecka, tel 603263857. Je to bývalý servis renaulta, takže tam tomu rozumí a mají na to i potřebné vybavení. A taky mají dobrého autoelektrikáře. Takže doporučuji všem.
Petr

Horacio

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 23. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Servisy Empty Re: Servisy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru