Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rostini

3 posters

Goto down

Rostini Empty Rostini

Příspěvek  Rostini Fri Jul 30, 2010 12:13 pm

Tak si tak říkám že by jsem taky měl přispět s nějakou tou fotkou. No mám Scenica II už druhého ale Granda prvního a byl a jsem s těmito auty spokojen. Ale !!!!! jak se říká až na pár blbostí jsem snad každou závadu našel zde na foru která díky vá mě byla dostatečně popsána a proto díky vám.
Ten první Scenic byl benzin a kochal jsem se s ním asi 1,5 roku. Byla to moje voňavka flower byla to 2003 ale skvěle jezdil no prostě jenom benzin a olej až jednou jedem na lyžovačku do Jihlavy a pak to přišlo pokal jsem jednu paní a ta mi auto totálně odrovnala. Rostini 109403 Crying or Very sad . Ale snad jenom díky ní jsem si pořídil Granda a je to další dobrej kousek a ten je Diesel 1,9 dci 96 kw. Já vím další chrochťák pig ale je skvělej. No mám ho asi 3 měsíce a tak jsem mudal kompletní servis filtry olej nějaký ložisko kola (zadního) žhaviče. A jak si krásně chrochtá to snad není ani diesel Laughing No prostě jsem spokojen Laughing a moje paní taky. Občas říká že jí to jede někdy úplně samo affraid . Ž prý to auto musí hodně brzdit jinak by jí snad ujelo pod prdýlkou Rostini 594167
A proč vlastně GS synek hraje Baseball a tak s ním trávíme celé víkendy někde na hřištích a taky tu tlupu musím někam posadit joo PS: je tam 7 míst Ale ještě jsem je teda nevezl v plném osazení ale v 5. a s batohama jsme byli taky pěkně našlápnutí. A jak pěkně táhnul do kopečka Rostini 104611 No prostě super a doufám že se mě budou vyhýbat závadičkyaŤ velké tak i malé.
S pozdravem Rostini
http://rostini.rajce.idnes.cz/Renault/
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Rostini Empty Re: Rostini

Příspěvek  svar Fri Jul 30, 2010 12:57 pm

Ty fotky se zimním zátiším nejsou zrovna dvakrát inspirující, ale ten prodloužený zbytek už je o dost lepší Rostini 38652
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Rostini Empty Re: Rostini

Příspěvek  Popenec Fri Jul 30, 2010 1:07 pm

Přidávám se ke Svarovi Rostini 38652 Jinak s tím Baseballem... taky jsem ho hrál 10 let lol! Ale bohužel jsem nestíhal střední + sport, tak jsem musel skončit Crying or Very sad Dodneška toho lituji, protože je to úžasná hra.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Rostini Empty Re: Rostini

Příspěvek  Rostini Fri Jul 30, 2010 3:25 pm

Tak to jsi udělal velkou chybu. Synek to hraje 3,5 roku a já jsem začal letos v Lednu a je to super i když ten čas !!!!!! a zbytek rodiny bounce confused affraid víkendy na hřištích, v týdnu tréninky synek a já a drahá polovička je nasr... : Rostini 594167 Mad A ještě když vezmu tu nejmenší Sofii ha hřiště no tak to je doma tak na hadicu ach ta antuka ....... Ale jinak Ostrava si stojí velice dobře zřejmě slušnej oddíl.
Ale v autíčku je taky dostatek antuky a to jak ženuška vidí tak to je oheň až na střeše. Tak celken dost času strávím čištěním iterieru. V práci mě chlapi obdarovali nějakejma vzorkama na čistění interiéru tak je občas zkouším. Na značku se mě neptejte snad až půjdu do auta a vzpomenusi Exclamation .Dost často zapomínám Laughing alien drunken
S pozdravem Rostini
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Rostini Empty Re: Rostini

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru