Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nestartuje

4 posters

Goto down

Nestartuje Empty Nestartuje

Příspěvek  kladivko Thu Jul 22, 2010 4:18 am

Ahoj renaulťáci, mám Grand Scenica r.v. 2004 1,9/88kW. Do teď v plné spokojenosti,ale.. V poslední době mi auto 2x nenastartovalo. Baterka točí jak vzteklá a motor nechce chytnout. Když jsem na pumpoval balonkem, tak to chytlo hned. Po prvé mi to udělalo minulý týden a po druhé včera. Závadu neobjevila ani diagnostika. Prosím poraďte. Díky Petr

kladivko

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 09. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje Empty Re: Nestartuje

Příspěvek  svar Thu Jul 22, 2010 9:38 am

Vypadá to, že "padá" nafta, když to s balonkem chytne. Jedině projít spoje na přívodu nafty, jestli není některý volný. Dělá to při prvním startu, když je auto delší dobu odstavený (přes noc)?
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje Empty Re: Nestartuje

Příspěvek  majlo69 Thu Jul 22, 2010 7:50 pm

ja som mal podobny problem na fiate tiez som musel natahat balonikom naftu aby to chytilo ,problem bol v regulatore tlaku paliva tak skus dat to skontrolovat.

majlo69

Poeet p?íspivku : 14
Age : 54
Location : Spišská Nová Ves
Registration date : 19. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje Empty Re: Nestartuje

Příspěvek  nera738 Fri Jul 23, 2010 4:28 am

môžu to byť spojky na filtri, plný filter vody, dierka v hadičkách, regulátor tlaku paliva. skús prefúknuť filter a pomykať spojkami či niesú volné. jadnému kamasovi na audine 100 spadúvala nafta kôli tomu.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje Empty Re: Nestartuje

Příspěvek  kladivko Sun Aug 01, 2010 6:16 pm

nera738 napsal:môžu to byť spojky na filtri, plný filter vody, dierka v hadičkách, regulátor tlaku paliva. skús prefúknuť filter a pomykať spojkami či niesú volné. jadnému kamasovi na audine 100 spadúvala nafta kôli tomu.

Dik za rady. Včera jsem se vrátil z Chorvatska a po celou dobu nebyl žádný problém. Eště jednou diky

kladivko

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 09. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Nestartuje Empty Re: Nestartuje

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru